آکبند

پیشنهاد ویژه ظرفشویی بوش SMS46MW01B

ظرفشویی بوش SMS46MW01B

برند محصول: بوش
 • ظرفشویی بوش SMS46MW01B
 • مجهز به 3 سبد برای شستشو
 • ظرفیت: 14 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS46MW01B

برای خرید ماشین ظرفشویی عوامل بسیاری مانند کیفیت، سطح صدا، مصرف انرژی و تکنولوژی‌های بکار رفته در انتخاب ظرفشویی دخیل هستند. شرکت بوش یکی از برترین برندها در حوزه تولید ماشین ظرفشویی می‌باشد و بهترین و آخرین مدل ماشین ظرفشویی بوش در بازار ایران نیز قابل مشاهده است. ظرفشویی بوش SMS46MW01B یکی از سایر کالاهای باکیفت است که توسط برند آلمانی بوش طراحی و ساخته شده است. این ظرفشویی سری 4 بوش دارای شش برنامه اصلی و 3 برنامه کمکی بوده که با توجه به میزان چربی و نوع ظروف خود می‌توانید یکی از آن‌ها را فعال کنید. این ظرفشویی 14 نفره بوش با بهرمندی از رنگ سفید مناسب برای انواع آشپزخانه‌های می‌باشد از طرفی با بهرمندی از ابعاد استاندارد شامل عرض 60 سانتی‌متر، عمق 60 سانتی‌متر و ارتفاع 84 سانتی‌متر بوده و در تمامی آشپزخانه‌های قرار خواهد گرفت.
ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01B از لحاظ مصرف انرژی در کلاس انرژی A قرار گرفته و یکی از برترین ظرفشویی‌های موجود در بازار است. مصرف انرژی ++A این ظرفشویی نشان دهنده مصرف پایین آب و برق این محصول بوده و البته تنها این دو مورد برای قرار گرفتن این ظرفشویی در کلاس A کافی نیست سطح صدا نیز در تعیین این رده بندی نیز موثر است که در ادامه به بررسی تک تک این موارد خواهیم پرداخت.

مصرف انرژی ++A ماشین ظرفشویی بوش سری 4

ظرفشویی بوش SMS46MW01B محدود به مصرف انرژی می‌باشد به عنوان مثال برای شستشوی حجم زیادی از ظروف به طور ناخواسته از مقدار زیادی آب مورد استفاده قرار می‌گیرد و درنتیجه موجب افزایش هزینه‌های مربوطه به فیش آب منزل خواهد شد. با خرید ظرفشویی 14 نفره بوش حجم بسیار زیادی از ظروف را با مقدار آب کمتر شستشو خواهید داد که هم از لحاظ مصرف انرژی و هم از لحاظ وقت (رسیدگی به سایر امور منزل) برای شما به صرفه خواهد بود.

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS46MW01B

موتور BLDC
یکی از راهکارهای کاهش صدای شوینده‌ها از قبیل لباسشویی و ظرفشویی نوع عایق بندی آن‌ها می‌باشد به عنوان مثال برای کاهش صدای ظرفشویی بوش SMS46MW01B دیواره‌های آن را با تکیه‌های از پارچه‌های جین عایق بندی کرده‌اند و به حدی ضخامت این عایق بندی زیاد است که موجب کاهش چشمگیری صدا خواهد شد. از طرفی وجود موتور BLDC روی این ظرفشویی موجب کاهش بسیار زیاد حجم صدا شده و از طرفی لرزش را به صورت کامل از بین می‌برد و استحکاک را به حد صفر می‌رساند که این امر موجب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.

حسگر تشخیص ظروف
زمانی که ظروفتان را داخل ظرفشویی قرار می‌دهد و بعد از انتخاب برنامه و فشردن دکمه شروع حسگر تشخیص ظروف ماشین ظرفشویی فعالیت خود را آغاز می‌کند. میزان و حجم ظروف داخل ظرفشویی را سنجیده و بر اساس آن زمان و میزان آب لازم برای شستشو را تعیین می‌کند. در حقیقت به کمک این حسگر به مقدار قابل توجه‌ای در مصرف آب صرف‌جویی خواهید کرد که این امر موجب کاهش هزینه‌هایتان خواهد شد.

حسگر تشخیص ظروف در ماشین ظرفشویی بوش سری 4

سنسور Aqua Sensor
شرکت بوش همواره به مصرف انرژی اهمیت داده و آن را جزو اولویت‌های اصلی در طراحی‌های خود قرار می‌دهد. یکی از سنسورهایی که برای صرف‌جویی در مصرف آب معرفی کرده Aqua Sensor می‌باشد که به کمک این سنسور به میزان قابل توجه‌ای از هدر رفتن آب جلوگیری خواهید کرد.

سنسور مدیریت منابع آب در ظرفشویی بوش

Aqua Mix
ظروف شیشه‌ای بلاخص کریستال و بلور بسیار حساس هستند و به سرعت آسیب می‌بینند و یکی از عواملی که موجب کدر شدن این ظروف می‌شود سختی آب است. سختی آب در تمامی مناطق کشور ایران وجود دارد و در برخی شهرها بیشتر و برخی نیز کمتر می‌باشد که این سختی آب ممکن است خطرات جدی را به بار آورد. شرکت بوش برای جلوگیری از این خطرات احتمالی ویژگی Aqua Mix را برروی این ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46MW01B تعبیه کرده است.

ویژگی نیمه شور
یکی از دغدغه‌های که برای خانواده‌های کوچک وجود دارد حجم کم ظروفشان در مقابل ظرفیت بالای این ظروفشویی 14 نفره بوش می‌باشد این مساله موجب می‌شود افراد خانه‌دار کمتر و گاهی اصلا از ظرفشویی خود استفاده نکنند. شرکت بوش قابلیتی با نام نیمه‌شور را بر روی این ظرفشویی بوش آلمان تعبیه کرده است که بتوانید حجم کمتری از ظروفتان را نیز شستشو دهید. در حقیقت باید تمام ظروفتان را در یک سبد قرار دهید و با فعال کردن این ویژگی تنها آب پاش همان سبد کار خواهد کرد و مابقی آب پاش‌ها فعالیتی نخواهند داشت و با این ویژگی مصرف انرژی آب و برق نصف خواهد شد.

نیمه شور ماشین ظرفشویی بوش

برنامه‌های کاربردی ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01B

برنامه‌های شستشوی ظروف 46MW01B

 • Intensive 70 °C (شستشو ظروف بزرگ)
 • Auto 45-65 °C (این برنامه به صورت خودکار مدت زمان شستشو را مشخص خواهد کرد)
 • Eco 50 °C (حالت اقتصادی ، دراین حالت مصرف انرژی فوق العاده کم می باشد)
 • Nightprg 50 °C (صدا بسیار کم می شود)
 • Quick 45 °C (شستشو سریع)
 • Pre-Rinse (آبکشی اضافه)

شستشوی سریع
بسیار از مردم در جهان به شستشو ظروف با سرعت بالا علاقمند هستند و در هنگام شستشو ظروف برنامه‌ای را انتخاب می‌کنند که در کمترین زمان ظروف رو نظافت کنند. در حقیقت برنامه Quick در زمان کم و با دمای 45 درجه مناسب برای شستشوی تمامی ظروف، یکی از مطلوب‌ترین برنامه‌ها برای شستشو ظروف در ظرفشویی بوش SMS46MW01B می‌باشد که محبوبیت بسیاری نزد افراد خانه‌دار دارد.

شستشوی اتوماتیک
برنامه شستشوی اتوماتیک عملکردی همانند لود سنسور دارد و با فعال کردن آن میزان ظروف داخل ظرفشویی را بررسی خواهد کرد و براساس میزان کثیفی و حجم ظروف زمان آن را مشخص خواهد کرد. از طرفی شستشوی Auto می‌تواند برای هر نوع جنسی از ظروف مورد استفاده قرار بگیرد و بعد از برنامه شستشوی سریع برنامه اتوماتیک پرکاربردترین برنامه محسوب می‌شود.

شستشوی اقتصادی
یکی از عواملی که موجب شده شرکت بوش زبان زد خاص و عام شود مصرف بهینه انرژی می‌باشد. ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01B با بهرمندی از برنامه Eco شستشوی بهینه ظرفتان را تضمین خواهد کرد. با انتخاب این برنامه مدت زمان شستشو افزایش یافته و میزان مصرف انرژی به مقدار چشمگیری کاهش خواهد یافت و این برنامه برای افرادی که به مصرف انرژی اهمیت میدهند مهم می‌باشد.

پیش شستشو
برای شستشوی ظروفی که ممکن است خیلی چرب باشند و یا ظروفی که مواد غذایی به خوبی از آن نشده است می‌توانید از پیش شستشو استفاده کنید تا ظروفتان مدت زمان بیشتری را با آب تماس داشته باشد تا به خوبی شسته شده و یک نتیجه حیرت انگیز را مشاهده کنید. از طرفی بهتر است بدانید که در این سیکل از شستشو هیچ مواد شوینده‌ای بکار نمی‌رود و ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW01B از این برنامه بهرمند است.

HygienePlus
نظافت یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی ما محسوب می‌شود و باید در ظروفی غذا بخوریم که به کامل میکروب زدایی شده باشد. شرکت بوش برنامه کمکی به نام Hygiene بر روی ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01B تعبیه کرده است که با انتخاب این برنامه کمکی دمای آب افزایش یافته و تمامی میکروب‌ها را از بین می‌برد و ظروف را برای ما امن می‌کند.

ضدعفونی کردن ظروف توسط ظرفشویی بوش 46MW01

سایر مشخصات ظرفشویی بوش SMS46MW01B

VarioFlex Pro
یکی از مشکلاتی که افراد خانه‌دار با آن مواجعه هستند چیدن ظروف به صورت صحیح داخل ظرفشویی می‌باشد و باید ظروف را به گونه‌ای در آن قرار دهید که فضای کمتری را اشغال کند. ظرفشویی بوش 46MW01 مجهز به سه سبد برای شستشو می‌باشد و سبدها به گونه‌ای طراحی شده که اهرم‌های آن متحرک و قابل حرکت بوده تا بتوانید حجم بیشتری از ظروف را داخل ظرفشویی قرار دهید حتی اگر ظروفتان ابعاد استانداردی نداشته باشد. از طرفی اگر بخواهید ظروفی با حجم بزرگ شستشو دهید و فضای کافی برای قرار دادن آن داخل سبد ندارید می‌توانید ارتفاع سبد دوم ظرفشویی را به صورت آسانسوری جابه‌جا کنید یا حتی آن را از درون دستگاه خارج کنید.

سبدهای انعظاف پذیر ظرفشویی بوش 46MW01

قفل کودک
یکی از بزرگترین و وقتگیرترین کارهای که افراد خانه‌دار انجام می‌دهند نگهداری از کودکان می‌باشد که بسیار سخت و دشوار است و اگر از آن‌ها غافل شویم ممکن است خطرات را در پی خواهد داشت. بوش بر روی ظرفشویی سفید آلمان خود سیستم ایمنی قفل کودک را تعبیه کرده است که با فعال کردن آن سلامتی کودتان را تضمین می‌کنید از طرفی با خیال آسوده می‌توانید به سایر امور خود بپردازید.

خرید ظرفشویی بوش SMS46MW01B از مولتی کالا

فروشگاه اینترنتی مولتی کالا کلکسیون عظیمی از بهترین برندها را گردآوری کرده و به بررسی تک تک محصولات این برنده‌ها پرداخت و به نقطه ضعف و قدرت آن‌ها به درستی اشاره کرده است. همان طور که مشاهده کردید در بالا ظرفشویی بوش مدل 46MW01 را بررسی کردیم و اطلاعات جامعی در اختیار مشتریان متحرم قرار دادیم تا با اطلاعات جامع و کامل اقدام به خرید ظرفشویی خود نمایید. یکی دیگر از مزیت‌های این فروشگاه ارسال رایگان محصولات در مناطق 22 گانه تهران بوده و بعد از ثبت سفارش و گذشت 3 ساعت کاری محصول را درب منزل تحویل خواهید گرفت از طرفی مشتریان محترم می‌توانند بعد از روئیت محصولات خود و بررسی سلامت و اصلات آن هزینه را درب منزل پرداخت نمایند.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS46MW01B
گارانتیبوش سرویس
رنگسفید
ساخت کشورآلمان
سطح صدا44db
میزان مصرف آب9.5L
مصرف انرژی++A
گنجایش14 نفره
وزن52.338kg
ابعادعرض 600mm - ارتفاع 845mm - عمق 600mm
1399-02-09

بسیارعالی

جا داره از شما تشکر کنم بخاطر قیمت و اصالت کالا و معتبر بودن گارانتی اجناستون و دیگر اینکه واقعا تیم شریفی دارید و حرف و عملتون یکیه در کل من از خریدم از این سایت بسیار راضی هستم

  دیدگاه یا پرسش شما !

  نوشتن نقد و بررسی

  ظرفشویی بوش SMS46MW01B

  ظرفشویی بوش SMS46MW01B