فنجان و استکان کریستال

31 محصول وجود دارد

استکان شيک

معیارهای مختلفی برای انتخاب یک استکان شیک برای مشتریان وجود دارد و استکان شیک توسط افرادهای مختلف متناسب با فرهنگ و قلیم آن‌ها انتخاب می‌شود. شرکت ایرنا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کریستال سلامت با نام تجاری کریستالین است که انبوهی از انواع استکان‌های شیک را تولید و روانه بازار می‌کند....

استکان شيک

معیارهای مختلفی برای انتخاب یک استکان شیک برای مشتریان وجود دارد و استکان شیک توسط افرادهای مختلف متناسب با فرهنگ و قلیم آن‌ها انتخاب می‌شود. شرکت ایرنا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کریستال سلامت با نام تجاری کریستالین است که انبوهی از انواع استکان‌های شیک را تولید و روانه بازار می‌کند. یکی از عوامل مهم در خرید استکان برای خانم‌ها، شیک و زیبا بودن آن است و کیفیت را معمولا در درجه دوم قرار می‌دهند. اما شیک بودن استکان ملاک اول ایرنا نمی‌باشد و کیفیت و سلامت کریستال برای کمپانی معتبر ایرنا در بالاترین سطح قرار دارد و در مرحله دوم به شیک بودن استکان توجه دارند و شیک‌ترین استکان‌ها را تولید و عرضه می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت خرید استکان ایرنا یعنی خرید استکان شیک و زیبا.

استکان جديد

افرادهای که با ما معاشرت می‌کنند هر کدام سرگرمی و علایق خاص خود را دارند به عنوان مثال کسانی که روی مد حرکت می‌کنند و علاقه به تغییر دکوراسیون یا ظروف پذیرایی منزل را دارند همواره به دنبال خرید لوازم خانگی جدید مانند استکان جدید و یا به دنبال تغییر دکوراسیون منزل هستند. سیاست‌های کمپانی معتبر ایرنا تولید استکان‌هایی است که مطابق با گرایش عموم مردم باشد تا بتواند توجهات را بیشتر به خود جلب کند، بنابراین توصیه ما برای خرید استکان جدید برند ایرنا می‌باشد.

استکان چای

از گذشته تا به امروز نوشیدن چای در ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس رواج داشته و مصرف چای در ایران بسیار زیاد است. برندهای مختلف ایرانی و اروپایی به دنبال این مساله هستنند و با تولید استکان چای در قالب و طرح‌های مختلف سعی در احاطه کردن بازار ایران در این حوزه می‌باشند. یکی از معتبرترین این برندها شرکت ایرنا می‌باشد و سالیان سال در حوزه تولید کریستالین در حال فعالیت بوده و با طراحی استکان چای و سایر لوازم کریستال مشتریان زیادی دارد.

فنجان کريستال

فنجان کریستال نوع و قالب دیگری است که حجم بیشتری نسبت به استکان و حجم کمتری نسبت به ماگ و لیوان دارد، فنجان‌ها معمولا عمق دارند و با دهانه‌ی بزرگ خود مناسب برای سرد شدن سریع نوشیدنی‌های گرم هستند. برندهای مختلف فنجان کریستال را در طرح‌های گوناگون تولید می‌کنند ازاینرو فنجان کریستال با قیمت‌های مختلفی در بازار ارائه می‌شوند. قیمت فنجان‌های کریستال برحسب کیفیت کریستال و تراشکاری روی آن‌ها محاسبه می‌شود و هرچقدر تراشکاری‌ها روی کریستال بیشتر باشد نشان می‌دهد که چقدر وقت و زحمت برای آن صرف شده تا بهترین نتیجه حاصل شود.

فنجان چای خوری کريستال

فنجان‌ها قابل استفاده برای نوشیدنی گرم و سرد هستند و در ایران عمده استفاده آن‌ها برای نوشیدن چای می‌باشد که امر موجب شده از آن‌ها بیشتر به عنوان فنجان چای خوری کریستال یاد شود. معمولا فنجان‌های چای خوری کریستال از 180ML تا 250ML حجم دارند و پایه‌های پهن آن‌ها کمک می‌کنند تا در صورت برخورد اشیا به فنجان خطر ریختن چای و یا نوشیدی در آن کمتر باشد. ایرنا برند معتبر لهستانی در زمینه تولید فنجان چای خوری کریستال شهرت فراوانی دارد و طرح‌های زیبا و باب میل ایرانی‌ها را وارد بازار می‌کند که این امر موجب محبوبیت این برند معتبر شده است.

بستن
بیشتر
نمایش 1 تا 20 از 31 محصول

  مطالب پیشنهادی

  • مولتی کالا
   مولتی کالا

   مولتی کالا فروشگاه اینترنتی مولتی کالا با بهرمندی از کارگروه مجرب در زمینه فروش محصولات...

  • سرویس قابلمه
   سرویس قابلمه

   مدت‌هاست که با واژه قابلمه آشنا هستیم و در طول روز ممکن است بطور مکرر از آن‌ها استفاده کنیم در حقیقت قابلمه‌ها بخش...

  • راهنمای خرید آبمیوه‌گیری
   راهنمای خرید آبمیوه‌گیری

   از آنجا که آبمیوه‌گیری در گروه لوازم پر کاربرد و پر مصرف آشپزخانه قرار دارد، لذا برندها و...

  • راهنمای خرید لباسشویی
   راهنمای خرید لباسشویی

   ماشین لباسشویی یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های شوینده نزد خانم‌های خانه‌دار محسوب می‌شود. برندهای مختلفی در حال تولید...

  • راهنمای خرید اتو
   راهنمای خرید اتو

   اتو نقش بسزایی در زندگی ما دارد و یکی از لوازم ضروری منزل محسوب می‌شود. اتوها در سیر...

  بازدید از بلاگ ما