قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی مولتی کالا

روش‌های پرداخت

مشتریان تهران هزینه محصول خود را می‌توانند به روش‌های زیر پرداخت نمایند

1) پرداخت آنلاین: خریداران محترم می توانند از طریق درگاه های الکترونیکی فروشگاه جهت تسریع در پردازش خرید، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. (فروشگاه دارای درگاه الکترونیکی از بانک ملی و تجارت الکترونیک پارسیان (بانک سپه) را دارا می باشد)
2) پرداخت کارت به کارت: خریداران محترم میتواند هزینه محصول خریداری شده از فروشگاه را به صورت کارت به کارت واریز نمایند. (شماره‌ی کارت فروشگاه به نام خانم صادقی با شماره 1197-3035-9975-6037 دارنده نماد اعتماد سایت می‌باشد)
3) پرداخت در محل: همچنین خریداران محترم با انتخاب گزینه ی هزینه درب منزل ویژه شهر تهران هنگام ثبت سفارش، میتوانند محصول را در محل تحویل گرفته و پس از تایید سلامت محصول هزینه محصول را نزد همکاران ما، به صورت انتقال وجه آنلاین و دستگاه Pos پرداخت نمایند.


مشتریان ساکن شهرستان (خارج از شهر تهران) هزینه محصول خود را میتوانند به روش های زیر پرداخت نمایند

1. پرداخت آنلاین: خریداران محترم می توانند از طریق درگاه های الکترونیکی فروشگاه جهت تسریع در پردازش خرید، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. (فروشگاه دارای درگاه الکترونیکی از بانک ملی و تجارت الکترونیک پارسیان (بانک سپه) را دارا می باشد)
2. پرداخت کارت به کارت: خریداران محترم میتواند هزینه محصول خریداری شده از فروشگاه را به صورت کارت به کارت واریز نمایند (شماره ی کارت فروشگاه به نام خانم صادقی دارنده نماد اعتماد سایت می باشد)
نکته 1: بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه برای مشتریان شهرستان محصول مورد نظر توسط همکاران ما کمتر از 3 ساعت کاری تحویل باربری داده می شود. زمان تحویل محصول در شهرستان مد نظر مشتری به مدت 24 ساعت می باشد که باید توجه داشته باشید که این زمان نسبت به مسافت شهرستان متغیر می باشد. (از زمان تحویل محصول به باربری تا زمان تحویل محصول به مشتری، این فرایند توسط همکاران ما پیگیری می شود)
نکته 2: این فروشگاه دارای مشاروان مجرب در بخش لوازم برقی ولوازم غیر برقی را دارا می باشد که میتوانند همه روزه از ساعت 9 صبح الی 7:30 دقیقه پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نحوه ارسال و مدت زمان آن

1) در شهر تهران
مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداقل از 1 ساعت تا حداکثر 8 ساعت کاری (استثنائا در برخی شرایط تا 24 ساعت) می باشد .قبل از ارسال کالا با مشتریان هماهنگ خواهد شد، مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد. ساعت ارسال کالا طبق زمان تعیین شده مشتری و هماهنگی فروشگاه ارسال می گردد.

2) در شهرستان
خریداران محترم شهرستان میتواند محصول خود را به سه روش (باربری، تیپاکس و پست) دریافت نمایند. قابل ذکر است در صورتی که کالاهای بزرگ قبل از ساعت 14 و کالاهای کوچک قبل از ساعت 16 ثبت نهایی شده باشند، محصول توسط همکاران ما از طریق روش مد نظر مشتری (باربری، تیپاکس و پست) ارسال می گردد در غیر این صورت اگر محصول مورد نظر مشتری بعد از ساعت کاری ثبت شود روز بعد کاری ارسال خواهد شد.

شرایط تحویل گرفتن

در شهر تهران

در موارد کالاهای بزرگ خریداران گرامی دقت داشته باشند که قبل از امضاء رسید کالا، محصول را از نظر ظاهری بررسی و از سلامت محصول اطمینان حاصل نمایند در غیر این صورت فروشگاه به هیچ عنوان مسئولیتی را عهده دار نمی شود.
در مورد کالاهای کوچک نیز خریدار مؤظف می باشد که کالا را از نظر ظاهری و برقی تست نماید و سپس رسید کالا را امضاء نماید در غیر این صورت فروشگاه به هیچ عنوان مسئولیتی را عهده دار نمی شود.
نکته 1: خریداران عزیر دقت داشته باشند کالاهای بزرگ دارای گارانتی حتما توسط تکنسین خود شرکت نصب و راه اندازی شود.
نکته 2: بعد از نصب و راه اندازی محصول خریداری شده از فروشگاه مولتی کالا محصول به هر دلیلی دچار عیب و نقص شود، شرکت گارانتی کننده محصول باید پاسخگو باشد و فروشگاه هیچ مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

در سایر استان‌ها

در مورد کالاهای بزرگ و کوچک در شهرستان خریدار باید محصول را قبل از امضاء کردن رسید باربری به صورت کامل بررسی و سپس محصول را تحویل بگیرد در غیر این صورت فروشگاه مولتی کالا هیچ مسئولیتی را عهده دار نمی شود.
نکته: اگر محصول دچار عیب و نقص باشد قبل از امضاء رسید تحویل با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

هزینه خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی مولتی کالا

ارسال کالا در استان تهران

کلیه سفارش‌های در شهر تهران با هر مبلغی برعهده خریدار بوده و در کمتر از 24 ساعت ارسال خواهد شد. زمانی که محصولی توسط مشتریان عزیز ثبت سفارش شود، خدمات مشتریان قبل از ارسال محصول با مشتری هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد تا در بازه زمانی مشخص شده توسط مشتریان محصول مورد نظر ارسال شود که لازم است در آن زمان در محل حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

توجه داشته باشد که برای ارسال محصولات درشت مانند ساید بای ساید، لباسشویی و ظرفشویی تا درب منزل مشتریان رایگان می‌باشد و اگر مشتری تمایل با بالا بردن هر یک از این محصولات را داشته باشند طبق تعرفه‌هایی که در جدول زیر بیان شده محاسبه می‌شود و لازم به ذکر است که مشتری قبل از ارسال محصول خدمات مشتریان را برای بالابردن محصولات مطلع سازند. همچنین ارسال کالا از ساعت 9 صبح تا ساعت 19:30 انجام خواهد شد.

ارسال کالا در سایر استان‌ها

برای ارسال محصولات به سایر استان‌ها ابتدا هزینه کالا باید از طرف مشتری پرداخت شود. بعد از پرداخت هزینه که معمولا از طریق درگاه اینترنتی صورت می‌گیرد و در مواردی ممکن است به شماره کارت ذکر شده در داخل سایت انجام شود. بعد از تسویه به سرعت محصول مورد نظر بسته‌بندی و آماده ارسال می‌شود و توسط سامانه حمل و نقل این فروشگاه تحویل باربری یا ماموران تیپاکس می‌شود که در این بخش هزینه‌های حمل محصول برعهده مولتی کالا بوده و هیچ هزینه‌ای به مشتری تعلق نمی‌گیرد. قسمت دوم که مرتبط به حمل محصول از باربری تا مقصد بوده که تعرفه آن را در جدول زیر بیان خواهیم کرد بر عهده مشتریان محترم می‌باشد. معمولا کالاهایی که قبل از ساعت 14 ثبت سفارش شده باشند در همان روز تحویل باربری می‌شوند اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. بدیهی است در صورت بعد مسافت با مراکز استان و شهرهای بزرگ ، هزینه های بعدی نیز به عهده مشتری میباشد.

نکات قابل ذکر

مشتری موظف است موقع تحویل کالا، سلامت فیزیکی کالا را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است تحویل کالا توسط مشتری، به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

کالا های بزرگ مانند ساید بای ساید ، یخچال ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، ماکروفر و … باید از نظر ظاهری ، سالم تحویل گردند و در صورت ایراد ظاهری از تحویل گرفتن آن خودداری شود. کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین آن برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمائید، و نتیجه پیگیری را با فروشگاه مولتی‌کالا در میان بگذارید.

 

تعرفه هزینه حمل و نقل بالابری طبقات برای شهر تهران

ساید بای ساید

60 تا 70 هزار تومان

یخچال فریزر

60 تا 70 هزار تومان

یخچال فریزر دوقلو

60 تا 70 هزار تومان

ماشین لباسشویی

40 تا 50 هزار تومان

ماشین ظرفشویی

40 تا 50 هزار تومان

اجاق گاز

40 تا 60 هزار تومان

در صورت باز شدن درب ساید بای ساید 30 تا 40 هزار تومان

در صورتی که کالا با آسانسور حمل گردد، فقط هزینه یک طبقه دریافت می گردد.

 

 

تعرفه هزینه تقریبی حمل و نقل از باربری شهر تهران تا محل تخلیه کالا در شهرستان‌ها

ساید بای ساید

100 تا 150 هزار تومان

یخچال فریزر

80 تا 100 هزار تومان

یخچال فریزر دوقلو

100 تا 150 هزار تومان

ماشین لباسشویی

60 تا 80 هزار تومان

ماشین ظرفشویی

60 تا 80 هزار تومان

اجاق گاز

60 تا 80 هزار تومان

فر توکار

40 تا 50 هزار تومان

مایکروفر

40 تا 50 هزار تومان