آکبند

ظرفشویی بوش SMS40C02IR

ظرفشویی بوش SMS40C02IR

برند محصول: بوش
  • ظرفشویی بوش مدل SMS40C02IR
  • مجهز به 2 سبد برای شستشو
  • ظرفیت: 12 نفره
  • مصرف انرژی +A
  • محصول شرکت بوش
  • ساخت کشور ترکیه

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

69,000,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS40C02IR

مصرف آب و برق زیاد برای شستشو حجم کمی از ظروف می‌تواند دلیلی باشد که خانواده‌های کوچک مخالف خرید ماشین ظرفشویی هستند و نگران هزینه‌های مربوط به آب و برق هستند. ظرفشویی بوش SMS40C02IR دارای دو سبد و با ظرفیت 12 نفره مناسب برای خانواده‌های کم جمعیت بوده و به سرعت و با حجم کمتری از ظروف ظرفیتش تکمیل شده و آماده شستشو می‌شود. ظرفشویی دو سبد بوش اختیار عمل بیشتری را به شما می‌دهد و می‌توانید ظروف بزرگ و غیر استاندارد را داخل ظرفشویی قرار داده و با تنظیم سبدها به صورت آسانسوری ظروفتان را شستشو دهید. ظرفشویی ترک بوش با طراحی زیبا و منحصر به فرد یک محصول محبوب در بین افراد خانه‌دار محسوب می‌شود از طرفی ظرفشویی بوش مدل SMS40C02IR با گارانتی سه ساله بوش سرویس به خریداران محترم عرضه خواهد شد.
ظرفشویی بوش SMS40C02IR دارای ابعاد استاندارد شامل عرض 60 سانتی‌متر، عمق 60 سانتی‌متر و ارتفاع 84 سانتی‌متر بوده و مناسب برای انواع آشپزخانه‌ها بلاخص محیط‌های که با رنگ سفید چیدمان شده‌اند می‌باشد. این محصول دارای چهار برنامه برای شستشو ظروف بوده که در ادامه معرفی این محصول به آن‌ها خواهیم پرداخت.
مصرف انرژی یکی از عواملی است که برای خرید ظرفشویی باید به آن توجه داشته باشیم تا محصولی را انتخاب کنیم که در بهترین کلاس انرژی یعنی A قرار بگیرد. یکی از بهترین حالت‌ها در رده بندی این کلاس A+ است که نشان دهنده این است که ظروفتان در بهینه‌ترین حالت شستشو داده می‌شوند.

برنامه‌های شستشو ظرفشویی بوش SMS40C02IR

شستشوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی بوش 40c02

Normal 65 °C
برای یک شستشو مطلوب و دریافت یک نتیجه حیرت انگیز می‌توانید از برنامه نرمال استفاده کنید. در حقیقت از این برنامه برای از بردن چربی‌های ظروف بزرگ مانند قابلمه و تابه‌ها می‌توانید استفاده کنید تا با افزایش دمای آب تا سطح 65 درجه سانتی گراد موجب پاکسازی ظروفتان شود.

Eco 50 °C
همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم یکی از المان‌های اصلی در طراحی ماشین‌های ظرفشویی بوش مصرف انرژی می‌باشد. شرکت بوش بر روی ماشین ظرفشویی بوش SMS40C02IR برنامه Eco را تعبیه کرده تا با انتخاب آن این ظرفشویی بوش 12 نفره ظروفتان را در بهینه‌ترین حالت شستشو دهد. توجه داشته باشید که در این حالت زمان شستشو افزایش خواهد یافت و در مقابل مصرف انرژی کاهش می‌یابد.

Quick Wash 45 °C
کم بودن زمان یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم با آن مواجه هستند و باید کارهای خود را با سرعت بیشتری انجام دهند تا به همه‌ی آن‌ها برسند. ظرفشویی بوش SMS40C02IR نیز مجهز به برنامه شستشو سریع می‌باشد که با انتخاب این گزینه ظروفتان به سرعت و با کمترین زمان در دمای 45 درجه سانتی گراد شستشو داده می‌شوند.

Pre Rinse
برخی از ظروف ممکن است بسیار چرب باشند و قبل از شستشو نیاز باشد به خوبی خیس شوند و مقداری از چربی‌های آن‌ها زدوده شود و گاهی مواقع نیز برای ظروف نچندان کثیف نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. البته به علت اینکه در این سیکل از شستشو از مواد شوینده استفاده نمی‌شود می‌توانید از آن برای شستن انواع میوه و یا سبزی نیز استفاده کنید.

Half load
یکی از ویژگی‌های بی‌نظیری که بر روی ظرفشویی بوش SMS40C02IR تعبیه شده است قابلیت نیمه شور می‌باشد. در حقیقت نیم شور مصرف انرژی و آب را نصف خواهد کرد و عملکر آن به این صورت بوده که تنها یک سبد را شستشو می‌دهد. ببابراین برای استفاده از این ویژگی باید ظروفتان را تنها در یک سبد قرار دهید و برنامه نیمه شور را لمس کنید تا فعال شود.

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS40C02IR

DosageAssist
تصور کنید اگر خودتان بخواهید مقداری زیادی از ظروفتان را شستشو دهید باید به دقت از مواد شوینده استفاده کنید زیرا استفاده زیاد مواد شوینده موجب مصرف بیشتر آب برای زدودن آن خواهد بود. ماشین ظرفشویی بوش مدل 40C02 با بهرمندی از سیستم DosageAssist به گونه‌ای از مواد شوینده استفاده می‌کند که بهترین نتیجه را داشته باشد. در حقیقت بعد از انتخاب برنامه و شروع روند شستشو محفظه‌ای که مواد شوینده در آن قرار می‌گیرد باز شده و مواد را در سبد دومی قرار می‌دهد تا به صورت هوشمند و آرام آرام از آن استفاده کند و ظروفتان به بهترین نحو شستشو داده شوند.

AquaSensor - Load-Sensor
ظرفشویی بوش برای صرف جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از آن راهکارهایی را ارائه داده است. به عنوان مثال سنسور آکوا موجب می‌شود در مرحله اولیه شستشو بعداز آبکشی میزان املاح موجب در آب را بررسی کند اگر املاح داخل آب زیاد باشد آن را رها کرده و در غیر این صورت مجدد برای دور بعد مورد استفاده قرار می‌گیرد. Load-Sensor یکی دیگر از سنسورهای کارآمد در زمینه مدیریت در مصرف آب است که میزان ظروف داخل ظرفشویی را بررسی می‌کند و به همان میزان از آب استفاده خواهد کرد البته توجه داشته باشید که میانگین مصرف آب این دستگاه 12 لیتر 11.7 لیتر در هر سیکل از شستشو می‌باشد.

Detergent Automation
یکی از ویژگی‌های که در ظرفشویی بوش SMS40C02IR وجود دارد قابلیت کنترل مواد شوینده می‌باشد. به عنوان مثال اگر مواد شوینده شما مرغوب نباشد و یا متوسط باشد ظرفشویی بوش به گونه‌ای از مواد استفاده خواهد کرد تا ظروفتان آسیب نبیند.

AquaStop
بوش سیستم ایمنی به نام AquaStop را بر روی اکثر دستگاه‌های خود تعبیه کرده است تا در صورت نشت آب به صورت اتوماتیک دستگاه را متوقف و از ادامه فعالیت باز دارد. نحوه عملکرد آن به صورت است که شیر متصل شده به ماشین ظرفشویی از یک شلنگ دوجداره و یک اسفنج تشکیل شده است که در صورت آسیب دیدن و وارد شدن آب به لایه دوم ظرفشویی را متوقف کند تا از خطرات احتمالی آن جلوگیری کند.

سیستم ایمنی ظرفشویی بوش 40c02

سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای
سختی آب یکی از مشکلاتی است که در اکثر مناطق کشور وجود دارد و در مناطق مختلف متفاوت می‌باشد. و گاها با افزایش بیش از حد سطح سختی آب موجب آسیب جبران ناپذیری از قبیل کدر شدن و خط افتادن روی ظروف می‌شود. حال ظرفشویی بوش با بهره‌مندی از این سیستم سطح سختی آب را همواره در عدد معینی کنترل می‌کند و از هرگونه آسیب احتمالی به ظروف شیشه‌ای جلوگیری می‌نماید.

ویژگی محافظت از ظروف شیشه‌ای

قفل کودک
اگر کودک خردسال در منزل دارید و نگران خطرات احتمالی هستید، با قفل کودک تعبیه شده روی این دستگاه دیگر جای هیچ نگرانی در این زمینه نخواهید داشت.

نتیجه گیری

خرید ظرفشویی‌های بوش از گذشته تا به امروز همیشه مورد رضایت مشتریان بوده حتی اگر ظرفشویی ساخت ترکیه باشد. ظرفشویی بوش SMS40C02IR دارای دو سبد و ظرفیت 12 نفره می‌باشد که قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارد از طرفی وجود ویژگی نیمه شور در این ظرفشویی و ویژگی‌های همچون مدیریت بهینه در مصرف آب و سایر موارد موجب شده تا طرف داران زیادی را در سراسر دنیا داشته باشد. بنابراین اگر قصد خرید ظرفشویی بوش را دارید و می‌خواهید هزینه کمتری برای خرید آن پرداخت کنید این ظرفشویی می‌تواند بسیار مناسب باشد.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS40C02IR
گارانتیبوش سرویس
رنگسفید
ساخت کشورترکیه
سطح صدا48dc
مصرف انرژی+A
گنجایش12 نفره
وزن43.346kg
ابعادعرض 600mm - ارتفاع 845mm - عمق 600mm

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS40C02IR

ظرفشویی بوش SMS40C02IR