آکبند

ظرفشویی بوش SMS50E92EU

ظرفشویی بوش SMS50E92GC

برند محصول: بوش
 • ظرفشویی بوش مدل SMS50E92GC
 • طراحی شیک با استفاده از رنگ روشن
 • دارای 2 سبد برای شستشو ظروف
 • جزو ظرفشویی سری 5 بوش
 • مجهز به 5 برنامه شستشو
 • مجهز برنامه نیمه شور
 • ظرفیت 12 نفره
 • میزان صدا 48db
 • مصرف انرژی +A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور ترکیه

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

ظرفشویی بوش SMS50E92GC

خرید ماشین ظرفشویی بوش با توجه به مبالغ آن‌ها کمی دشوار به نظر می‌رسد، حال اگر جزو افراد شاغل باشد و زمان کمتری را در منزل حضور داشته باشد بطور حتم نیازمند یک ظرفشویی خوب هستید. اگر نگاهی به شوینده‌های شرکت بوش داشته باشیم متوجه می‌شویم محصولاتی نیز ارائه شده که هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند و هم قیمت مناسبی دارند مانند ظرفشویی بوش SMS50E92GC که جزو پرفروش‌ترین محصولات کمپانی بوش می‌باشد و برای نوعروس‌ها بسیار مناسب می‌باشد. این ماشین ظرفشویی بوش تریکه مجهز به دو سبد برای شستشو می‌باشد بنابراین ظرفیت آن معادل 12 نفره خواهد بود و مناسب برای خانواده‌های کم جمعیت می‌باشد چرا که حجم زیادی از ظروفتان را با کمترین مصرف انرژی شستشو می‌دهد. ماشین ظرفشویی بوش 50E92 البته که ساخت کشور ترکیه بوده ولی این مساله هیچ گونه کم و کاستی در کیفیت این محصول ایجاد نخواهد کرد و کیفیت شستشوی آن با کیفیت شستشو سایر ماشین ظرفشویی‌های بوش یکسان می‌باشد.

مشخصات اصلی ظرفشویی بوش SMS50E92GC

سبدها با قابلیت تنظیم ارتفاع
یکی از ویژگی‌های خوبی که در این ظرفشویی بوش ترکیه مشهود است فضای بیشتر به علت نبود سبد سومی و قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها در سه مرحله و تا 5 سانتی متر می‌باشد. به عنوان مثال ظرفی دارید که استاندارد نیست و فضای زیادی را طلب می‌کند که ظرفشویی بوش مدل SMS50E92GC با توجه به نداشتند سبد سوم مشکلی در شستشوی اینگه ظروف ایجاد نخواهد کرد. از طرفی قابلیت تنظیم ارتفاع در سه مرحله برایتان فراهم شده تا با توجه به ابعاد ظروفتان ارتفاع سبدها را تنظیم کنید و توجه داشته باشید که در صورت پر بودن سبدها قابلیت تنظیم ارتفاع همچنان فراهم است.

سبدهای انعطاف پذیر

AquaStop
هر دستگاهی برای اینکه مورد تایید سازمان‌های استاندارد جهانی قرار بگیرد علاوه بر کیفیت بالای محصول باید یک سری مسائل امنیتی را رعایت کند تا ایمنی آن تایید شود. به عنوان مثال چرخ گوشت بوش دستگاهی بسیار خطرناک است و در هنگام کار کردن با آن باید بسیار مراقب باشید علاوه بر مراقب ما شرکت بوش دهانه ورودی آن را به گونه‌ای طراحی کرده تا از ورود دست و خطرات احتمالی جلوگیری شود. در ماشین ظرفشویی بوش SMS50E92GC سیستمی به نام AquaStop تعبیه شده تا بصورت 100 درصد از خسارت احتمالی که ممکن است پدیدار شود جلوگیری کند.

سیستم جلوگیری از نشت

Glass protection technology
بسیاری از افراد تصور می‌کنند ماشین ظرفشویی ممکن است به ظروفشان بخصوص ظرف شیشه‌ای آن‌ها آسیب بزند و به همین علت از خرید آن امتناع می‌کنند.کمپانی بوش بر روی برخی از محصولات خود تکنولوژی را تعبیه که وظیفه آن محافظ از ظروف شیشه‌ای می‌باشد. ظرفشویی بوش SMS50E92GC مجهز به تکنولوژی مراقبت از ظروف ششیشه ای می‌باشد که با انتخاب آن ظروفتان به نرمی و با بهترین شکل شستشو داده می‌شوند به گونه‌ای که آسیبی به آن‌ها وارد نشود.

Child lock on door
کودکان خردسال و کنجکاو معمولا ابزار منزل را مورد تحلیل قرار می‌دهد اگر شما نیز کودکی در منزل دارید که ممکن است روند شستشوی ماشین ظرفشویی را متوقف کرده و یا درب آن باز کند. برای حل این مشکل کمپانی بوش قفل کودک را برروی این ماشین ظرفشویی بوش ارزان تعبیه کرده است تا از دسرسی کودکانتان جلوگیری کند.

EcoSilence Drive/Motor BLDC
یکی از ویژگی که ماشین ظرفشویی بوش SMS50E92GC دارد صدای بسیار پایین آن حین شستشوی ظروف می‌باشد که این مساله به نوع عایق بندی و موتور آن مرتبط می‌شود. دیواره‌های این ظرفشویی بوش 12 نفره با استفاده از پارچه‌های ضخیم و با قطر پهن عایق بندی شده تا صدا به سختی و با دسیبل پایین از آن خارج شود در کنار عایق بندی بی‌نظیر این محصول جدیدترین نسل موتور که براشلس نام دارد روی این ماشین ظرفشویی ساخت ترکیه تعبیه شده تا علاوه بر کاهش صدای این کالا موجب افزایش طول عمر آن شود البته توجه داشته باشید که کاهش صدا تاثیری در کاهش قدرت این محصول نخواهد داشت و از طرفی موتور این محصول فوق العاده قدرتمند عمل می‌کند.

موتور بی‌صدا

مصرف آب و انرژی
یکی از عوامل مهم در هنگام خرید ماشین ظرفشویی مصرف انرژی آن می‌باشد و شرکت بوش اولویت اول خود را مصرف انرژی قرار داده و در تولیدات خود آن را لحاظ می‌کند. ظرفشویی بوش SMS50E92GC در هر سیکل شستشو حجمی معادل 9.9 لیتر آب استفاده می‌کند و از لحاظ مصرف انرژی نیز در رده +A قرار می‌گیرد.

تکنولوژی‌های ظرفشویی بوش SMS50E92GC

ActiveWater
برای جلوگیری از هدر رفتن و شستشوی ظروف با کمترین مصرف آب ، بوش سیستم هیدرولیک اکتیو واتر را معرفی کرده که توسط این تکنولوژی و به کمک AquaSensor آب برگشتی توسط ماشین ظرفشویی ارزیابی می‌کند و در صورت تمیز بودن آن مجدد برای مرحله بعدی شستشو مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنسور دیگر با نام Load Sensor نقش پرنگی در کاهش مصرف آب دارد لودسنسور میزان ظروف داخل ماشین ظرفشویی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و بر اساس آن از آب استفاده می‌کند.

صرف جویی در مصرف آب

DosageAssist
مواد شوینده با مارک‌های متنوع در بازار قابل مشاهده هستند و کیفیت آن‌ها باهم متفاوت می‌باشد بنابراین برای دریافت بهترین نتیجه باید از بهترین مواد شوینده استفاده کنید. شرکت بوش سیستمی را با نام DosageAssist معرفی کرده که مواد شوینده را کنترل کند و مهم نیست که از کدام برند و کیفیت مواد شوینده استفاده کنید چرا که با وجود این تکنولوژی بهترین نتیجه را در شستشو خواهد داشت.

Self-cleaning filter system
اگر ظروفتان به درستی تمیز نشده باشد و مواد غذایی به آن چسبیده باشد ممکن است در هنگام شستشو از ظروف جدا شده و در کف ظرفشویی توسط فیلتر نگهداری شود. بنابراین نیاز است هر چند مدت یکبار فیلتر را از ماشین ظرفشویی خارج و آن را تمیز کنید تا از تولید باکترها جلوگیری شود. البته کمپانی بوش سیستم شستشوی خودکار را برروی ظرفشویی بوش SMS50E92GC تعبیه کرده تا بصورت خودکار فیلتر را در هر سیکل از شستشو تمیز کند و از تولید باکترها جلوگیری کند.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بوش SMS50E92GC

برنامه‌های شستشوی ظروف

Intensive 70 °C
سبد پایینی محلی برای شستشو ظروف بزرگ می‌باشد که به کمک برنامه Intensive (شستشوی ظروف بزرگ) ظروفتان را با شدت بیشتر و با دمای 70 درجه سانتی‌گراد شستشو می‌دهد.

Auto 45-65 °C
برای شستشوی انواع ظروف در دمای 45 تا 65 درجه کافیست برنامه اتوماتیک را انتخاب کنید.

Eco 50 °C
برای صرف‌جویی در مصرف انرژی کافیست برنامه Eco را انتخاب کنید تا از افزایش دمای آب جلوگیری کرده و در دمای 50 درجه سانتی گراد ظروفتان را شستشو دهد.

Quick wash 45 °C
برای شستشوی ظروف با کمترین زمان از این برنامه استفاده کنید.

Pre-Rinse
در این برنامه چون از مواد شوینده استفاده نمی‌شود، می‌توانید برای شستشوی میوه و سبزیجات از آن استفاده کنید.
برنامه‌های ویژه برای شستشوی

Half Load
ظرفشویی بوش SMS50E92GC دارای رده انرژی A+ بوده و مصرف آب آن در هر سیکل شستشو معادل 9.9 لیتر می‌باشد که با فعال کردن قابلیت نیم شستشو مصرف انرژی و آب را نصف خواهید کرد. به عنوان مثال زمانی که ظروفتان کم است می‌توانید آن‌ها را در سبد پایینی ماشین ظرفشویی بوش ترکیه قرار دهید و با فعال کردن Half Load تنها آبپاش پایینی شروع به فعالیت کرده و مابقی آن‌ها عملکردی ندارند که این امر موجب نصف شدن مصرف انرژی و آب خواهد شد.

Time Delay
این ویژگی همان طور از نام آن پیداست ظروفتان را با تاخیر شستشو خواهد داد به عنوان مثال گاهی می‌خواهد ظروفتان را بعد از اوج مصرف برق و در نیمه‌ای از شب شستشو دهید می‌توانید از قابلیت Time Delay استفاده کنید. در حقیقت می‌توانید ظرفشویی دو سبد بوش خود را تا 24 ساعت کوک کنید تا در زمان مشخص شده شستشوی ظروفتان را انجام دهد.

سایر ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS50E92GC

قفسه کارد و چنگال
چیدن ظروف در سبد سوم (قاشق و چنگال) بسیار زمان گیر و حوصله بر است و ممکن است موجب کلافگی شما گردد. ظرفشویی بوش مدل SMS50E92GC مجهز به دوسبد برای شستشو می‌باشد و سبد سوم قاشق و چنگال در این ماشین ظرفشویی ارائه نشده است و در مقابل یک عدد سبد متحرک مخصوص قاشق چنگال در این ماشین ظرفشویی ساخت ترکیه وجود دارد که قاشق و چنگال‌ها را می‌توانید به راحتی داخل سبد ریخته و آن را برای شستشو درون ظرفشویی قرار دهید.

نگهدارنده فنجان و جام بلند
اگر کمی دقیق‌تر به سبد دوم ظرفشویی بوش SMS50E92GC توجه کنیم متوجه خواهیم شد در سمت راست آن فضایی دو تیکه‌ای تعبیه شده است که قسمت اول برای نگهداری جام‌های پایه بلند و قسمت دوم برای نگهداری فنجان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در انتها در سمت چپ این سبد فضایی برای نگهداری لیوان‌های بلند و بالای آن قسمتی برای شستشوی کفگیر و ملاقه می‌باشد.

نوع محصولظرفشویی
برندبوش
مدلSMS50E92EU
گارانتی36 ماهه کارا سرویس
رنگسفید
ساخت کشورترکیه
سطح صدا48 دسی‌بل
میزان مصرف آب12 لیتر
مصرف انرژی+A
گنجایش12 نفره
شناسه کالا2800000127206

نوشتن نقد و بررسی

ظرفشویی بوش SMS50E92GC

ظرفشویی بوش SMS50E92GC