آکبند

اتو تفال مدل FV4970

اتو تفال مدل FV4970

برند محصول: تفال
  • اتو تفال مدل FV4970
  • ساخت کشور فرانسه
  • دارای توان مصرفی 2500 وات
  • مجهز به کفی درالیوم هوشمند (سرامیکی)
  • گنجایش مخزن آب 270 میلی‌لیتر
  • مجهز به سیستم ضد‌ رسوب
  • مجهز به سیستم ضد‌ چکه
  • مجهز به سیستم قطع خودکار

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

15,100,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

اتو بخار تفال مدل FV4970

اتو بخار تفال مدل FV4970 یک اتوی هوشمند محصول شرکت تفال فرانسه می‌باشد. این محصول یک اتو قدرتمند دارای توان مصرفی 2500 وات است. کفه این اتوی زیبا از جنس سرامیک نسوز Durilium باعث می شود که هنگام اتوکشی به راحتی اتو روی البسه حرکت کند. این اتوی با کیفیت دارای مخزن آب 270 میلی لیتری و سیستم های هوشمند مانند سیستم ضد چکه، سیستم ضد رسوب، سیستم قطع خودکار و سیستم بخاردهی عمودی نیز می‌باشد. اتو تفال مدل 4970 دارای کفی دوریلیوم از جنس سرامیک نسوز که دارای حفره های زیادی است که امکان پخش یکنواخت بخار بر روی البسه را فراهم می کند. کفه این اتو به صورت هوشمند است، به گونه ای که پرز های موجود در لباس به آن نمی چسبد. دماغه ی جلوی این کفی به گونه ای طراحی شده است امکان اتوکشی بین دکمه ها را آسان می کند.

اتو تفال مدل 4970

سایر تکنولوژی‌های اتو تفال مدل FV4970

اتوی تفال مدل 4970 دارای سیتم خاموشی خودکار است. این سیستم به شما کمک می کند تا هنگام اتوکشی اگر اتو برروی البسه ماند پس از 30 ثانیه به صورت افقی و 8 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود. این اتو دارای ولوم چرخشی نمی باشد. زیرا این اتو دارای ولوم هوشمند است تا میزان حرارت را برحسب نوع و جنس لباس تعیین می کند که این کار به شما کمک بسیار زیادی در هنگام اتوکشی خواهد کرد. این اتوی با کیفیت دارای مخزن 270 میلی لیتری است که دهانه ی این مخزن به گونه ای طراحی شده است که شما براحتی بتوانید آب را با پیمانه داخل مخزن بریزید.
اتو بخار تفال مدل FV4970 دارای سیستم بخاردهی قوی است که میزان بخاردهی پیوسته آن 40 گرم دقیقه می‌باشد که شما با فشار دادن دکمه ی بخاری که بر روی دسته این اتو تعبیه شده است میتوانید میزان بخاردهی را تا 150 گرم در دقیقه برسانید. که این امر باعث می شود تا چین و چروک های موجود در البسه با این فشار بالای بخار به راحتی از بین بروند. این اتوی هوشمند دارای سیستم ضد چکه نیز می‌باشد که این سیستم کارآمد کمک می کند تا قطره ای آّب بر بروی البسه شما ریخته نشود. همچنین این اتوی هوشمند دارای سیستم ضد رسوب می باشد که باعث می شود تا مخزن اتوی شما دچار رسوب زدگی نشود. از دیگر امکانات این اتوی هوشمند میتواند به سیستم بخاردهی عمودی آن اشاره کرد. که امکان اتوکشی برای البسه هایی همچون لباس عروس، لباس خواب و حتی پرده منزل خود که نمیتوانید بر روی میز، اتوکشی را انجام دهید به راحتی فراهم می کند.
اتو بخار تفال مدل 4970 دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد می‌باشد. انتهای این به صورت مثلثی بوده که بهتر ایستادن اتو می شود. این اتوی با کیفیت محصول شرکت تفال فرانسه دارای سیم برق به طول 2 متر می‌باشد. سیم این اتو به صورت 180 درجه ای است و هنگام اتوکشی برای شما مزاحمت ایجاد نمی کند. سیم این اتو دارای روکش پارچه ای است که هنگام برخورد بخار و یا جا به جایی اتو هنگام اتوکشی دچار پارگی نمی شود.

نوع محصولاتو
برندتفال
مدلFV4970
گارانتیدارد
رنگسفید
توان2500 وات
سیستم ضد رسوبدارد
اسپری آبدارد
سیستم ضد چکهدارد
بخاردهی عمودیدارد
بخاردهی پیوسته40 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای150 گرم در دقیقه

نوشتن نقد و بررسی

اتو تفال مدل FV4970

اتو تفال مدل FV4970