آکبند

پیشنهاد ویژه ظرفشویی بوش SMS40C08IR

ظرفشویی بوش SMS40C08IR

برند محصول: بوش
  • ظرفشویی بوش مدل SMS40C08IR
  • مجهز به 2 سبد برای شستشو
  • ظرفیت: 12 نفره
  • مصرف انرژی +A
  • محصول شرکت بوش
  • ساخت کشور ترکیه

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

88,000,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS40C08IR

دستگاهی که در آشپزخانه عمل نظافت و شستشو ظروف آغشته به چربی و بوی نامطبوع را انجام می‌دهد ظرفشویی نام دار و شرکت‌های مختلفی در حال تولید و عرضه ماشین ظرفشویی هستند که یکی از معتبرترین آن‌ها کمپانی بوش می‌باشد. ظرفشویی بوش SMS40C08IR با رنگ نوین نقره ای خود میتواند زیبایی منحصر به فردی را به آشپرخانه‌ی مدرن شما بدهد. این ظرفشویی 2 سبد دارای ظرفیت 12 نفره بوده و بسیار کارآمد می‌باشد. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS40C08IR با داشتن تکنولوژی ActiveWater آب و برق را به صورت بهینه مصرف می‌کند و دارای رتبه انرژی +A نیز می‌باشد. این ظرفشویی ترک بوش دارای موتور BLDC بوده که این موتور دارای صدای بسیار پایین (48db) می‌باشد. ظرفشویی بوش 40C08 مجهز به 4 برنامه شستشو، یک برنامه ویژه و قابلیت‌های دیگر می‌باشد که در ادامه در خصوص هر یک از آن ها توضیح خواهیم داد. ظرفشویی سری 4 بوش طراحی زیبا دارد و جنس بدنه‌ی این ظرفشویی بوش سری 4 مجهز به ویژگی Anti Fingerprint بوده این ویژگی موجب خواهد شد تا جای اثر انگشت بر روی این ماشین ظرفشویی باقی نماند. ظرفشویی استیل بوش مدل SMS40C08IR دارای 36 ماه گارانتی بوش سرویس بوده که یکی از معتبرترین شرکت‌های گارانتی کنند محصولات بوش می‌باشد.

میزان مصرف انرژی ظرفشویی بوش SMS40C08IR

رتبه انرژی این ظرفشویی 12 نفره بوش +A می‌باشد که اگر دقیق‌تر به بررسی آن بپردازیم مشخصات دیگری از قبیل میزان سالیانه آب و انرژی را مشاهده خواهیم کرد. میزان مصرف انرژی معادل 290 کیلو وات در سال و مصرف آّب این محصول 3300 لیتر در سال می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که این ارقام به طور استاندارد برای 220 چرخه شستشو می‌باشد، در غیر این صورت میزان مصرف انرژی و آب ظرفشویی بوش SMS40C08IR بستگی به میزان استفاده شما از آن می‌باشد.

مصرف انرژی +A ماشین ظرفشویی بوش ترکیه

برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش SMS40C08IR

شستشوی ظروف توسط ظرفشویی بوش SMS40C08IR

یکی از ویژگی‌های مهم در هنگام خرید ماشین ظرفشویی میتواند تعداد برنامه‌های آن باشد. زیرا برنامه‌های شستشو کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانید ظروفتان را که از متریال مختلف تشکیل شده‌اند شستشو دهید. ظرفشویی بوش SMS40C08IR دارای 4 برنامه شستشو اصلی و یک برنامه شستشوی ویژه می‌باشد که در ادامه درباره‌ی هر یک گفتگو خواهیم کرد.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بوش SMS40C08IR
Normal 65 °C
Eco 50 °C
Quick wash 45 °C
Pre-Rinse 0 °C
HalfLoad

Normal 65 °C : این برنامه باعث می‌شود تا دستگاه به صورت عادی و نرمال شستشو را انجام دهد، همچنین دمای آب در این حالت 65 درجه سانتی گراد تعبیه می شود.

Eco 50 °C : شستشو در این حالت را شستشوی اقتصادی نیز می‌توان نام برد. زیرا با افزایش مدت شستشو میزان قابل توجهی از مصرف آب صرفه جویی می‌شود. دمای آب دستگاه در این حالت 50 درجه سانتی گراد می‌باشد.

Quick wash 45 °C : استفاده از این برنامه زمانی کاربرد دارد که ظروف از چربی کمتر برخوردار باشند یا اینکه زمان شما برای شستن ظروف کافی نباشد. با انتخاب این برنامه دستگاه مدت زمان شستشو را کاهش می‌دهد تا شستشو با مدت زمان کمتری به اتمام برسد. دمای آب دستگاه در این حالت 45 درجه سانتی گراد می باشد.

Pre-Rinse 0 °C : این برنامه تعبیه شده برروی ماشین ظرفشویی بوش SMS40C08IR جزو برنامه شستشوی اولیه محسوب می‌شود. به عنوان مثال اگر به ظروف شما مواد غذایی چسبیده باشد میتوانید با گذاشتن ظروف داخل ماشین ظرفشویی و قرار دادن برنامه روی حالت Pre-Rinse از شستشوی بی‌نقص ظروف خود اطمینان حاصل نماید.

HalfLoad : زمانی تعداد ظروف کثیف شما کم است و نیاز به شستشوی اضافی ندارید با انتخاب این برنامه دستگاه نصف ظرفیت واقعی خود شروع به شستشو می‌کند. لازم به ذکر است چون این برنامه جزوه برنامه های ویژه دستگاه می‌باشد حتما باید با یکی از برنامه های اصلی شستشو انتخاب شود.

نیمه شور ظرفشویی بوش 40C08

تکنولوژی و ویژگی های ظرفشویی بوش SMS40C08IR

Active Water (سیستم آب هیدرولیک): طبق گفته شرکت بوش قابلیت Active Water باعث افزایش حداکثری در بهره وری و سازگاری کامل این تگنولوژی با محیط زیست موجب کاهش آب مصرف آب خواهد شد. این قابلیت در ظرفشویی بوش SMS40C08IR باعث توزیع هدفمند آب می‌شود و ظروفتان را در بهینه‌ترین حالت ممکن شستو می‌دهد.

مدیریت در مصرف بهینه آب

Load Sensor (حسگر تشخیص تعداد ظروف): این تکنولوژی در ماشین‌های ظرفشویی پس از قرار دادن ظروف و انتخاب برنامه شستشو ، به صورت خودکار تعداد ظروف و وزن آنها را مشخص کرده و با توجه به مقدار بدست آمده میزان آب ورودی را کنترل می‌کند که این عمل باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود.

سنسور بررسی میزان ظروف در ظرفشویی بوش سری 4

Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب): یکی از پارامترهای مهم در خرید ماشین ظرفشویی ایمنی آن می‌باشد. سنسور Aqua Stop در ظرفشویی بوش باعث جلوگیری از نشت آب می‌شود. اگر در منزل حضور نداشته باشید و ماشین ظرفشویی در حال شستشو باشد ناگهان اتفاقی رخ دهد و دستگاه دچار نشتی آب شود سنسور Aqua Stop که در کف ماشین ظرفشویی قرار دارد ورودی آب را بسته تا منزلتان در امان باشد. ظرفشویی بوش 40C08 نیز مجهز به این برنامه بوده و از این قابلیت بهرمند است.

سنسور جلوگیری از نشت آب در ظرفشویی بوش سری 4 آلمان

Aqua Sensor (حسگر تشخیص میزان آب): این سنسور پس از تکمیل سیکل اولیه شستشو میزان املاح و مواد موجود در آب را شناسایی می‌کند و اگر مقدار بدست آمده کم باشد دوباره از همان آب برای سیکل بعدی شستشو استفاده می‌کند. به طور کلی حسگر Aqua Sensor در هر دوره شستشو حدود 20 درصد و یا به میزان 4 لیتر در مصرف آب صرفه جویی خواهد کرد که در ظرفشویی بوش SMS40C08IR این عملکرد بسیار مفید و کار آمد خواهد بود.

Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه ای): همان طور که می‌دانید میزان سختی آب در مناطق مختلف کاملا متغییر می‌باشد. و اگر این میزان از حد معمول بالاتر باشد در طولانی مدت آسیب‌ها و صدمات زیادی را به ظروف شیشه‌ای وارد می‌کند. فنآوری Aqua Mix به کار رفته در ماشین ظرفشویی بوش SMS40C08IR به صورت خودکار میزان سختی آب را کنترل کرده و همواره مقدار آن را در عددی ثابت نگه خواهد داشت تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری نماید.

Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبد ها): سبد بالایی در این ظرفشویی بوش قابلیت تنظیم در سه سطح را دارد که برای ظروف با اندازه‌های مختلف مناسب می‌باشد. با وجود سیستم Vario Flex در ماشین ظرفشویی ترکیه می‌توانید به راحتی دیس‌های بزرگ را در آن قرار دهید. ارتفاع سبد بالایی ماشین ظرفشویی ترکیه بوش تا 5 سانتی‌متر تغییر خواهد کرد بدین ترتیب فضای بیشتری برای ظروف بزرگ بخصوص تابه‌ها فراهم می‌آورد.

سبدهای انعطاف پذیر

قفل کودک: اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی نگران این هستید که کودک شما به آن دست نزند کافی است هنگام تنظیم کردن برنامه شستشو Child Lock را نیز فعال کنید. با فعال کردن ویژگی قفل کودک در ماشین ظرفشویی صفحه نمایش و درب قفل شده و و در صورت برخورد دست کودک‌تان با ظرفشویی هیچ تغییر بر روی عملکرد شستشوی نخواهد داشت.

شروع با تاخیر: از دیگر ویژگی کاربردی ماشین ظرفشویی SMS40C08IR گزینه شروع با تاخیر می‌باشد. با انتخاب این حالت میتوانید زمانی مشخص از 1 تا 24 ساعت تاخیر را برای شستشو ظروف تعیین نمایید. بنابراین در زمان تعیین شده ماشین ظرفشویی به صورت خودکار فرآیند شستشو را آغاز می‌کند. این برنامه مفید برای خانومهایی که در بیرون از منازل شاغل هستند بسیار کارآمد خواهد بود.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS40C08IR
گارانتیبوش سرویس
رنگاستیل
ساخت کشورترکیه
سطح صدا48dc
مصرف انرژی+A
گنجایش12 نفره
وزن43.346kg
ابعادعرض 600mm - ارتفاع 845mm - عمق 600mm

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS40C08IR

ظرفشویی بوش SMS40C08IR