آکبند

ظرفشویی بوش SMS88TW01M

ظرفشویی بوش SMS88TW01M

برند محصول: بوش
  • ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M
  • مجهز به 3 سبد برای شستشو
  • ظرفیت: 2+12 نفره
  • مصرف انرژی ++A
  • محصول شرکت بوش
  • ساخت کشور آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS88TW01M

ماشین‌های شوینده از قبیل لباسشویی و ظرفشویی به سرعت در حال پیشرفت هستند و جایگاه خود را در بیشتر خانواده‌ها یافته‌اند البته ماشین ظرفشویی با اینکه محبوب نزد خانم‌های خانه‌دار می‌باشد ولی به اندازه‌ی کافی و آن طور که باید رواج پیدا نکرده است و به زمان بیشتری نیاز دارد. اگر جزو افرادی هستید که به هنگام خرید ماشین ظرفشویی ترجیح می‌دهید که بهترین مدل ظرفشویی را تهیه کنید ما برند بوش را به شما معرفی می‌کنیم. شرکت نامدار بوش آلمان در زمینه تولید و عرضه ظرفشویی در رتبه اول در دنیا قرار دارد و محصولات بی‌نظیری را روانه بازار می‌کند. ظرفشویی بوش SMS88TW01M یکی از تولیدات کمپانی بوش بوده که مجهز به بروزترین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشد و مناسب افرادی که همیشه بروز هستند و گام‌به‌گام تکنولوژی پیش می‌روند. ظرفشویی سری 8 بوش مجهز به هشت برنامه اصلی برای شستشو و پنج برنامه کمکی که در کنار برنامه‌های اصلی می‌توانند فعال شود تا نتیجه بسیار خوبی را در پی داشته باشد. ظرفشویی بوش 88TW01 با بهرمندی از ظرفیت 14 نفره قادر است در هر سیکل شستشو حجم بسیار زیادی از ظروفتان را با کمترین مصرف انرژی سشتشو دهد.

طراحی و ساخت
ظرفشویی آلمانی بوش مدل SMS88TW01M از طراحی منحصر به فردی برخوردار است و اگر به صورت ایستاده روبروی ظرفشویی قرار بگیرید اشراف کامل بر روی پنل و برنامه‌های این ظرفشویی خواهید داشت. ظرفشویی 88TW01 بوش از دو عدد مانیتور بهرمند است که یکی از آن‌ها بالای درب و در قسمت میانی پنل تعبیه شده است که هنگام انتخاب برنامه می‌توانید از آن استفاده کنید و نمایشگر دوم روی درب تعبیه شده تا هنگام شستشوی ظروف زمان باقی مانده و سایر اطلاعات آن را ببینید. از طرفی این ظرفشویی 14 نفره بوش با بهرمندی از ابعاد استاندارد شامل عرض 60 سانتی‌متر، عمق 60 سانتی‌متر و ارتفاع 84 سانتی‌متر به خوبی در جایگاه‌های تعبیه شده برای این کالا قرار خواهد گرفت.

مصرف انرژی
ظرفشویی سری 8 بوش SMS88TW01M یکی از بهترین دستگاه‌های شوینده از لحاظ مصرف انرژی می‌باشد و در بهینه‌ترین کلاس یعنی A قرار می‌گیرد و رده انرژی آن ++A می‌باشد که این رده انرژی موجب کاهش هزینه‌های آب و برق خواهد شد. میزان مصرف برق سالیانه این کالا 266 کیلو وات ساعت در سال است که بر اساس یک استاندارد شستشو مشخص می‌باشد، البته میزان استفاده برق هر ظرفشویی با توجه به میزان استفاده هر شخص تعیین می‌شود. میزان مصرف آب سالیانه این ظرفشویی نیز 2660 لیتر در سال می‌باشد که همانند مصرف برق به میزان استفاده هر شخص بستگی دارد.

مصرف انرژی ظرفشویی بوش 88tw01

معرفی تکنولوژی‌های ظرفشویی بوش SMS88TW01M

استفاده از حداقل آب ممکن برای شستشو
AquaSensor یکی از کاربردی‌ترین سنسورهایی که در ظرفشویی بوش SMS88TW01M تعبیه شده تا آب مورد نیاز ظرفشویی را مدیریت کند. به عنوان مثال ظروفی که چرب هستند اما میزان چربی آن‌ها بسیار کم می‌باشد، بعد از آبکشی اولیه توسط سنسور آکوا بررسی می‌شود اگر تمیزی آن تایید شد مجدد از آب برگشتی برای سیکل بعدی شستشو استفاده خواهد کرد. LoadSensor یکی دیگر از سنسورهای مهمی است که موجب کاهش مصرف انرژی می‌شود بعد از چیدن ظروف داخل ظرفشویی و انتخاب برنامه شستشو این سنسور فعالیت خود را آغاز می‌کند و با بررسی میزان ظروف آب مورد نیاز برای شستشو را مدیریت می‌کند.

سنسور مدیریت بهینه آب در ماشین ظرفشویی سری 8 بوش

تکنولوژی ActiveWater
همان طور که از نام آن پیداست این تکنولوژی مربوط به فعالیت آب می‌باشد در حقیقت این تکنولوژی موجب آب رسانی هدفمند به ظروف شده و نتیجه آن شستشو بهینه ظرف خواهدبود. به عنوان مثال اگر بخواهید حجم زیادی از ظروف را شستشو دهید قطعا حجم زیادی از آب را هدر خواهید داد. ظرفشویی SMS88TW01M بوش محدود به مصرف انرژی می‌باشد و در هر سیکل شستشو حجم زیادی از ظروف را با 9.5 لیتر آب شستشو خواهد داد.

مدیریت مصرف آب توسط تکنولوژی Active Water

موتور EcoSilence Drive
اصطکاک یکی از عواملی که موجب آسیب رسیدن به ظرفشویی شده و آن را تخریب می‌کند و معمولا در قسمت موتور این اتفاق رخ می‌دهد. موتورهای قبلی از برس‌های کربنی استفاده می‌کردند که مشکلاتی همچون اصطکاک بالا وطول عمر پایین داشتند. شرکت بوش برای حل این مشکل از موتورهای براشلس استفاده می‌کند که مجهز به یک آهن‌ربای دائمی بوده و اصطکاک را تا 99 درصد از بین برده و موجب افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی بوش سری 8 خواهد شد بنابراین نیازی به تعمیر و نگهداری از محصول خود نخواهید داشت. از طرفی یکی دیگر از ویژگی‌های این موتور صدای بسیار پایین آن حین شستشو می‌باشد که هیچ گونه آلودگی صوتی و صدای ناهنجاری را تولید نمی‌کند.

موتور بی‌صدا ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW01M

سیستم ضد نشت آب AquaStop
بوش برای تنضمین امنیت محصولات خود سیستم AquaStop را معرفی کرده است که خطر نشست آب و درپی آن خطرات احتمالی را به صورت کامل از بین برده است. این سیستم امنیتی از یک شلنگ دوجداره و شیر برقی تشکیل شده که در صورت وجود مشکل از دادمه فعالیت ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M بازداری می‌کند.

سیستم ضد نشت ماشین ظرففشویی بوش 88tw01

تکنولوژی محافظ شستشوی ظروف شیشه‌ای
برای جلوگیری از کدر شدن انواع ظروف شیشه‌ای از قبیل کریستال و بلور باید مقدار سختی آب را کنترل کنید. البته سختی آب در مناطق مختلف کشور متفاوت می‌باشد در برخی مناطقی بیشتر و برخی کمتر می‌شود که بوش برای حل این مشکل تکنولوژی محافظ از ظروف شیشه‌ای را برروی ماشین ظرفشویی سری 8 تعبیه کرده است تا با کنترل سختی آب از آسیب رسیدن به این نوع از ظروف جلوگیری کند.

معرفی برنامه‌های اصلی ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW01M

شستشوی ظروف کثیف توسط ظرفشویی بوش 88tw01

Auto 35-45 °C (شستشوی خودکار برای ظروف حساس با دمای بسیار پایین)
Auto 45-65 °C (شستشوی خودکار برای انواع ظروف)
Auto 65-75 °C (شستشوی خودکار برای ظروف پرچرب)
Super 60 °C (شستشوی یک ساعته با دمای 60 درجه سانتی گراد)
Eco 50 °C (شستشو در حالت اقتصادی)
Night Program 50 °C (شستشوی ظروف با صدای بسیار پایین)
Quick Wash 45 °C (شستشوی سریع)
Pre-Rinse (آبکشی اضافه)

برنامه شستشو ویژه ظرفشویی بوش SMS88TW01M

Intensive Zone (شستشوی ظروف بزرگ)
VarioSpeed Plus (کاهش مدت زمان شستشو)
HygienePlus (آنتی باکتریال کردن)
Extra Dry (خشک کردن اضافه)
Half Load (شستشوی تنها یک سبد)

بررسی برخی از برنامه‌های شستشو ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

VarioSpeed Plus
بعد از شستشوی ظروف و قبل از چیدن آن داخل کابینت بهتر است رطوبت ظروفتان را با یک دستمال تمیز کاملا از بین ببرید. در مهمانی‌ها خشک کردن حجم زیادی از ظروف ممکن است دشوار باشد و اگر یکی از مهمان‌ها شما را در این امر همراهی کند موجب سهولت این کار خواهد شد. بنابراین برای شستشو سریع ظروف در مهمانی کافیست VarioSpeed Plus را فعال کنید تا در زمان بسیار کم ظروفتان را با نتیجه مطلوب شستشو دهد. بعد از شستشو زمان کافی را دارید تا بتوانید به همراهی یکی از دوستان خود رطوبت ظرفتان را بگیرد و قبل از ترک مهمانان آن‌ها را داخل کابینت قرار دهید.

نصف کردن زمان شستشو توسط VarioSpeed در ظرفشویی بوش سری 8

نصف شستشو Half Load
واژه نیمه شستشو در ظرفشویی بوش سری 8 برای خانواده‌های کم جمعیت می‌تواند بسیار کاربردی باشد. به عنوان مثال اگر شما در خانواده کم جمعیت زندگی می‌کنید باید صبر کنید تا ظرفیت ظرفشویی کامل شود تا آن را روشن کنید که این مساله یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود. شرکت بوش برای حل این مشکل ویژگی به نام Half Load را روی این ظرفشویی آلمانی تعبیه کرده تا فقط یک سبد را برای شستشو آماده کنید.

شستشوی بهداشتی
ظروفی که برای پذیرایی و غذا خوری استفاده می‌شوند باید کاملا بهداشتی باشند تا سلامت ما را تضمین کنند. ویژگی HygienePlus یکی از ویژگی‌هایی است که توسط بوش ابداع شده و در اکثر محصولات این شرکت مانند ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M تعبیه شده است. به کمک این قابلیت ظرفشویی 14 نفره بوش دمای آب را تا 70 درجه سانتی‌گراد افزایش می‌دهد و موجب از بین بردن تمامی باکتری‌ها می‌شود و این برنامه کمکی با اکثر برنامه‌های اصلی قابل اجرا شدن می‌باشد.

شستشوی بهداشتی ظروف توسط ظرفشویی بوش مدل 88tw01

بسیار بی‌صدا و آرام
شرکت بوش با توجه به تکنولوژی‌ها و امکاناتی هر ظرفشویی یک ویژگی را به آن نسبت می‌دهد که در هر محصول متفاوت می‌باشد. ماشین ظرفشویی سری 8 بوش به علت مجهز بودن به موتور براشلس و عایق بندی خوب دیواره‌های آن موجب شده تا سطح صدای آن در 42 دسی‌بل قرار بگیرد و صدا بسختی از آن خارج شود به همین علت ویژگی SuperSilence بر روی این ظرفشویی حک شود.

نتیجه‌گیری

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M دارای ویژگی‌هایی همچون سطح صدای پایین مصرف انرژی A++ موجب شده تا ارزش خرید ظرفشویی بوش سری 8 چندین برابر شود. با در نظر گرفتن سایر تکنولوژی این محصول از قبیل‌ ActiveWater، شستشوی سریع VarioSpeed Plus، سیستم ضد نشت آب AquaStop، موتور قدرتمند و گزینه‌ی شستشوی بهداشتی موجب شده این ظرفشویی در رده بهترین ماشین ظرفشویی‌های قرار بگیرد. بنابراین اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی را دارید 88TW01 می‌تواند یک گزینه بسیار مطلوب محسوب شود.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS88TW01M
گارانتیبوش سرویس
رنگسفید
ساخت کشورآلمان
سطح صدا40db
میزان مصرف آب9.5L
مصرف انرژی++A
گنجایش14 نفره
وزن56.338kg
ابعادعرض 600mm - ارتفاع 845mm - عمق 600mm
شناسه کالا2800000127152

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS88TW01M

ظرفشویی بوش SMS88TW01M