آکبند

ظرفشویی بوش SMS46MW10M

ظرفشویی بوش SMS46MW10M

برند محصول: بوش
 • ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M
 • مجهز به 3 سبد برای شستشو
 • مجهز به سیستم Active Water
 • دارای سنسور میزان آب مصرفی (Aqua Sensor)
 • دارای سنسور تشخیص ظروف (Load Sensor)
 • دارای سنسور ضد نشت (Aqua Stop)
 • میزان صدا 44db
 • ظرفیت 13 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS46MW10M

تجربه نشان داده است که خرید ماشین ظرفشویی بوش به هیچ عنوان موجب پشیمانی نشده است، از طرفی ماشین ظرفشویی به عنوان یک دستیار محبوب برای خانم‌های خانه‌دار محسوب می‌شود که می‌تواند حجم زیادی از ظروف را با کمتر مصرف انرژی و به بهترین شکل ممکن شستشو دهد. ظرفشویی بوش SMS46MW10M یکی از تولیدات شرکت بوش آلمان می‌باشد و با بهرمندی از سه سبد برای شستشو ظرفیتی معادل 13 نفره را دارد ، دو عدد فن نیز برای خشک کردن ظروف برروی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش وجود دارد که یک نتیجه بی‌نقص را در خشک کردن ظروف ارائه می‌دهد. پنل ظرفشویی بوش 46MW10 به صورت مکانیکی می‌باشد و از یک صفحه نمایش ال سی دی بهرمند است و از طرفی ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مجهز به شش برنامه اصلی برای شستشو و چهار برنامه ویژه که می‌توانید از آن‌ها برای دریافت نتیجه بهتر استفاده کنید.

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS46MW10M

مصرف آب
در هنگام خرید ظرفشویی باید به مصرف آب آن توجه داشته باشد چراکه هرچقدر مصرف آب ماشین ظرفشویی پایین‌تر باشد موجب کاهش هزینه‌های قبض مربوط به انرژی خواهد بود. ظرفشویی بوش SMS46MW10M قادر است حجم زیادی از ظروف را با 6.4 لیتر آب شستشو دهد که در نوع خود بی‌نظیر است.

مصرف انرژی ++A
اگر بخواهیم برچسب مصرف انرژی ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M را مورد بررسی قرار دهیم و نگاهی به آن داشته باشیم آیتم‌هایی چون مصرف برق سالیانه ، مصرف آب سالیانه ، سطح صدا و ظرفیت ماشین ظرفشویی را مشاهده می‌کنید که این عوامل در تعیین کلاس انرژی موثر است و هر چقدر این عوامل بهینه‌تر باشند کلاس انرژی آن نیز بهتر خواهد بود.

مصرف انرژی ظرفشویی بوش 46MW10

شستشوی بهداشتی
باکتری‌ها بسیار ریز هستند و قابل رویت نیستند از طرفی سرعت تکثر بالایی دارند و در زندگی ما دخیل هستند بنابراین باید مراقب ورود آن‌ها به بدنمان، بلاخص کودکان که از سیستم ایمنی ضعیفی برخوردار هستند. ظرفشویی بوش SMS46MW10M با بهرمندی از سیستم هایژن ظروفتان را ایمن می‌کند در حقیقت این برنامه کمکی با افزایش دما موجب از بین بردن باکتری‌ها شده و ظروفتان عاری از هرگونه میکروب می‌شود.

شستشوی ظروف به صورت بهداشتی

سبدهای VarioFlexPluse
امینت ظروف پذیزایی شما بسیار مهم است و باید تدابیری اختصاص داده شود تا از آسیب رسیدن به این ظروف جلوگیری شود بنابراین باید سبدهای نگهدارنده ظروف به گونه‌ای باشند که قابلیت تحمل بار را داشته باشند. از طرفی طراحی این سبدها باید به گونه‌ای باشد که در زمان پربودن آن‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع و جابه‌جایی را داشته باشند. سبدهای ظرفشویی بوش سری 4 آلمان قابلیت تنظیم ارتفاع در سه مرحله و تا 5 سانتی‌متر را دارند تا اگر ارتفاع ظرف بیشتر باشد بتوانید سبد‌ها را تنظیم کنید. در مقابل قابلیت دیگر که باید بیان شود جابه‌جایی اهرام‌های داخل سبد می‌باشد تا بتوانید ظروفتان را در بهینه‌ترین حالت داخل سبد قرار دهید.

صدای بسیار پایین هنگام شستشو
یکی از ویژگی‌های که به ظرفشویی بوش 46MW10 تخصیص داده شده عملکرد بی‌نظیر و بسیار آرام آن هنگام شستشوی می‌باشد. در حقیقت سطح صدا عامل مهم در هنگام خرید ماشین ظرفشویی می‌باشد و مشتریان انتظار دارند محصولی را خریداری کنند که هیچ گونه مزاحمت صوتی برای افراد خانواده ایجاد نکند. حال اگر بخواهیم به بررسی عواملی که موجب کاهش صدا شده بپردازیم می‌توان به نوع عایق بندی بی‌نظیر آن و نوع موتور بی‌نقص آن اشاره کرد.

سایر مشخصات ظرفشویی بوش SMS46MW10M

BLDC motor
کیفیت محصولات بوش مهم‌ترین عاملی است که موجب شهرت و محبوبیت محصولات بوش بخصوص شوینده‌های این برند آلمانی شده است. یکی از جدیدترین تکنولوژی‌ها با نام موتور براشلس که بر روی ماشین ظرفشویی بوش سری 4 تعبیه شده است. موجب شده تا ماشین ظرفشویی با صدای پایین‌تر روند شستشو را ادامه دهد و البته که صدای پایین موجب کاهش قدرت این ماشین ظرفشویی بوش نخواهد بود. از طرفی طول عمر بالا از دیگر ویژگی‌ها این نوع موتور محسوب می‌شود و علت این طول عمر بالا حذف شدن اصطکاک از موتور براشلس می‌باشد.

موتور کم صدا BLDC

Heat exchanger
مبدل حراتی همانطور که از نام آن پیداست و عملکرد آن در ظرفشویی بوش SMS46MW10M تبدیل آب به گرما می‌باشد که از آن حرارت برای ضدعفونی کردن ظروف و یا خشک کردن ظروف استفاده می‌کند.

AquaSensor, Load Sensor
سنسور Aqua که برروی ظرفشویی بوش آلمان تعبیه شده است مصرف آب این محصول را مدیریت خواهد کرد به این گونه که در سیکل اول شستشو میزان آب برگشتی را بررسی می‌کند اگر آن را تمیز تشخیص دهد مجدد برای سیکل بعدی شستشو مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنسور Load نیز در راستای مدیریت بهینه در مصرف آب عمل می‌کند به اینگونه که بعد از قرار دادن ظروف داخل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 شروع به بررسی میزان ظروف خواهد کرد و بر اساس آن از آب استفاده خواهد کرد.

شستن ظروف با کمترین مصرف آب

Stainless Steel
زمانی که حرف از طراحی میزنیم تنها منظورمان طراحی ظاهری نمی‌باشد و گاهی اوقات اشاره به متریال استفاده شده در ماشین ظرفشویی داریم. ظرفشویی بوش SMS46MW10M با بهرمندی از دیواره‌های و کفه استیل ضدزنگ تضمین کننده طول عمر بالای آن خواهد بود.

Glass care system
ظروف شیشه‌ای نسبت به سایر ظروف در معرض آسیب دیدگی قرار دارند و ممکن است شفافیت خود را از دست دهند و شکل زشتی به خود بگیرند. بوش برای محافظ از ظروف شیشه‌ای و جلوگیری از ایجاد خط و خش و یا کدر شدن آن‌ها سیستم محافظ از ظروف شیشه‌ای را بر روی ظرفشویی بوش SMS46MW10M تعبیه کرده است تا به بهترین نحوه ظروفتان را شستشو دهد.

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW10M

شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی

Intensive 70 °C
سبد پایینی جایگاهی برای شستشوی ظروف بزرگ محسوب می‌شود و با قرار دادن ظروف بزرگ داخل سبد پایینی و انتخاب برنامه Intensive کار نظافت ظروفتان به بهترین شکل انجام خواهد شد.

Auto 45-65 °C
برای شستشوی انواع ظروف در دمای 45 تا 65 درجه سانتی گراد کافیست برنامه اتوماتیک را انتخاب کنید.

Eco 50 °C
برای شستشوی ظروف در حالت اقتصادی و در بهینه‌ترین حالت کافیست برنامه شستشوی اقتصادی را انتخاب کنید.

Night Program 50 °C
در زمان‌هایی که افراد خانواده در حال استراحت هستند با انتخاب این برنامه سطح صدا به کمتر حالت خود می‌رسد.

1H 65 °C
برای شستشوی ظروفتان و دریافت نتیجه حیرت انگیز می‌توانید از برنامه شستشوی یک ساعته استفاده کنید.

Quick wash
برای شستشوی ظروفتان در کمترین زمان ممکن و با دمای 45 درجه می‌توانید از برنامه شستشوی سریع استفاده کنید.

برنامه‌های ویژه ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW10M

Extra dry
برای اینکه ظروفتان با بهترین نتیجه خشک شود کافیست از برنامه کمکی Extra dry استفاده کنید.

HygienePlus
برای از بین بردن میکروب‌ها و باکتری‌ها نیاز به آب با دمای بالا می‌باشد و با انتخاب برنامه هایژن دمای آب افزایش خواهد یافت و سلامت ظروفتان را تنظیم می‌کند.

Machine Care
برای محافظ از ماشین و جلوگیری از ایجاد جرم می‌توانید از مواد جرم زدا و برنامه محافظ از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

VarioSpeedPlus
برای اینکه زمان شستشوی خود را تا یک سوم کاهش دهید می توانید از برنامه VarioSpeed استفاده کنید.

مشخصات ظاهری ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW10M

طراحی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش به گونه‌ای می‌باشد که استانداردهای لازم ابعادی شامل ارتفاع 84 سانتی‌متر ، عرض و عمق 60 سانتی‌متر را دارد و اگر نگاهی به ظرفشویی بوش SMS46MW10M داشته باشیم در قسمت میانی پنل صفحه نمایش‌ای را مشاهده می‌کنید که اطلاعات مختصری از جمله دمای آب ، دور موتور ، زمان باقی مانده و برنامه انتخابی را مشاهده می‌کند.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS46MW10M
گارانتی36 ماهه کارا سرویس
رنگسفید
ساخت کشورآلمان
سطح صدا44db
میزان مصرف آب6.4 لیتر
مصرف انرژی++A
گنجایش13 نفره
وزن53 کیلوگرم
ابعادعرض 60cm - عمق 60cm - ارتفاع 84.5cm

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS46MW10M

ظرفشویی بوش SMS46MW10M