آکبند

ظرفشویی بوش SMS68MI04E

ظرفشویی بوش SMS68MI04E

برند محصول: بوش
 • ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E
 • مجهز به 3 سبد برای شستشو
 • مجهز به سیستم Active Water
 • مجهز به سیستم خشک کن Zeolith
 • دارای سنسور میزان آب مصرفی (Aqua Sensor)
 • دارای سنسور تشخیص ظروف (Load Sensor)
 • دارای سنسور ضد نشت (Aqua Stop)
 • میزان صدا 44db
 • ظرفیت 14 نفره
 • مصرف انرژی +++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS68MI04E

با پیشترفت تکنولوژی و افزایش سطح سواد در عموم مردم موجب تغییر در تفکرات آن‌ها شده و شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی برای اینکه بازار را احاطه کنند باید با تفکرات جدید همراه شوند و محصولاتی را تولید کنند که رفاه زندگی را افزایش دهد. ماشین ظرفشویی یکی از محصولاتی است که تولید شده تا سطح کیفی زندگی شما را افزایش دهد از طرفی اگر شاغل هستید و زمان کمتری را در منزل حضور دارید خرید ماشین ظرفشویی موجب خواهد شد تا بیشتر زمان خود را صرف انجام سایر امور کنید و یا با افراد خانواده به انجام کارهای مورد علاقه خود بپردازید. شرکت معتبر بوش یکی از برندهایی است که در زمینه تولید و عرضه لوازم خانگی به ویژه تولید بهترین مدل ظرفشویی فعالیت می‌کند و محصولات بسیار نوینی را تولید و روانه بازار کرده است. ظرفشویی بوش SMS68MI04E یکی از بهترین تولیدات این برند آلمانی بوده که مجهز به جدیدترین تکنولوژی‌ها می‌باشد و یک رغیب قدرتمند برای سایر ماشین ظرفشویی‌های موجود در بازار خواهد بود. این ظرفشویی 14 نفره بوش مجهز به سه سبد برای شستشو می‌باشد و قادر است در هر سیکل شستشو حجم زیادی از ظروفتان را به بهترین نحوه شستشو دهد و از طرفی این ظرفشویی بوش آلمان مجهز به هشت برنامه اصلی برای شستشو بوده که با توجه به نوع ظروف و خواست خودتان قابل استفاده می‌باشد. ظرفشویی بوش 68MI04 طراحی بی‌نظیری دارد که اگر بخواهیم اشاره‌ای به آن داشته باشیم می‌توانیم بگوییم مانیتور و پنل این کالا از نوع TFT می‌باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. در کنار آن استفاده از رنگ سفید و ابعاد استاندارد سایر مشخصات مربوط به طراحی این محصول می‌باشد که موجب شده در هر آشپزخانه‌ای جای داشته باشد.

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS68MI04

PerfectDry
یکی از ویژگی بسیار خوبی که در این ظرفشویی تعبیه شده نوع خشک کردن ظروف می‌باشد. استفاده از تکنولوژی زئولیت که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم موجب شده سطح خشک‌کن ظروف ارتقاع پیدا کند در حقیقت ظرفشویی‌های که از این قابلیت بهرمند نیست برای خشک کردن ظروف پلاستیکی مشکل دارند و این ظروف را مچاله و له می‌کنند. اما ظرفشویی بوش SMS68MI04 از خشک کن PerfectDry بهرمند است که ظروف پلاستیکی را به بهترین نحوه خشک می‌کند بدون اینکه آسیبی به آن‌ها بزند.

خشک کردن اضافه در ظرفشویی بوش 68MI04

SuperSilence
سطح صدا در ماشین ظرفشویی بسیار اهمیت دارد و هنگام خرید ماشین ظرفشویی بوش باید محصولی را انتخاب کنید که از سطح صدای بسیار پایینی برخوردار باشد. ویژکی SuperSilence که در SMS68MI04 تعبیه شده نشان دهنده سطح صدای پایین این ظرفشویی 14 نفره بوش می‌باشد. عاملی که موجب کاهش صدای این ظرفشویی آلمانی بوش شده است عایق بندی بسیار خوب دیواره‌ها و نوع موتور تعبیه شده روی این محصول بوده که در نوع خود بسیار بی‌نظیر است.

VarioFlex
سبد‌های ماشین ظرفشویی باید به حدی کیفیت داشته باشند که بتوانید ظروفتان را با خیال راحت درون ظرفشویی قرار دهید. شرکت بوش با طراحی سبدهای باکیفیت ایمنی بسیار خوبی را فراهم کرده است در حقیقت ضخامت و استحکام بالای این سبدها موجب شده تا به آسودگی ظروفتان را درون ظرفشویی قرار دهید. از طرفی قابلیت جابه‌جایی سبدها و اهرام‌های داخل آن موجب می‌شود هر نوع ظروف را با ابعاد مختلف حتی ظروف غیر استاندارد شستشو داده شوند.

Diplay LED
ظرفشویی بوش SMS68MI04 مجهز به صفحه نمایش TFT می‌باشد که از کیفیت مطلوب و شفافیت بالا برخوردار است. از طرفی این صفحه نمایش نوع برنامه انتخابی، میزان حرارت آب، زمان شستشو و سایر موارد را نمایش می‌دهد در حقیقت این صفحه نمایش عملکرد ظرفشویی را در یک قاب نمایش خواهد داد.

برنامه شیشه ای 40 درجه
به علت اینکه ظروف شیشه‌ای بسیار حساس هستند نیاز به مراقب بیشتری دارند و به باید به گونه‌ای شستشو داده شوند که از کدر شدن و آسیب دیدن آن جلوگیری شود. بوش برنامه شیشه شور را بر روی این دستگاه تعبیه کرده است تا ظروف شیشه‌ای را به آرامی شستشو دهد.

برنامه شستشو ویژه ظروف شیشه‌ای

تکنولوژی‌های ظرفشویی بوش SMS68MI04

Zeolith
زئولیت به عنوان یک ماده معدنی در طبیعت یافت می‌شود که عملکرد آن جذب رطوبت و تولید حرارت می‌باشد. شرکت بوش از این ماده معدنی درون ظرفشویی‌های خود استفاده کرده است که مزئیت‌های آن خشک کردن صد در صد ظروف، گرفتن سختی آب و در نتیجه جلوگیری از لک شدن ظروف خواهد شد. عملکرد Zeolith به این صورت است که در مرحله پایانی شستشو رطوبت را به خود جذب کرده و شروع به تولید حرارت می‌کند تا ظروفتان با بهترین نحو شستشو داده شود.

تکنولوژی زئولیت برای خشک کردن ظروف

ActiveWater
یکی از ویژگی‌هایی که در ماشین ظرفشویی بوش SMS68MI04 تعبیه شده است قابلیت صرف جویی در مصرف آب می‌باشد. در حقیقت این ویژگی در سه مرحله شروع به سنجش ظروفتان می‌کند و بر اساس نوع برنامه انتخابی و میزان چربی ظروف از آب استفاده خواهد کرد بنابراین با وجود تکنولوژی اکتیو واتر به میزان قابل توجه‌ای در مصرف آب صرف جویی خواهید کرد.

Load sensor
این سنسور در راستای صرف جویی در مصرف انرژی طراحی شده و بعد از چیدن ظروف داخل ماشین ظرفشویی و انتخاب برنامه شستشو Load sensor شروع به فعالیت می‌کند و میزان ظروف داخل ظرفشویی را بررسی کرده و بر اساس آن از آب استفاده خواهد کرد.

EcoSilence Drive
موتور EcoSilence یکی از عواملی است که موجب کاهش صدای ماشین ظرفشویی خواهد شد. در حقیقت کاهش صدا تنها عامل استفاده از این موتورها نیست و می‌توان به شاخص‌های دیگری چون طول عمر بالا، قدرت زیاد و اصتحکاک بسیار کمی آن اشاره کرد.

موتور بی‌صدا ماشین ظرفشویی بوش سری 6

DosageAssist
مهعم نیست چه نوع قرص یا مواد شوینده‌ای را داخل ظرفشویی بوش SMS68MI04 قرار دهید در واقع این ظرفشویی استیل بوش مجهز به تکنولوژی DosageAssist می‌باشد که موجب می‌شود بهترین نوع شستشو را مشاهده کنید.

مصرف آب
شستشوی مقدار زیادی از ظروف نیاز به حجم آب زیادی دارد و به طور ناخواسته مقدار زیادی آب هدر خواهد رفت. شرکت بوش شوینده‌های خود را بلاخص ماشین‌های ظرفشویی را محدود به مصرف انرژی کرده است به این معنی که به گونه‌ای از آب استفاده می‌کند که ظروفتان را با کمترین مصرف انرژی و بهترین بازدهی شستشو دهد. در حقیقت ماشین ظروفشویی بوش حجم زیادی از ظروفتان را با 9.5 لیتر آب شستشو خواهد داد.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بوش SMS68MI04

شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی بوش 68MI04

معرفی برنامه‌های اصلی شستشوی این ظرفشویی سری 6 بوش

Intensive 70 ° C
برای شستشوی ظروف بزرگ مانند قابلمه، ماهی تابه و یا ظروف چرب می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

Auto 45-65 ° C
برای شستشوی انواع ظروف در بهترین حالت کافیست برنامه اتوماتیک را انتخاب کنید تا ظروفتان را با دمای 45 تا 65 درجه سانتی گراد شستشو دهد.

Eco 50 ° C
برای شستشوی ظروف با کمترین مصرف انرژی کافیست برنامه Eco 50 ° را انتخاب کنید تا از افزایش دمای آب جلوگیری کرده و در نهایت موجب کاهش مصرف انرژی شود.

Silence 50 ° C
برای شستشو ظروف با صدای کم کافیست برنامه Silence را انتخاب کنید، به عنوان مثال برای شستشوی ظروف در نیمه‌ای از شب یا شستشوی ظروف در زمان استراحت افراد خانواده می‌تواند موثر واقع شود.

Quick 60 ° C
این برنامه ظروفتان را با کمتر زمان و در دمای 60 درجه سانتی گراد شستشو می‌دهد.

Quick 45 ° C
این برنامه ظروفتان را با کمتر زمان و در دمای 45 درجه سانتی گراد شستشو می‌دهد.

Glasses
برنامه‌ای مناسب برای شستشوی ظروف شیشه‌ای که از لک و کدر شدن آن جلوگیری خواهد کرد.

Prewash
در این برنامه از مواد شوینده استفاده نمی‌شود و برای شستشوی میوه و سبزیجات نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

معرفی برنامه‌های ویژه شستشوی این ظرفشویی سری 6 بوش

IntensiveZone
این برنامه کمکی مناسب چربی زدائی از انواع ظروف برزرگ می‌باشد.

VarioSpeed Plus
برای اینکه بتوانید زمان شستشو را یک سوم کنید کافیست VarioSpeed را فشار دهید که زمان شستشو را کاهش می‌دهد که این کاهش زمان شستشو هیچگونه تاثیری روی کیفیت شستشو ظروف نخواهد داشت.

HygienePlus
برای اینکه ظروفتان را عاری از هرگونه باکتری کنید کافیست این برنامه کمکی را فعال کنید تا با افزایش حرارت آب تمامی میکروب‌ها را از بین ببرد.

Extra Drying
این برنامه با افزایش زمان شستشو موجب می‌شود زمان بیشتری را صرف خشک کردن ظروف کند.

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره کردیم این مانند نوع خشک کردن این ظرفشویی که از تکنولوژی Zeolite برای خشک کردن ظروف استفاده می‌کند. از طرفی سطح صدا بسیار پایین در کنار برنامه Silence موجب می‌شود در هر زمانی که تمایل دارید ظروفتان را شستشو داده و آن‌ها را نظافت کنید. مصرف +++A ظرفشویی بوش SMS68MI04 موجب شده تا ارزش این محصول چندین برابر شود بنابراین اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی بوش را دارید این محصول می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

مصرف انرژی ظرفشویی بوش سری 6

خرید ماشین ظرفشویی بوش SMS68MI04 از مولتی کالا

فروشگاه اینترنتی مولتی کالا مجموعه عظیمی از کالاها را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده و اطلاعات جامعه‌ای را در مورد آن‌ها بیان کرده است تا بتوانید با اطلاعات کافی بهترین محصول را انتخاب کنید. از طرفی مولتی کالا محصولات ثبت سفارش شده توسط مشتریان محترم در زمان کمتر از 3 ساعت کاری و پرداخت هزینه درب منزل (ویژه تهران) و تحویل 24 ساعته در اکثر استان‌های ایران انجام می‌دهد.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS68MI04E
گارانتی36 ماهه کارا سرویس
رنگاستیل
ساخت کشورآلمان
سطح صدا44db
میزان مصرف آب9.5 لیتر
مصرف انرژی+++A
گنجایش14 نفره
وزن53.8 کیلوگرم
ابعادعرض 60cm - عمق 60cm - ارتفاع 84.5cm
شناسه کالا2800000127114

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS68MI04E

ظرفشویی بوش SMS68MI04E