آکبند

اتو تفال مدل FV4944

اتو تفال مدل FV4944

برند محصول: تفال
  • اتو تفال مدل FV4944
  • ساخت کشور فرانسه
  • دارای توان مصرفی 2500 وات
  • مجهز به کفی درالیوم (سرامیکی)
  • گنجایش مخزن آب 300 میلی‌لیتر
  • مجهز به سیستم ضد‌ رسوب

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

10,500,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

اتو بخار تفال مدل FV4944

این کالا یکی از اتوهای سری 4 شرکت تفال محسوب می‌شود و علاوه اینکه یکی اتو پرکاربرد محسوب می‌شود دارای کیفیت بالایی نیز می‌باشد. اتو تفال FV4944 ساخت کشور فرانسه است و با طراحی زیبا و منحصر به فرد یکی از محصولات خوب شرکت تفال محسوب می‌شود. توان مصرفی این اتو 2500 وات است، مخزن آب اتو با ظرفیت 270 میلی لیتر می‌باشد که می‌توانید توسط پیمانه از طریق دریچه درب‌دار در قسمت بالای بدنه این مخزن را پرکنید. کفه‌ی این اتو از جنس درالیوم می‌باشد که این باعث حرکت سریع اتو بر روی لباس ها می‌شود و هیچ گونه برق آسایی و چسبندگی ایجاد نکند و از دیگر مزیت‌های کفی این اتو مقاوم بودن کفی در برابر خط و خش است. در کفه اتو تفال مدل 4944 منافذی تعبیه شده که کارایی این منافذ این است که بخار را به صورت مساوی در تمام قسمت‌های لباس پخش کند. روی بدنه این اتو یک ولوم تعبیه شده است که می‌توانید حرارت مورد نیازخود را برای اتوکشی البسه تنظیم کنید.

اتو بخار تفال مدل FV4880

سایر ویژگی‌های اتو تفال FV4944

اتو تفال مدل 4944 مجهزبه سیستم ضد چکه آب است که باعث می شود آب داخل مخزن اتو روی البسه نریزد و از لک شدن البسه‌ها جلوگیری می‌کند. این اتو مجهز به سیستم امینیتی نیز می‌باشد به این معنی که اگر اتو در حالت روشن و به مدت 30 ثانیه بصورت افقی بر روی البسه قرار بگیرد خودکار خاموش می شود. علاوه بر آن اگر این اتو بصورت عمودی 8 دقیقه روشن بماند نیز خاموش می‌شود و در مصرف انرژی صرف‌جویی خواهد کرد. سیستم ضد رسوب که این سیستم برکیفیت این اتو می افزاید چون رسوب وآهک موجود در آب را جمع آوری می کند که می توانید ماهانه یکبار آن را پاکسازی کنید، و همچنین در صورت وجود رسوب می‌توانید با استفاده از سیستم ضد رسوب دوگانه تمامی رسوبات را از کفه اتو خارج کنید. قدرت بخار اتو بخار تفال مدل 4944 بصورت پیوسته 40 گرم در دقیقه و بخاردهی لحظه‌ای 150 گرم در دقیقه می‌باشد.
همچنین بخاردهی عمودی مزیت دیگر اتو می باشد برای لباس هایی که بحالت افقی نمی توان اتو کرد مورد استفاده قرار می گیرد. تنظیم میزان بخاردهی که در 4حالت می باشد بدون بخار،بخارکم،بخار متوسط،بخار مضاعف می باشد. قسمت پایین اتو یک چراغ قرار دارد که این چراغ نشانگر روشن بودن اتو می‌باشد، شکل مثلثی انتهایی اتو باعث می‌شود که اتو بحالت ایستاده قرار می گیرد ومحل اتصال سیم به اتو نیز مزاحمتی برای اتو کشی ایجاد نمی کند، طول سیم اتو 2 مترمی باشد واز جنس پارچه می باشد که در صورت افقی عمودی شدن اتو سیم دچار پارگی نشود.

اتو بخار تفال مدل FV4944

نوع محصولاتو
برندتفال
مدلFV4944
گارانتیدارد
رنگآبی
توان2500 وات
سیستم ضد رسوبدارد
اسپری آبدارد
سیستم ضد چکهدارد
بخاردهی عمودیدارد
بخاردهی پیوسته40 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای150 گرم در دقیقه

نوشتن نقد و بررسی

اتو تفال مدل FV4944

اتو تفال مدل FV4944