آخرین خبرها

مولتی کالا

مولتی کالا فروشگاه اینترنتی مولتی کالا با بهرمندی از کارگروه مجرب در زمینه فروش محصولات خانه بصورت تخصصی توانسته نظر بسیاری از مشتری را به خود جلب نماید و با ارائه خدمات سریع در حمل نقل این امر را سهلت بخشده است. در کنار این ویژگی‌ها کالاهای ارائه شده در مولتی کالا

سرویس قابلمه

مدت‌هاست که با واژه قابلمه آشنا هستیم و در طول روز ممکن است بطور مکرر از آن‌ها استفاده کنیم در حقیقت قابلمه‌ها بخش مهمی از ظروف آشپزخانه را تشکیل می‌دهند چرا که مواد غذایی که در طول روز مصرف می‌کنید توسط این ظروف پخت شده‌اند. در ادامه ما به بررسی انواع سرویس‌های قابلمه پرداختیم که می‌تواند بسیار جذاب باشد.

راهنمای خرید آبمیوه‌گیری

از آنجا که آبمیوه‌گیری در گروه لوازم پر کاربرد و پر مصرف آشپزخانه قرار دارد، لذا برندها و مدل‌های بسیار زیادی جهت انتخاب آن در بازار به چشم می‌خورد. از این رو انتخاب درست و مناسب یک دستگاه آبمیوه‌گیری مطابق با نیازهای شما، نیازمند آگاهی هرچه بیشتر در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن است که در این مقاله به بیان نکاتی در این رابطه می‌پردازیم.

راهنمای خرید لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های شوینده نزد خانم‌های خانه‌دار محسوب می‌شود. برندهای مختلفی در حال تولید و عرضه ماشین لباسشویی هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به لباسشویی‌های بوش، سامسونگ، ال جی اشاره کرد، البته در این بین شرکت ایرانی خوبی هستند که در ادامه مطالب به معرفی این برندها خواهیم پرداخت.

راهنمای خرید اتو

اتو نقش بسزایی در زندگی ما دارد و یکی از لوازم ضروری منزل محسوب می‌شود. اتوها در سیر زمانی در انواع قالب‌ها و گونه‌های مختلف قابل مشاهده‌اند و برندهای معتبر در سراسر دنیا در حال تولید بروزترین و جدیدترین اتوها هستند که از جمله معروف‌ترین آنها می‌توان به اتوهای تفال، فلیپس و بوش اشار کرد. در ادامه مشخصات یک اتوی خوب را بیان خواهیم کرد.