آکبند

اتو تفال مدل FV3845

اتو تفال مدل FV3845

برند محصول: تفال
  • اتو تفال مدل FV3830
  • ساخت کشور فرانسه
  • دارای توان مصرفی 2300 وات
  • مجهز به سیستم ضد‌ رسوب
  • مجهز به کفی اولترا گلاید
  • گنجایش مخزن آب 300 میلی‌لیتر

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

12,500,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

اتو تفال مدل FV3845

شرکت تفال فرانسه یکی از تولید کننده‌های بزرگ اتو محسوب می‌شود. اتو تفال FV3845 یک محصول بسیار زیبا با رنگ سفید طوسی و با توان 2300 وات یکی از اتوهای خوب شرکت تفال است که برای اتوکشی آسان لباس و انواع پارچه قابل استفاده می‌باشد. کف این اتو از جنس درالیوم می‌باشد، کفی درالیوم اتو تفال مدل 3845 باعث می‌شود که راحت‌تر روی البسه حرکت کند و برق آسایی، چسبندگی ایجاد نکند. علاوه بر آن حفره‌های تعبیه شده روی کفی این اتو باعث می‌شود تا بخار به صورت یکنواخت و مساوی روی البسه توضیع شود. طراحی این اتو بسیار هوشمندانه می‌باشد، سیم متصل شده به اتو به گونه‌ای طراحی شده که حین اتو کردن دچار مشکل نشود و انتهای آن نیز به راحتی و به صورت ایستاده روی میز قرار می‌گیرد.
اتو تفال مدل 3845 با استفاده از کلید کنترل بخار که بر روی دسته تعبیه شده است و در 5 حالت شامل: بدون بخار، بخار کم، بخارمتوسط، بخار زیاد و بخار بسیار زیاد قابل تنظیم می‌باشد. میزان حرارت این اتو توسط یک ولوم که روی بدنه قرار داده شده است قابل تنظیم می‌باشد و شما میتوانید با توجه به جنس پارچه آن را تنظیم کنید. بخاردهی مداوم اتو 3845 تفال 30 گرم است ولی با فشردن کلید مجزایی که روی بدنه قرار دارد میتوانید تا 120 گرم بخار ازاین اتو دریافت کنید.
اتو تفال مدل 3845 دارای سیستم آبپاش نیز می‌باشد و شما میتوانید در زمان نیاز با فشردن یک کلید آب را روی البسه‌ی خود اسپری کنید. سیستم cal,clen یا همان رسوب زدایی نیز روی این اتو پیاده سازی شده است و قابلیت رسوب ضدایی آن را در صورت نیاز پس از چند بار استفاده (تقریبا هر یک ماه) به شما خواهد داد.
این اتو تفال مدل 3845 علاوه بر وزن سبکی که دارد، از لحاظ ابعاد دارای استانداردهای لازم می‌باشد وفضای زیادی را اشغال نمی‌کند. طول سیم آن 1.8 متر است بنابراین نباید نگران دور بودن پریز برق نباشید. قابلیت بخار دهی در نوک اتو را دارد که برای از بین بردن چروک بین فضای دکمه‌های پیراهن می‌تواند بسیار مفید باشد.
در انتهای بدنه این اتو چراغی تعبیه شده است که زمان آماده بودن اتو را نمایش می‌دهد بنابراین برای استفاده بهینه‌تر از این اتو بهتر است بعد از سبز شدن این چراغ اتوکشی خود را آغاز کنید.

نوع محصولاتو
برندتفال
مدلFV3845
گارانتیدارد
توان2300 وات
سیستم ضد رسوبدارد
اسپری آبدارد
سیستم ضد چکهندارد
بخاردهی عمودیدارد
بخاردهی پیوسته30 گرم در دقیقه
بخاردهی لحظه ای120 گرم در دقیقه

نوشتن نقد و بررسی

اتو تفال مدل FV3845

اتو تفال مدل FV3845