آکبند

اتو تفال مدل FV3910

اتو تفال مدل FV3910

برند محصول: تفال
  • اتو تفال مدل FV3910
  • ساخت کشور فرانسه
  • دارای توان مصرفی 2200 وات
  • مجهز به سیستم ضد‌ رسوب
  • مجهز به سیستم ضد چکه
  • مجهز به کفی ایزی گلیس
  • گنجایش مخزن آب 270 میلی‌لیتر

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

12,500,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

اتو بخار تفال مدل FV3910

اتو تفال مدل 3910 ساخت کشور فرانسه می باشد. این شرکت از سال 1956 در عرصه لوازم برقی و غیر برقی شروع به کار کرده است. اتو تفال با طراحی زیبا، توان مصرفی بالا و همچنین ظرفیت متوسط مخزن دارای محبوبیت خاصی می باشد. این اتو دارای توان مصرفی 2200 وات می باشد، همچنین ظرفیت مخزن آن به 270 میلی لیتر می رسد. جنس کفی این محصول از نوع دوریلیوم (مشابه سرامیک) می باشد. این محصول دارای قابلیت بخار دهی پیوسته 35 گرم در دقیقه و 110 گرم لحظه ای می باشد. همچنین محصول دارای سیستم ضد چکه، ضد رسوب و بخار دهی عمودی می باشد.
عملکرد بخاردهی این دستگاه قابل تنظیم می باشد و کاربر می تواند با جا به جا کردن دکمه ی کشویی روی دستگاه میزان بخار را تنظیم یا کاملا آن را قطع کند. میزان بخاردهی پیوسته این دستگاه 35 گرم می باشد اما کاربر می تواند با فشار دادن دکمه ای که زیر دست قرار دارد میزان بخار به 110 گرم برساند که این امر باعث می شود تا بخار با فشار کاملا بالایی وارد البسه شود و اتو کردن را برای کاربر لذت بخش و راحت کند. در صورتی دمای اتو به حد کافی نرسیده باشد و کاربر دکمه ی بخار لحظه ای را فشار دهد ممکن است چند قطره آب از اتو بیرون بریزد. همچنین این اتو زیبای و با کیفیت قابیلت بخار دهی عمودی نیز دارد که این امر سبب شده تا کاربر بتواند به راحتی البسه یا پرده خود را که نمیتواند به صورت افقی اتو کند این امر را به صورت عمودی انجام دهد.
اتو بخار تفال مدل 3910 دارای یک ولوم برای تنظیم دما، دارا می باشد که از MIN تا MAX نشانه گذاری شده است. کاربر باید بتواند با قرار دادن دمای مناسب البسه خود را اتو کند. زیرا اگر دمای اتو بالا باشد باعث برق افتادن و حتی سوختگی می شود. اگر کاربر نمی داند که باید از چه دمایی استفاده کند توصیه می شود از دمای پایین تر با بخار بیشتر استفاده کند.
اتو تفال FV3910 دارای توان مصرفی 2200 وات می باشد که این امر باعث سهولت در کارکردن می باشد تا البسه را به راحتی اتو کند. کفی ایزی گلیس این دستگاه دارای روکش سرامیکی می باشد که باعث می شود تا حرارت به صورت یکنواخت پخش شود و باعث برق افتادن و سوختی البسه نشود. صاف بودن کف این اتو باعث می شود تا اتو به راحتی روی البسه حرکت کند. کفی این دستگاه از نوع ضد خش بوده و در طول زمان استفاده از کیفیت آن کم نمی شود. همچنین قسمت جلویی کفی این دستگاه نوک تیز بوده تا به کاربر این امکان را بدهد تا بتواند قسمت هایی همچون لا به لای دکمه ها را به راحتی اتو کند. برای خرید یک اتو بخار با کیفیت باید توجه داشته باشید که کفی آن دارای خروجی های بخار زیادی باشد. اتو بخار تفال مدل 3910 دارای خروجی زیادی در کف اتو و همچنین قسمت نوک تیز آن می باشد.
اتو تفال 3910 دارای سیم برقی به طول 2 متر می باشد که این امر باعث می شود تا هنگام جا به جایی اتو دچار مشکل نشوید. این سیم دارای روکش پارچه ای می باشد تا هنگام جا به جا کردن و همچنین بر خورد بخار دچار پارگی نشود.

نوع محصولاتو
برندتفال
مدلFV3910
گارانتیدارد
توان2200 وات
سیستم ضد رسوبدارد
اسپری آبدارد
سیستم ضد چکهدارد
بخاردهی عمودیدارد
بخاردهی پیوسته35 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای110 گرم در دقیقه

نوشتن نقد و بررسی

اتو تفال مدل FV3910

اتو تفال مدل FV3910