آکبند

اتو بخار تفال مدل FV9640

اتو تفال مدل FV9640

برند محصول: تفال
  • اتو تفال مدل FV9640
  • دارای توان مصرفی 2600 وات
  • گنجایش مخزن آب 350 میلی‌لیتر
  • مجهز به کفی گلایس گلاید پروتگت
  • قدرت پاشش بخار 200 گرم
  • محصول شرکت تفال
  • ساخت کشور فرانسه

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

18,900,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

اتو بخار تفال مدل FV9640

شرکت تفال یکی از بزرگترین تولید کنندگان اتو در دنیا محسوب می‌شود و در حال تولید بهترین اتوها و ارسال آن به سراسر دنیا می‌باشد. اتو بخار تفال مدل FV9640 با داشتن تکنولوژی‌ها مختلف از قبیل سیستم ضد رسوب، جنس کفی و نوع بخاردهی که در ادامه توضیح داده شده است، یکی بهترین اتوهای موجود در بازار محسوب می‌شود. اتو تفال مدل 9640 ساخت کشور فرانسه می‌باشد و با داشتن توان 2600 وات یکی از دستگاه‌ها قدرتمند شرکت تفال است.

تکنولوژی‌های اتو تفال مدل FV9640

سیستم ضد رسوب

در قسمت جلویی اتو تفال مدل FV9640 محفظه‌ای وجود دارد که از طریق آن و توسط یک پیمانه می‌توانید مخزن اتو را پرکنید. اگر برای پر کردن مخزن اتو از آب جوشیده سرد شده استفاده کنید، اتو به هیچ عنوان رسوب نمی‌بندد. بهتر است بدانید این اتو دارای مخزن ضدرسوب می‌باشد که آهک‌های موجود در مخزن این اتو در قسمت انتهایی دستگاه جمع‌آوری می‌شوند که می‌توان آن را هر چند وقت یکبار خارج کرده و تمیز کیند.

سیستم ضدرسوب اتو تفال مدل FV9640

کفی

کفی اتو بانام تجاری گلایس گلاید پروتگت که علاوه بر لغزندگی بالا،دارای تمیزی خودکار می باشد که ویژگی که دارد باعث می‌شود در صورت که به اتو پرز چسبیده باشه به راحتی از کفی جدا شود. وجود تعداد زیادی منافذ در کف اتو تفال 9640 در پخش شدن یکنواخت بخار در سطح لباس موثر است. قسمت نوک اتو تفال نیز این منافذ تعبیه شده است و بهمراه حرارت برای قسمت‌هایی مانند جیب و یقه پیراهن استفاده می‌شود.

کفی اتو تفال مدل FV9640

بخاردهی

بخاردهی پیوسته این اتو 50 گرم در دقیقه وبخار دهی لحظه ای 200 گرم در دقیقه می باشد. اتو بخار تفال مدل 9640 قابلیت بخار دهی عمودی نیز دارد که مخصوص کت و با انواع لباس‌های حساس می‌باشد. در البسه‌ها مختلف نحوه نگهداری و نظافت آن‌ها متفاوت است برای البسه‌های که قادر نیستید آن را اتو کشی کنید می‌توانید آن را روی رگال آویزان کرده و به صورت عمودی چروک‌های آن را از بین ببرید. 

سیستم بخاردهی اتو تفال مدل FV9640

سایر ویژکی‌های اتو تفال ‌FV9640

مخزن آب این اتو 350 میلی لیتر است و با داشتن یک مخزن شفاف و قابل روئیت، می‌توانید میزان آب موجود در مخزن اتو را ببیند و در صورت نیاز آب داخل مخزن را اضافه کنید. از دیگر ویژگی‌های اتو تفال مدل FV9640 قابلیت تنظیم دما و بخار است به این صورت که با استفاده از دکمه ترموستات می‌توانید نوع حرارت مود نیاز برای البسه‌های خود را انتخاب کنید.
قسمت انتهایی اتو چراغی تعبیه شده که نشانگر آماده بودن دستگاه است و همچنین قسمت انتهای دستگاه به شکل مثلث طراحی شده است که برای بهتر قرار گرفتن اتو روی میز می‌تواند موثر باشد. طراحی سیم متصل شده به اتو، در اتو کشی مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد. جنس سیم اتو از نوع پارچه‌ای می‌باشد که این باعث مقاومت سیم اتو نیز می‌شود و بصورت 180 درجه چرخش دارد،  طول سیم اتو 2.5 متر است.

نوع محصولاتو
برندتفال
مدلFV9640
گارانتیدارد
رنگبنفش
نوع صفحهGLISS GLIDE PROTECT
توان2600 وات
سیستم ضد رسوبدارد
اسپری آبدارد
بخاردهی عمودیدارد
بخاردهی پیوسته50 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای200 گرم در دقیقه

نوشتن نقد و بررسی

اتو تفال مدل FV9640

اتو تفال مدل FV9640