اتو بخار فیلیپس

41 محصول وجود دارد

اتو فیلیپس

زیبایی و آراستگی یکی از اوامر مهم در نشان دادن شخصیت و سلیقه هرفرد می‌باشد. امروزه افراد با پوشیدن انواع لباس‌های شیک سعی در زیبا نشان دادن خود دارند که این به تنهایی کافی نیست، زیرا اگر لباس افراد دارای چین و چروک باشد به طور قطع زیبایی و شکل خود را از دست خواهد داد. با پیشرفت تکنولوژی و گذر زمان ابزار‌های فراوانی برای...

اتو فیلیپس

زیبایی و آراستگی یکی از اوامر مهم در نشان دادن شخصیت و سلیقه هرفرد می‌باشد. امروزه افراد با پوشیدن انواع لباس‌های شیک سعی در زیبا نشان دادن خود دارند که این به تنهایی کافی نیست، زیرا اگر لباس افراد دارای چین و چروک باشد به طور قطع زیبایی و شکل خود را از دست خواهد داد. با پیشرفت تکنولوژی و گذر زمان ابزار‌های فراوانی برای از بین بردن چین و چروک طراحی شده اند که امروزه از آن با نام اتو بخار یاد می‌شود. شرکت‌های زیادی در دنیا به دنبال این هستند که محصولی را طراحی و روانه بازار کنند از جمله این شرکت‌ها میتوان به شرکت همواره پیشرو در تکنولوژی فیلیپس اشاره نمود. فیلیپس یک شرکت کاملا پیشرفته در تمامی عرصه‌های لوازم برقی، توانسته در ساخت و تولید اتو بخار نیز در کنار رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشد. حال این پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن بروز‌ترین اتوبخار از لحاظ کیفیت و طراحی افراد را کمی سردرگم کرده است که کدام نوع از اتو میتواند مشکلات آن‌ها را در امر اتوکشی آسان‌تر کند. در ادامه مطالب ما به بررسی تکنولوژی‌های روز اتوبخار خواهیم پرداخت تا بتوانیم شما را در این امر یاری کنیم.

اتو بخار فیلیپس

مشخصات اتو فیلیپس

توان: یکی از قابلیت‌هایی که هنگام خرید اتو بخار به آن توجه می‌شود، توان دستگاه است. درواقع توان، قدرت المنت اتوبخار را نشان می‌دهد این عمل می‌تواند به سریع‌تر گرم شدن آب، بخاردهی بهتر و در نتیجه به اتوکشی آسان‌ تر البسه کمک بسیار زیادی بکند. بنابراین به یاد داشته باشید که توان یک معیار برجسته هنگام خرید بهترین مدل اتو می‌باشد.
کفی: از دیگر مقایس‌های مهم هنگام خرید اتوبخار می‌توان به کفی آن اشاره نمود. هنگام بررسی کفی اتو بخار فیلیپس باید به چند نکته توجه داشته باشید: 1- جنس کفی: جنس کفی میتواند از نوع استیل، سرامیک و تیتانیوم باشد. کفی استیل که بیشتر برای اتوبخار‌های خشک به کار گرفته می‌شدند، در حال حاضر میتوان گفت این نوع کفی از رده خارج شده است. کفی های سرامیک و تیتانیوم بهترین کفی‌های موجود در بازار می‌باشند که هم از لحاظ سر خوردن روی البسه و هم از لحاظ سهولت در پاکیزگی محبوبیت زیادی نزد خریداران اتوبخار دارد. 2- طراحی: طراحی کفی اتو بخار در ابتدا به عریض بودن و ابعاد آن میتوان اشاره نمود؛ تا بتوانید به راحتی البسه خود را اتوکشی کنید. دهانه‌ی کفی نیز یکی از معیارهای مهم برای خرید بهترین اتوبخار فیلیپس در بازار می‌باشد زیرا متناسب با دهانه اتو می‌توانید قسمت‌های ظریف و سخت البسه مانند بین دکمه‌ها که فاصله‌ی کمی می‌باشد را به راحتی اتوکشی کنید. نکته دیگری که باید به طراحی کفی توجه نمود تعداد روزنه‌های موجود در کفی است. ازآنجایی که کفی ارتباط مستقیم با البسه دارد، بنابراین هرچه تعداد روزنه موجود در کفی بیشتر باشد هنگام خروج بخار، بخاردهی به تناسب بهتر صورت میگیرد و در نتیجه به راحتی چین و چروک موجود در البسه را از بین می‌برد.
وزن دستگاه: وزن دستگاه نیز تا حدودی برای افراد حائز اهمیت می‌باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید اگر اتوبخار دارای وزن پایینی باشد به تناسب صاف کنندگی کمتری خواهد داشت مگر اینکه دارای تکنولوژی‌های بروزی باشد تا بتوانید با بخاردهی و دیگر امکانات که در ادامه توضیح خواهیم داد عملیات اتوکشی را انجام دهید، از طرفی اگر اتو دارای وزن سنگینی باشد به تناسب برای افراد مسن که توانایی پایین‌تری دارند مناسب نمی‌باشد.

وزن اتو بخار

ظرفیت مخزن آب: از دیگر ملاک‌های اصلی برای خرید اتو بخار خوب میتوان به ظرفیت مخزن آب آن اشاره نمود. قطعا برای اتوکشی البسه نیازمند گرما و بخار می‌باشید، این امر با گرم شدن آب داخل مخزن به انجام می رسد. بنابراین اگر البسه‌های خود را جمع آوری و بخواهید بصورت بکجا عمل اتوکشی را انجام دهید یا اینکه تعداد افراد داخل منزلتان زیاد است و نیاز به اتوکشی به مدت نسبتا طولانی دارید پیشنهاد می‌شود که اتوبخاری را انتخاب نمایید که دارای ظرفیت مخزن آب بالایی است. زیرا آب موجود در مخزن گرم شده و به صورت بخار از روزنه زیر کفی خارج می‌شود.

مخزن آب اتو فیلیپس

سایر ویژگی‌های اتو بخار فیلیپس

1. خاموشی خودکار: از مهم‌ترین تکولوژی‌ها برای خرید اتو بخار خوب میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود. اکثر افراد امروزه به دلیل مشاغل کاری و فکری هنگام اتوکشی، موجب صدمه زدن به البسه خود می‌شوند. این تکنولوژی به افراد کمک می‌کند تا هنگام اتوکشی اگر مشغول کار دیگری قرار گرفتند و اتو را بر روی البسه گذاشتند باوجود تکنولوژی Auto Off دیگر نگران البسه خود نباشند زیرا به صورت اتوماتیک دستگاه خاموش می‌شود.

خاموشی خودکار

2. قابلیت ضد ‌رسوب: به دلیل املاح و مواد اضافی موجود در آب، مخزن آب دستگاه دچار رسوب می‌شود و این عمل به کفی اتو نیز آسیب وارد می‌کند با دارا بودن سیستم ضدرسوب دیگر نگران رسوب بستن اتو نخواهید بود. این عمل علاوه براینکه موجب جلوگیری از شوره زدن لباس هنگام اتوکشی می‌شود، طول عمر دستگاه را نیز بالا می‌برد تا بتوانید سالیان سال باخیالی آسوده از دستگاه خود استفاده کنید و از اتوکشی البسه خود لذت ببرید.
3. قابلیت ضد‌ چکه: ریخته شدن آب بر‌روی البسه موجب لک شدن لباس و ناراحتی افراد می‌شود. در همین راستا شرکت فیلیپس توانسته سیستم ضد‌چکه را برروی اتوبخار‌های خود پیاده سازی کند. این سیستم به دلیل اینکه دمای کفی اتو از حد متعادل کمتر شود بصورت کاملا اتوماتیک سوپاپ محفظه تبخیر دستگاه را بسته تا قطره‌ای آب روی البسه شما ریخته نشود و از اتوکشی لذت ببرید.

سیستم ضد‌چکه

4. میزان بخاردهی: از بین بردن چین و چروک موجود در لباس میتواند خسته کننده باشد. یکی از روش‌هایی که در اتو بخار می‌تواند سهولت را در این کار به ارمغان بیاورد، بخاردهی به البسه می‌باشد. از همین رو دقت داشته باشید که هنگام خرید اتوبخار خوب میزان بخاردهی آن بسیار حائز اهمیت و کاربردی می‌باشد. با این احتساب هرچه میزان بخاردهی دستگاه بالاتر باشد، از بین بردن چین و چروک بسیار آسان‌تر است.
5. میزان بخاردهی عمودی: در مواقعی لباس‌های شما دارای چروک سطحی می‌باشد و شما نیز وقت زیادی برای باز کردن میز اتو و اتوکشی را ندارید، قابلیت بخاردهی عمودی به شما این امکان را می دهد تا لباس های خود را به صورت آویزان بخاردهی کنید و از پوشیدن لباس‌های بدون چروک لذت ببرید.

بخاردهی عمودی

6. قابلیت سلف کلین: در محفظه‌های خروجی بخار امکان ایجاد رسوب می‌باشد که اگر تمیز نشود در بخاردهی امکان خروج رسوب از محفظه بر روی لباس وجود دارد. قابلیت سلف کلین (Self clean) این امکان را برای اتوبخار به وجود می آورد تا از محفظه تولید بخار تا خروجی آن کاملا تمیز شود و از ماندن رسوب جلوگیری کند.

رسوب زدایی

7. طول سیم: در هنگام خرید اکثر افراد به تنها چیزی که شاید زیاد توجه نکنند طول سیم برق می‌باشد، درحالی که هنگام اتوکشی اگر طول سیم برق کوتاه باشد هنگام جا به جایی دچار مشکل خواهند شد. در تکنولوژ ی‌های امروزی از چرخش سیم 360 درجه استفاده می‌کنند تا علاوه بر اینکه هنگام جا به جایی سیم برق مشکلی ایجاد نکند، موجب پایین آمدن خطرات ناشی از قطعی سیم برق می‌باشد.

طول سیم

نتیجه گیری

شرکت فیلیپس توانسته در سالیان سال پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم برقی داشته باشد. درهمین راستا میتوان گفت اتو فیلیپس از بهترین اتو بخار موجود در بازار می‌باشد که توانسته با تکنولوژی‌های روز محبوبیت زیادی بین هواداران پیدا کند.

بستن
بیشتر
نمایش 1 تا 20 از 41 محصول

  مطالب پیشنهادی

  • مولتی کالا
   مولتی کالا

   مولتی کالا فروشگاه اینترنتی مولتی کالا با بهرمندی از کارگروه مجرب در زمینه فروش محصولات...

  • سرویس قابلمه
   سرویس قابلمه

   مدت‌هاست که با واژه قابلمه آشنا هستیم و در طول روز ممکن است بطور مکرر از آن‌ها استفاده کنیم در حقیقت قابلمه‌ها بخش...

  • راهنمای خرید آبمیوه‌گیری
   راهنمای خرید آبمیوه‌گیری

   از آنجا که آبمیوه‌گیری در گروه لوازم پر کاربرد و پر مصرف آشپزخانه قرار دارد، لذا برندها و...

  • راهنمای خرید لباسشویی
   راهنمای خرید لباسشویی

   ماشین لباسشویی یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های شوینده نزد خانم‌های خانه‌دار محسوب می‌شود. برندهای مختلفی در حال تولید...

  • راهنمای خرید اتو
   راهنمای خرید اتو

   اتو نقش بسزایی در زندگی ما دارد و یکی از لوازم ضروری منزل محسوب می‌شود. اتوها در سیر...

  بازدید از بلاگ ما