آکبند

ظرفشویی بوش SMS67MI01B

ظرفشویی بوش SMS67MI01B

برند محصول: بوش
  • ظرفشویی بوش مدل SMS67MI01B
  • مجهز به 3 سبد برای شستشو
  • ظرفیت: 13 نفره
  • مصرف انرژی ++A
  • محصول شرکت بوش
  • ساخت کشور آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS67Mi01B

ماشین ظرفشویی مدت‌هاست در بین مردم راواج پیدا کرده و جزو یکی از اقلام نوعروس‌ها محسوب می‌شود و در اکثر خانه‌ها قابل مشاهده هست. شستشوی مقدار زیادی از ظروف می‌تواند کار زمان گیری باشد و ممکن است موجب هدر رفتن حجم زیادی از آب شود ظرفشویی یکی از دستگاه‌های شوینده و محبوب در میان افراد خانه‌دار است با کمترین مصرف انرژی و زمان ظروفتان را شستشو می‌دهد. بوش یک کمپانی معتبر در زمینه تولید و عرضه این شوینده محبوب می‌باشد که بهترین مدل‌های ظرفشویی توسط این کمپانی تولید می‌شود که ما در این مبحث می‌خواهیم به بررسی ظرفشویی بوش SMS67Mi01B بپردازیم. این ظرفشویی سری 6 بوش قادر است در هر سیکل شستشو حجم زیادی از ظروفتان را شستشو دهید تا شما فرصت بیشتری را برای انجام سایر امور داشته باشد. ظرفشویی بوش آلمان مدل 67Mi01 علاوه بر ظرفیت بالا از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار است که یکی از المان‌های مهم در تولید محصولات بوش است که اکثر محصولات خود را در کلاس انرژی A قرار می‌دهد.در ادامه مطالب بیشتری را از جمله میزان صدا، مصرف انرژی و معرفی برنامه‌های شستشوی آن بیان خواهیم کرد.

موتور BLDC
موتور BLDC یکی از جدیدترین نسل موتور می‌باشد که ویژگی‌های آن طول عمر بالا، استحکاک پایین و صدای بسیار کم است که موجب شده شرکت بوش ویژگی ProSilenc را بر روی این ظرفشویی حک کند. موتور ماشین ظرفشویی SMS67Mi01B دارای سطح صدای 44 دسی‌بل می‌باشد تا به هنگام شستشوی ظروفتان آلودگی صوتی یا صدایی که موجب اذیت افراد خانواده شود ایجاد نکند از طرفی این موتور موجب حذف لرزش‌های احتمالی این محصول خواهد شد. بنابراین این نسل از موتور که در ظرفشویی‌های بوش تعبیه شده است موجب شده شرکت بوش آلمان موتور ظرفشویی خود را 10 سال ضمانت کند. موتور BLDC یکی از عموامل کاهش صدا در این ظرفشویی 13 نفره بوش می‌باشد ولی تنها عامل آن محسوب نمی‌شود. عایق بندی دیواره‌های ظرفشویی بوش SMS67Mi01B توسط لایه‌ی ضخیمی از پارچه‌های جین موجب شده تا صدا به سختی و با پایین‌ترین دسی‌بل از این محصول خارج شود.

موتور بی‌صدا ماشین ظرفشویی بوش سری 6

میزان مصرف انرژی
میزان مصرف انرژی می‌تواند یکی از دلایل مهم در خرید ظرفشویی محسوب شود و هرچقدر ظرفشویی مدنظر شما در رده انرژی بهتری قرار بگیرد موجب کاهش هزینه‌هایتان می‌شود. ظرفشویی بوش مدل SMS67Mi01B دارای میزان مصرف انرژی 262 کیلو وات در سال می‌باشد البته میزان مصرف سالیانه به استفاده هر شخص بستگی دارد. علاوه بر آن میزان مصرف آب این ظرفشویی در سال 1820 لیتر بوده که این میزان همچون مصرف برق به میزان استفاده هر شخص بستگی دارد.
عواملی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم از قبیل سطح صدا، میزان مصرب آب سالیانه و میزان مصرف برق سالیانه از عواملی هستند که در تعیین رده بندی انرژی موثر بوده و موجب شده تا این ظرفشویی بوش در رده انرژی ++A قرار بگیرد که در نوع خود بی‌نظیر است.

مصرف انرژی ظرفشویی بوش سری 6

برنامه شستشوی ظرفشویی بوش مدل SMS67Mi01B

معرفی برنامه‌های شستشوی 67MI01

ماشین‌های ظرفشویی بوش دارای دو سری برنامه هستند که آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. برنامه‌های اصلی که به تنهایی برای شستشوی ظرف می‌تواند استفاده شود و این ظرفشویی آلمانی بوش دارای 7 برنامه اصلی می‌باشد که در ادامه تک تک آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. برنامه‌های فرعی نوع دوم این برنامه‌ها هستند که به تنهایی برای شستشوی ظروف استفاده نمی‌شوند و باید در کنار برنامه‌های اصلی فعال شوند تا یک نتیجه حیرت‌انگیز را درپی داشته باشد.

برنامه‌های شستشوی اصلی ظرفشویی بوش SMS67Mi01B

Intensive 70 °C (شستشوی ظروف بزرگ)
Auto 45-65 °C (شستشوی اتوماتیک)
Eco 50 °C (شستشو در حالت اقتصادی)
Glass 40 °C (شستشوی ظروف شیشه‌ای)
TurboSpeed20min (شستشوی 20 دقیقه‌ای)
Quick 65 °C (شستشوی سریع)
Pre-Rinse (آبکشی اضافه)

برنامه شستشو ویژه ظرفشویی بوش SMS67Mi01B

Intensive Zone (شستشوی ظروف بزرگ)
VarioSpeedPlus (کاهش مدت زمان شستشو)
HygienePlus (آنتی باکتریال کردن)
Extra Dry (خشک کردن اضافه)
Machine Care (عیب یابی خودکار)
در ادامه به صورت مفصل تک تک این برنامه‌ها را توضیح خواهیم داد.

آشنایی بیشتر با برنامه‌های اصلی ظرفشویی بوش SMS67Mi01B

Intensive 70 °C: برای شستشوی ظروف بزرگ و پرچرب باید آن‌ها را در سبد انتهایی قرار دهید و با انتخاب این برنامه بهترین نتیجه را در شستشوی ظروف بزرگ مشاهده کنید. این برنامه با افزایش دما آب تا 70 درجه سانتی گراد به خوبی سطح ظروف شما آری از هرگونه چربی خواهد کرد.

Auto 45-65 °C: این برنامه در ظرفشویی بوش مدل SMS67Mi01B به صورت هوشمند و باتوجه به میزان کثیفی ظروف و مقدار چربی، مدت زمان شستشو را تعیین می‌کند. دما آب در این برنامه بین 45 تا 65 درجه سانتی گراد متغییر خواهد بود و برای شستشوی انواع ظروف شیشه‌ای، چینی و حتی ظروف بزرگ چدنی قابل استفاده می‌باشد.

Eco 50 °C: یکی از بهینه‌ترین برنامه‌های که می‌توانید از آن برای شستشوی ظروف در ظرفشویی بوش SMS67Mi01B استفاده کنید برنامه Eco یا همان شستشو حالت اقتصادی می‌باشد. با انتخاب این برنامه مدت زمان شستشو افزایش و میزان مصرف انرژی کاهش خواهد یافت از طرفی با تنظیم میزان آب تا 50 درجه سانتی‌گراد و جلوگیری از افزایش آن موجب می‌شود تا ظروفتان در بهینه‌ترین حالت شستشو داده شود.

Glass 40 °C: ظروف شیشه‌ای احتیاج به مراقبت بیشتری دارند و مدام در معرض خطر شکستگی و کدر شدن قرار می‌گیرند و باید برای نگهداری از آن‌ها تلاش بیشتری کنید. شرکت بوش برای حفاظت بیشتری از ظروف شیشه‌ای از قبیل بلور و کریستال برنامه Glass را معرفی کرده تا با تنظیم آب در دمای 40 درجه سانتی‌گراد بهترین نتیجه را در شستشوی ظروف شیشه‌ای داشته باشد.

TurboSpeed20min: یکی از مهم‌ترین و ویژه ترین برنامه‌ای که در ظرفشویی بوش SMS67Mi01B تعبیه شده است شستشوی بسیار سریع می‌باشد که موجب شده این ظرفشویی طرف‌داران زیادی داشته باشد. این برنامه در زمان 20 دقیقه‌ای قادر است حجم زیادی از ظروفتان را شستشو دهد.

Pre-Rinse: برای شستشو میوه و سبزیجات و یا خیس کردن ظروف (تا نتیجه شستشو حیرت‌انگیز شود) کافیست برنامه Pre-Rinse را فعال کنید تا پیش از شروع فرآیند اصلی شستشو ظروف و یا میوه‌هایتان آبکشی شود این برنامه همانند شستشو سریع یک برنامه کاربردی محسوب می‌شود.

آشنایی بیشتر با برنامه‌های ویژه ظرفشویی بوش SMS67Mi01B

Intensive Zone: شستشوی شدید یکی از برنامه‌هایی است که می تواند به همراه اکثر برنامه‌های اصلی بجز شستشوی سریع و شستشوی 20 دقیقه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد. این برنامه ویژه مناسب برای شستشوی ظروفی از قبیل قابلمه و ماهی تابه مورد استفاده قرار بگیرد.

شستشوی ظروف بزرگ توسط ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

VarioSpeedPlus: برای افزایش سرعت شستشو کافیست VarioSpeedPlus را فعال کنید با انتخاب این برنامه زمان شستشو یک سوم خواهد شد. البته با انتخاب این گزینه در نتیجه شستشو هیچ اختلالی به وجود نخواهد آمد و کیفیت شستشو حفظ خواهد شد.

شستشوی سریع در ظرفشویی بوش 67mi01

Hygiene Plus (شستشوی بهداشتی) : ویژگی Hygiene Plus در ظرفشویی بوش SMS67Mi01B سلامتی بیشتری را برای خانواده شما و کودکان دارای حساسیت فراهم می کند. ای ویژگی باعث می شود که شستشوی طولانی با 70 درجه سانتی گراد صورت گیرد و باکتری های موجود در ظروف را از بین ببرد.

برنامه ضدعفونی کردن ظروف

Extra Dry: اگر احساس کردید که به مقدار کافی ظروفتان خشک نشده و نیاز به حرارت بیشتری دارد کافیست Extra Dry را فعال کنید. با انتخاب این گزینه زمان خشک شدن ظروف افزایش پیدا کرده خواهد کرد تا ظروفتان مدت بیشتری با حرارت برخورد داشته باشد.

Machine Care: یکی از ویژگی‌هایی که در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67Mi01B مشهود است قابلیت محافظت از دستگاه می‌باشد. اگر به هنگام انخاب برنامه به مشکل خوردید و در صفحه نمایش خطا مشاهده کردید که اجازه انتخاب برنامه را نداشتید با انتخاب این ویژگی اصطلاحا دستگاه را ریستارت خواهید کرد.

برنامه محفظ از ماشین ظرفشویی بوش 67MI01

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش دارای قابلیت شروع با تاخیر می‌باشد که می‌توانید ظرفشویی را تنظیم کنید تا در زمان مشخص شروع به شستشوی ظروف کند که این زمان بین 1 تا 24 ساعت قابل تنظیم می‌باشد. این ویژگی یک قابلیت کاربردی محسوب می‌شود و برای افرادی که شاغل هستند و مدت کمتری در منزل حضور دارند کاربردی محسوب می‌شود، چراکه قبل از رفتن به محل کار می‌توانید با قرار دادن ظروف داخل ظرفشویی و تنظیم ساعت شستشو بین 1 تا 24 ساعت بعداز بازگشت به منزل با ظروف شسته شده مواجع خواهید شد.

امکانات ظرفشویی بوش مدل SMS67Mi01B

کنترل میزان مصرف آب
Active Water (صرفه جویی مصرف آب) : برند المانی بوش ویژگی با نام Active Water را برروی ظرفشویی بوش SMS67Mi01B تعبیه کرده است نشان دهنده سازگاری این محصول با محیط زیست می‌باشد. البته این ویژگی به کمک دو نوع سنسور دیگر با نام Load Sensor - Aqua Sensor ابتدا میزان ظروف داخل ظرفشویی را بررسی می‌کند و بر اساس آن میزان آب مصرفی را مشخص می‌کند در مرحله دوم به کمک سنسور آکوا بعداز آبکشی ظروف، کیفیت آب برگشتی را بررسی می‌کند و اگر به میزان لازم تمیز نباشد آن را رها خواهد کرد.
Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب) : هرچند که ظرفشویی یک شوینده کاربردی و محبوب محسوب می‌شود به همان اندازه می‌تواند خطرناک باشد و در ممکن است خطرات جدی را در پی داشته باشد. بوش سنسور Aqua Stop را در ظرفشویی خود تعبیه کرده است که از نشت آب جلوگیری خواهد کرد. عملکرد آن به صورت می‌باشد که شیر متصل شده به این شلنگ از یک لایه دوجداره بهرمند است که در که درصورت نشت آب از ظرفشویی را متوقف کرده و از ادامه فعالیت باز می‌دارد.

تکنولوژی مدیریت مصرف آب

Child Lock (قفل کودک) : یکی از مشکلاتی که در منزل با آن مواجعه هستیم مشکل بین ماشین ظرفشویی و کودکمان است و باید مراقب باشیم تا به کودکمان آسیبی نرسد یا ظرفشویی دچار مشکل نشود. بوش برای حل این مشکل قفل کودک را بر روی این ظرفشویی تعبیه کرده تا نگران این مشکل نباشید.

Vario Flex : سبد ظرفشویی بوش SMS67Mi01B دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می‌باشد در حقیقت به این صورت که برای چیدمان ظروف می‌توانید سبدها را به صورت آسانسوری بالا پایین کنید تا ظروف را حتی با حجم بزرگ بتوانید در سبد قرار دهید. از طرفی قابلیت جابه‌جایی اهرام‌های داخل سبد نیز کمک می‌کند تا به صورت صحیح تمامی ظروف خود را در این سبدها قرار دهید.

Dossage Assistant (کنترل مواد شوینده) : با وجود این ظرفشویی بوش 13 نفره دیگر نیازی به تهیه بهترین قرصی یا مایع را ندارید تا داخل آن قرار دهید چرا که در صورت استفاده از پایین‌ترین سطح موارد شوینده بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد. این سنسور با توجه به میزان ظروف و نوع چرب بودن آن به صورتی از مواد شوینده استفاده خواهد کرد که بهترین نتیجه ارائه دهد.

نتیجه‌گیری

با توجه به مطالبی که در مورد ظرفشویی بوش SMS67Mi01B ارائه شد از جمله مهم‌ترین آن‌ها موتور سایلنت و مصرف انرژی A++ آن به بطور مفصل در باره‌ی آن‌ها را شرح دادیم می‌توان گفت این کالا معیار‌های اولیه برای انتخاب را دارد. در ادامه تعداد برنامه‌های اصلی و برنامه‌های ویژه آن به خوبی می‌تواند نیازهای شما را مرتفع سازد از طرفی وجود تکنولوژی‌های موثر در این ظرفشویی آلمانی بوش موجب شده تا در رده بهترین ظرفشویی‌های بوش قرار بگیرد. بنابراین اگر قصد خرید ظرفشویی را دارید 67Mi01 می‌تواند یک گزینه ایده‌آل باشد.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS67MI01B
گارانتیبوش سرویس
رنگاستیل
ساخت کشورآلمان
سطح صدا44db
میزان مصرف آب6.5L
مصرف انرژی++A
گنجایش13 نفره
وزن52.838kg
ابعادعرض 600mm - ارتفاع 845mm - عمق 600mm

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS67MI01B

ظرفشویی بوش SMS67MI01B