آکبند

آبمیوه گیری بوش MES4000

آبمیوه گیری بوش MES4000

برند محصول: بوش
  • مخزن آب میوه گیری : دارد
  • کارکرد: تک کاره
  • مخلوط کن: ندارد
  • دارای تیغه ی سرامیکی
  • مخزن تفاله جداگانه: دارد
  • سیستم ضد چکه: دارد
  • دارای قدرت موتور 1000 واتی

جزییات بیشتر

111,700,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

آبمیوه گیری استیل بوش مدل BOSCH MES4000

آبمیوه گیری استیل بوش طراحی زیبا و منحصربه فرد را داراست، این دستگاه با قدرت 1000 واتی خود یکی دیگر از محصولات کمپانی معتبر بوش می باشد. جنس تیغیه این آمیوه گیری از نوع سرامیک می باشد که دارای کیفیت بالای می باشد و به راحتی می توان آن را برای نظافت از دستگاه خارج کنیم، تیغه سرامیکی مزیتی که نسبت به تیغه های دیگر دارد به هیچ عنوان کند نمی شود.از دیگر ویژگی این دستگاه می توان به باز و بسته کردن خیلی راحت توسط یک دستگیر آلمینیومی اشاره نمود.
جنس بدنه از آلمینیوم دایکاست، که کیفیت بسیار مطلوب دارد، دهانه ورودی 84 میلیمتری این امکان را فراهم آورده که میوه ها را به صورت کامل و بدون نیاز به خرد کردن داخل دستگاه بریزید. چکه گیر موجود در دستگاه باعث می شود تا بعداز انجام آبمیوه گیری دیگر هیچ قطره ای از دستگاه روی محیط نریزد. درپوش شفاف روی دستگاه امکان دید مخزن تفاله رو برای شما ایجاد می کند تا در صورت پر بودن مخزن تفاله کاربر بتواند آن را به راحتی تخلیه کند. از ویژگی های این دستگاه می توان به مخزن جدا شونده 1.5لیتری تفاله و پایه های چسبنده آن اشاره کرد که این دو ویژگی برای حذف لرزش و کم شدن صدا این دستگاه می باشد.
پارچ تلقی موجود در این دستگاه قابلیت نگهداری 4 لیوان را در خود دارد و به نحوه ای طراحی شده که اگر آن را مقابل آبمیوه گیری قرار دهیم به هیچ عوان محیط کثیف نمی شود. این دستگاه داری 2 نوع سرعت می باشد سرعت 1 برای میوه های نرم و سرعت 2 برای میوه های سفت تر مانند هویچ و کلفس و... مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن نقد و بررسی

آبمیوه گیری بوش MES4000

آبمیوه گیری بوش MES4000