آکبند

ظرفشویی بوش SMS46NW01D

ظرفشویی بوش SMS46NW01D

برند محصول: بوش
 • ظرفشویی بوش SMS46NW01D
 • مجهز به 3 سبد برای شستشو
 • مجهز به سیستم Active Water
 • دارای سنسور میزان آب مصرفی (Aqua Sensor)
 • دارای سنسور تشخیص ظروف (Load Sensor)
 • دارای سنسور ضد نشت (Aqua Stop)
 • میزان صدا 46db
 • ظرفیت 13 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور آلمان

جزییات بیشتر

موجود است

359,000,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS46NW01D

شستن ظروف یک امر خسته کننده برای خانم‌های خانه‌دار محسوب می‌شود که نمونه‌ای از آن شستشوی ظروف پذیرایی یک مهمانی می‌باشد، قطعا بعد از پایان یک مهمانی چه با افراد زیاد چه با افراد کم ظرف های زیادی در انتها برای شستشو وجود دارد همچنین بعد از پایان مهمانی شما به عنوان میزبان هم دچار خستگی هستید بنابراین ماشین ظرفشویی به عنوان یک خدمتکار میتواند شما را در این امر یاری کند و به راحتی تمام ظورف را تمیز کرده و در اختیار شما قرار بدهد. در ادامه میخواهیم به معرفی ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D که یکی از محصولات باکیفیت ساخت شرکت بوش آلمان می باشد بپردازیم. این ماشین ظرفشویی سری 4 بوش دارای مصرف انرژی ++A بوده که در نوع خود بی‌نظیر است از طرفی ظرفشویی بوش 46NW01 دارای ظرفیت 13 نفر و همچنین دارای 4 برنامه ویژه و 6 برنامه برای شستشو می باشد که در ادامه درباره ی هر یک از این موضوعات مطالبی را ارائه خواهیم کرد تا شما بتوانید بهترین تصمیم را در خرید ماشین ظرفشویی بوش بگیرید و از آن نهایت بهره را ببرید.

مشخصات ظاهری ظرفشویی بو ش SMS46NW01D

طراحی و زیبایی در اولویت عموم مردم می‌باشد که ظرفشویی بوش‌ مدل SMS46NW01D دارای زیبایی منحصر به فرد می‌باشد به صورتی که بدنه آن در برابر خط و خش بسیار مقاوم و رنگ بدنه روشن می‌باشد همچنین ظرفشویی بوش 13 نفره از جنس فولاد ضد زنگ است. ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای یک نمایشگر LED است که مشخصاتی همچون زمان باقی مانده تا انتهای برنامه مورد انتخاب شما را نمایش می‌دهد. یکی دیگر از خصوصیت مهم این ماشین ظرفشویی بوش ابعاد آن می‌باشد و با بهرمندی از ابعاد استاندارد جهانی در هر آشپرخانه ای جای خواهد گرفت به طوری که عمق آن 600، عرض 600 و ازتفاع آن 845 میلی متر است. ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای سیم برق به طول 175 سانتی متر است که این کار باعث سهولت استفاده از آن می‌شود همچنین این دستگاه زیبا و باکیفیت دارای شلنگ ورودی به طول 165 سانتی‌متر و شلنگ تخلیه به طول 190 سانتی‌متر را دارا می‌باشد.

مشخصات و مصرف انرژی ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

ماشین ظرفشویی بوش مدل 46NW01D، دارای میزان مصرف انرژی سالیانه 262 کیلووات و میزان آب سالیانه 1820 لیتر می باشد که این میزان مصرف برای ظرفشویی بوش سری 4 بی‌نظیر می‌باشد. البته باید دقت داشته باشید که این میزان آمار متغییر می‌باشد و میزان آن بستگی به استفاده شما از دستگاه دارد. سطح صدا نیز در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش 46db بوده ئ هیچ گونه آلودگی صوتی را ایجاد نخواهد کرد.

مصرف انرژی +++A ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

مشخصات فنی ظرفشویی بوش SMS46NW01D

موتور BLDC : این ظرفشوی جدید بوش دارای موتور Ecosilence Drive می‌باشند که این موتور علاوه بر اینکه طول عمر بالا از قدرت بالایی نیز برخوردار است. همچنین این موتور به دلیل اصطحلاک کمی که دارد موجب کاهش صدا و لرزش دز هنگام شستشو خواهد شد. یکی از عوامل کم صدا بودن ماشین ظرفشویی بوش وجود موتور BLDC است، عامل دیگر کم صدا بودن این دستگاه وجود عایق های موجود در دستگاه می‌باشد که این عمل صدای دستگاه را فوق العاده کم می‌کند.
Detergent Automation : این قابلیت در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش باعث می‌شود تا بهترین حالت شستشو صورت بگیرد و نتیجه شستشو حیرت انگیز شود. بنابراین مهم نیست که شما از چه نوع قرصی (2in1 , 3in1 , 4in1 , 5in1) استفاده می کنید زیرا خود دستگاه ایده آل ترین شستشو را برای شما فراهم می‌کند. دقت داشته باشید در هر بار شستشو برای نتیجه بهتر از نمک پودری استفاده نمایید.
DosageAssist : این ویژگی بسیار کارآمد در ظرفشویی 46NW01D باعث می‌شود تا قرصی را که شما داخل دستگاه قرار می‌دهید، بعد از آغاز شستشو توسط دستگاه به قسمت نگهدارنده قرص در سبد وسط منتقل می‌شود. تا در فواصل زمانی مشخص از قرص استفاده شود و بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.
Aqua Sensor : ظرفشویی بوش SMS46NW01D با داشتن این ویژگی یک پنجم یا 4 لیتر آب در هربار شستشو صرفه جویی خواهد شد. این تکنولوژی در ظرفشویی سفید بوش باعث می‌شود تا در هربار شستشو میزان کثیفی آب سنجیده می‌شود و اگر میزان کثیفی آب کم باشد از همان آب برای سیکل بعدی شستشو استفاده خواهد شد. این عملکرد چشم گیر زمانی که تعداد ظروف شما کم و یا اینکه ظروف شما دارای کثیفی پایینی باشد بسیار قابل اهمیت می‌باشد.

کنترل مصرف آب ظرفشویی بوش 46NW01D

Load Sensor : اگر تعداد ظروف شما برای شستشو کم باشد مهم نیست چراکه بوش سنسوری با نام Load Sensor را معرفی کرده تا از هدر رفتن غیر معمول آب جلوگیری شود و ظروفتان در بهینه‌ترین حالت ممکن شستشو داده شوند.
Aqua Stop : با داشتن سنسور Aqua Stop دیگر نگران نشت آب دستگاه خود نباشید. ماشین ظرفشویی بوش با داشتن این سنسور اگر دستگاه دچار نشتی آب شود، ورودی آب توسط خود دستگاه بسته می‌شود. این سنسور هوشمند در کف ماشین ظرفشویی قرار گرفته است تا منزل شما را از خسارت های ناشی از آب گرفتی در امان نگه دارد.

جلوگیری از نشت ماشین ظرفشویی سری 4

Heat Exchanger : این قابلیت در ظرفشویی 13 نفره سفید بوش باعث می‌شود تا انرژی حرارتی ایجاد شده هنگام شستشوی اصلی را در خود ذخیره کند و از آن حرارت برای گرم کردن آب استفاده کند که تا حد زیادی در مصرف انرژی صرف جویی خواهد شد.
Active Water : برای صرف جویی در مصرف انرژی و شستشوی بهینه ظروف ویژگی به نام Active Water بر روی ظرفشویی بوش SMS46NW01D تعبیه شده است تا به کمک دو سنسور دیگر از هدر رفتن آب جلوگیری کند. در حقیقت این تکنولوژی در راستای جلوگیری از هدر رفتن آب و انرژی فعالیت می‌کند.
سیستم محافظت از ظروف شیشه ای : ظروف شیشه‌ای نیاز به مراقبت زیادی دارند و بیشتر در معرض کدر شدن و آسیب دیدن هستند از طرفی آب لوله کشی دارای املاح می‌باشد که می تواند به ظروف شما آسیب بزند. ظرفشویی بوش مدل 46NW01D با داشتن این سنسور املاح موجود در آب را پاکسازی می کند تا به ظروف شما آسیبی وارد نشود.

مدیریت بهینه آب در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره

برنامه های شستشوی ظرفشویی بوش SMS46NW01D

برنامه‌های شستشوی ظروف ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01D دارای 6 برنامه شستشو اصلی و 4 برنامه شستشو ویژه می‌باشد، دقت داشته باشد که در قسمت معرفی برنامه‌ها، نام برنامه به صورت آلمانی ذکر شده است.

برنامه شستشو اصلی ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01D

 1. Intensive 70 C (شستشوی قوی)
 2. Auto 45-65 C (خودکار) : این برنامه به صورت هوشمند با توجه به میزان کثیفی و مقدار چربی ظروف، میزان دمای آب ومدت زمان را مشخص می کند. دما آب در این برنامه بین 45 الی 65 درجه سانتی گراد می‌باشد.
 3. Eco 50 C (اقتصادی) : این برنامه همان گونه که از نام آن پیدا است، میزان مصرف برق و آب را به صورت چشم گیری کاهش می‌دهد. دقت داشته باشید مدت زمان شستشو در این برنامه دو برابر افزایش پیدا می‌کند و دمای آب در این برنامه بیشتر از 50 درجه سانتی گراد نمی‌شود.
 4. Leise 50 C (شسشوی آرام)
 5.  Glass 40 C (ظروف شیشه‌ای)
 6. Schnell 65 C (ظروف ظریف)

برنامه ویژه شامل ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01D

1. Vario Speed Plus (شستشو با سرعت بالا) : این برنامه در ظرفشویی‌های بوش سرعت شستشو را تا سه برابر افزایش می‌دهد البته باید دقت دهشته باشید که میزان مصرف انرژی در این برنامه افزایش پیدا می‌کند. این برنامه در کیفیت شستشو هیچ تاثیری نخواهد داشت، فقط باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.
2. Hygiene Plus (شستشوی بهداشتی) : این برنامه با افزایش دما باعث شستشوی آنتی باکتریال می شود که این عمل تمام باکتری‌های موجود در ظروف را پاکسازی می‌کند.
3. Extra Trocknen (خشک‌کن اضافه)
یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی دستگاه میتوان به Machine care اشاره کرد که اگر دستگاه دچار خطای نرم افزاری شود، میتوانید با بستن در دستگاه و زدن گزینه Machine care خطاهای دستگاه به مدت 20 الی 30 دقیقه رفع خواهد شد.

نتیجه گیری

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW01D یکی از بهترین ظرفشویی‌های سری 4 شرکت بوش می‌باشد که با بهرمندی از تکنولوژی‌هایی که در بالا به ان‌ها اشاره کردیم می‌تواند نیازهایتان را مرتفع سازد. ماشین ظرفشویی سری 4 بوش با رنگ سفید خود مناسب تمام سلیقه‌ها بوده و به عنوان محصولی بی‌نقص می‌تواند سالیان سال کار شستشوی ظروف را انجام دهد. از طرفی فروشگاه اینترنتی مولتی کالا با مشاوران مجرب خود آماده خدمت رسانی و پاسخگو هرگونه سوال در ارتباط با این محصول می‌باشد. لذت یک خرید بدون واسطه با فروشگاه اینترنتی مولتی کالا

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS46NW01D
گارانتیکارا سرویس
رنگسفید
ساخت کشورآلمان
سطح صدا46db
میزان مصرف آب6.7 لیتر
مصرف انرژی++A
گنجایش13 نفره
وزن53 کیلوگرم
ابعادعرض 600mm - ارتفاع 845mm - عمق 600mm
شناسه کالا2800000168162

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS46NW01D

ظرفشویی بوش SMS46NW01D