آکبند

لباسشویی بوش WAB202S2IR

لباسشویی بوش WAB202S2IR

برند محصول: بوش
  • لباسشویی بوش WAB202S2IR
  • دارای ظرفیت 6 کیلویی
  • دور موتور 1000 دور در دقیقه
  • مجهز به سیستم VarioPerfect
  • مصرف انرژی +++A
  • محصول شرکت بوش
  • ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

لباسشویی بوش WAB202S2IR

شرکت بوش یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین‌های لباسشویی در سراسر دنیا محسوب می‌شود و با ارائه لباسشویی‌های متنوع و باکیفیت نیاز تمامی افراد را مرتفع ساخته است. لباسشویی 6 کیلویی بوش با حجم پایین و درام کوچک که این امر موجب پرشدن سریع آن خواهد شد، برای خانواده‌های کم جمعیت که لباس‌های کمتری دارند می‌تواند مناسب باشد.
لباسشویی بوش WAB202S2IR با رنگ استیل مناسب برای افرادی که به رنگ‌های مدرن علاقه‌مند هستند، شرکت بوش این دستگاه را برای آشپزخانه‌های با رنگ سیلور یا استیل طراحی کرده تا نیاز رضایت مشتریان خود را جلب کند. در ادامه به بررسی بیشتر ماشین لباسشویی بوش 202S2 می‌پردازیم و ویژگی‌های آن را بیان خواهیم کرد.

مصرف انرژی لباسشویی بوش WAB202S2IR

تلاش مستمر و روز افزون مهدسین آلمانی موجب شده که شرکت بوش محصولات خود را با مصرف پایین و کیفیت بالای تولید و عرضه کند که در این بین تمام لباسشویی‌های بوش دارای رتبه A در مصرف هستند. شرکت بوش در تولیدات خود همواره به مصرف انرژی توجه ویژه‌ای داشته و به حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی واقف است. کم مصرف بودن محصولات بوش موجب شده توجه مشتریان زیادی را معطوف به خود کند و محصولات آن با نام تکنولوژی سبز در ذهن مردم جای گرفته است. موارد بسیاری در تعیین رتبه انرژی موثر هستند که این موارد شامل مصرف آب سالیانه، مصرف برق سالیانه، صدا دستگاه و کیفیت آن نسبت به مدل قبلی در رتبه بندی دستگاه‌های بوش موثر هستند.
لباسشویی بوش WAB202S2IR دارای رتبه +++A است که نشان از کیفیت این محصول دارد که توانسته استانداردهای انرژی اتحادیه اروپا را کسب کند. استانداردهای اتحادیه عملکرد محصولات را می‌سنجد و محصولاتی که بهینه‌‌ترین عملکرد را در زمینه مصرف انرژی دارند و در رده +++A جای می‌دهد بنابراین لباسشویی بوش WAB202S2IR نیز در رده بهترین و بهینه‌ترین لباسشویی‌های بوش قرار می‌گیرد. در واقع این ماشین لباسشویی بوش 6 کیلویی ترکیه مصرف انرژی بسیار بهینه‌ای دارد که باعث می‌شود تا برق مصرفی کل خانه نیز کمتر شود و میزان صرفه‌جویی بیشتری در مصرف برق داشته باشید.

مصرف انرژی +++A لباسشویی بوش WAB202S2IR

تکنولوژی‌های لباسشویی بوش WAB202S2IR

تکنولوژی Vario Perfect
Vario Perfect یک برنامه کمکی در ماشین لباسشویی 6 کیلویی است که به همراه سایر برنامه‌های اصلی قابل اجرا شدن می‌باشد و با توجه به نیاز کاربر انتخاب می‌شود تا با عملکرد خود بر روی اکثر برنامه‌های لباسشویی خواسته کابران خود را مرتفع سازد و از دو حالت تشکیل شده است. حالت Eco Perfect که با انتخاب آن موجب صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی (آب و برق) خواهد شد از طرفی با انتخاب این حالت زمان شستشو افزایش خواهد یافت. استفاده از حالت دوم Speed Perfect و ترکیب آن با برنامه‌های اصلی شما می‌توانید زمان شستشو را نصف کنید تا کمترین سیکل شستشو را تجربه کنید. توجه داشته باشید که این دوحالت در کیفیت شستشو هیچ تاثیری نخواهد داشت.

نکات EcoPerfect و SpeedPerfect
Eco Perfect با تمام برنامه‌ها به جز شستشوی 15 دقیقه‌ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب می‌باشد. از طرفی در حالت EcoPerfect (اکو پرفکت)، دمای شستشو تا حد صفر کاهش می‌یابد و در مصرف انرژی بهینه‌ترین عملکرد را دارد. توجه داشته باشید که اگر برای شستشو البسه‌های حساس نیاز به دمای خاص داشته باشید از انتخاب اکوپرفکت خود داری نماید.
SpeedPerfect نیز محدودیت‌های دارد، به عنوان مثال این ویژگی به همراه شستشو 15 دقیقه‌ای و آبکشی/خشکن کردن قابل اجرا نخواهد بود.

انتخاب نوع شستشو VarioPerfect در لباسشویی بوش 6 کیلویی ترکیه

تکنولوژی ActiveWater
تکنولوژی ActiveWater برای صرفه‌جویی تخصصی در مصرف آب به هنگام شستشوی لباس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ماشین‌ لباسشویی‌های قدیمی معیاری برای سنجش میزان لباس‌ها وجود نداشت بنابراین هیچگونه مدیریت در مصرف آب لباسشویی انجام نمی‌شد. وجود تکنولوژی ActiveWater موجب شده تا لباسشویی بوش مدل WAB202S2IR میزان و حجم لباس‌های داخل درام را سنجش کرده و بر اساس آن زمان کار موتور و میزان آب مورد نیاز را به صورت اتوماتیک مشخص کند.

تکنولوژی مدیریت در مصرف آب توسط ActiveWater

Aqua Stop
امنیت مبحثی که شرکت‌های تولیدکننده لباسشویی توجه ویژه‌ای به آن دارند و هرکدام به نحوه خود اصول امنیتی را حفظ خواهند کرد. به عنوان نمونه می‌توان گفت شرکت بوش لوله‌ها و اتصالات لباسشویی‌های خود را با ویژگی تحمل فشار زیاد آب و سیستم قفل الکترونیکی طراحی می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های امنیتی کمپانی بوش با نام AquaStop معرفی شده این سیستم تعبیه شده تا از احتمال هدر رفتن آب در زمان استفاده از ماشین لباسشویی بوش WAB202S2IR جلوگیری کند و نحوه عملکرد سیستم Aqua Stop به این صورت می‌باشد که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشت ایجاد شود بلافاصله سیستم متوقف شده و از نشت آب جلوگیری خواهد کرد. این سیستم از یک شلنگ دو جداره بهره می‌برد بنابراین اگر شلنگ داخلی نشتی پیدا کرد، لایه دوم قادر است آب را در داخل خود نگهدارد. در داخل این شلنگ یک اسفنج نیز قرار دارد که تمامی آب را در خود جذب کرده و در چنین موقعیتی به صورت مکانیکی امکان نشت آب را از بین می‌برد.

سیستم جلوگیری از نشت آب ماشین لباسشویی بوش 6 کیلویی

تاخیر در شستشو برای انعطاف بیشتر
این برنامه در ماشین لباسشویی بوش ترکیه شما را قادر می‌سازد تا زمان شروع شستشو را بین 1 تا 24 ساعت تنظیم نمایید. با کمک فناوری Start Delay یا همان تاخیر در شستشو شما می‌توانید زمان شروع بکار ماشین لباسشویی را به‌آسانی مشخص نمایید. این تکنولوژی کمک می‌کند تا البسه‌های خود را بعداز اوج مصرف برق شستشو دهید و برای افرادی که زمان اهمیت زیادی در زندگیشان دارد بسیار کارآمد است و می‌توانند با مشخص کردن زمان شستشو، حتی هنگامی که در منزل نیستند دستگاه لباس‌هایتان را شستشو دهد بنابراین زمانی که به منزل می‌رسید لباس‌هایتان را نظافت شده در اختیار دارید و این ویژگی برای افراد شاغل بسیار کارآمد خواهد بود.

تاخیر در شستشو توسط لباسشویی بوش 202S2

صفحه نمایشگر
پنل و صفحه مانیتور جایی است که می‌توانید مدت زمان شستشو، نوع برنامه انتخاب شده، دمای آب، میزان چرخش درام در دقیقه و برنامه‌های کمکی انتخاب شده را مشاهده نماید و به راحتی می‌توانید هریک از آن‌ها را کنترل کنید. پنل ماشین لباسشویی بوش مدل WAB202S2IR از یک نمایشگر دیجیتال، دکمه های تنظیم عملکرد و ولوم انتخاب نوع شستشو تشکیل شده است.

سادگی از پیش برنامه‌ریزی شده
ویژکی JogDial در ماشین‌های لباسشویی WAB202S2IR بوش قابلیت چرخش و انتخاب آسان برنامه شستشو را فراهم می‌کند. با چرخش ولوم کنترلی حرکت شما روی صفحه‌ی نمایش دیجیتال قابل مشاهده است و هر برنامه‌ای که انتخاب شود از طریق چراغ‌های LED قرمز به همراه سایر اطلاعات حتی میزان مصرف آب و برق روی LED نمایش داده می‌شود.

برنامه‌های شستشو ماشین لباسشویی 6 کیلویی بوش مدل WAB202S2IR

برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی بوش مدل WAB202S2IR

شستشوی البسه تیره (Dark Wash)
لباس‌های تیره عمده‌ای از البسه‌های ما محسوب می‌شوند و برای حفظ رنگ و زیبایی آن‌ها نیاز به مراقبت بیش از اندازه خواهید داشت. لباسشویی بوش WAB202S2IR مجهز به برنامه تیره شور می‌باشد که این برنامه منحصرا برای شستشوی البسه‌های تیره طراحی شده و در چند دمای متفاوت قابل استفاده می‌باشد. به کمک این برنامه نگران شستشو و مراقبت از لباس‌های تیره خود نباشید و از سفید شدن البسه‌های تیره جلوگیری کنید.

پیراهن/بلوز (Shirts/Blouses)
اتوکشی یکی کارهای سخت برای اکثر خانم‌های خانه‌دار محسوب می‌شود و برای فاصله گرفتن از این کار سعی در انتخاب البسه‌هایی دارند که از جنس الیاف پنبه‌ای، نخی و الیاف مصنوعی و... تشکیل شده تا نیاز به اتوکشی نداشته باشند. برنامه Delicates/Silk برای شستشو پیراهن/بلوزهای ساخته شده از الیاف ابریشم/ظریف مورد استفاده قرار می‌گیرد و بهترین نتیجه را در شستشو دارد.

Outdoor
برای شستشوی البسه‌ها در محیط باز می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

شستشوی البسه ورزشی (SportsWear)
ورزش‌های متفاوتی وجود دارند که برای هرکدام از آن‌ها نیاز به لباس مخصوص می‌باشد به عنوان مثال فوتبالیست‌ها باید لباسی را برتن کنند که طی 90 دقیقه دویدن دچار مشکل نشوند و یا ورزشکاران رشته ژیم‌لاستیک باید از لباسی استفاده کنند تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهند. بنابراین برای حفاظت از این البسه‌ها نیاز به برنامه شستشو متفاوت خواهید داشت تا با تنظیمات مشخص شستشو را انجام دهد.

آلرژی پلاس (AllergyPlus)
مایع و یا پودر لباسشویی مشتکل از مواد شیمیایی هستند، این مواد برای کودکان و افرادی که دچار مشکلات آلرژیزا هستند بسیار مضر می‌باشد. شرکت بوش برای حل این مشکل برنامه AllergyPlus را بر روی لباسشویی بوش WAB202S2IR تعبیه کرده تا با انتخاب آن مواد شیمیایی به الیاف البسه جذب نشود و به پوست کودکان یا افرادی که مبتلا به آلرژی هستند آسیبی نرسد.

شستشوی سریع (’Super Quick 15/30)
نظافت البسه‌هایی که نیاز به شستشو شدید و طولانی مدت ندارند و یا گاهی نیاز به یک سیکل شستشو در حداقل زمان را دارید، برنامه شستشوی سریع 15 و 30 دقیقه ای، به کمک دو مرحله آبکشی و دور موتوری مناسب برای شستشوی البسه‌های نه چندان کثیف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شستشوی البسه پشمی (Wool)
برخی افراد تفکر می‌کنند که ماشین لباسشویی به تاروپود البسه‌هایشان آسیب میزند و ترجیح می‌دهند که کمتر از لباسشویی استفاده کنند و بیشتر البسه‌های خود را دستشور می‌کنند. البته با کمی مطالعه پی‌خواهید برد که برنامه Wool که در لباسشویی بوش WAB202S2IR تعبیه شده می‌تواند الیاف پشمی و یا بافتنی‌ها را به آرامی و بدون اینکه آسیبی به البسه وارد کند شستشو دهد.

تخلیه (Drain / Spin)
گاهی موارد تنها نیاز به آبکشی و تخلیه دارم که برنامه در لباسشویی 6 کیلویی استیل بوش تعبیه شده است.

کتان (Cottons)
البسه‌های کتان بخشی از لباس‌های هستند که مردم روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنند، برنامه Cottons که در این ماشین لباسشویی بوش 6 کیلویی ترکیه تعبیه شده مناسب الیافی است که دارای بافت قوی و مقاوم در برابر گرما هستند و قابل شستشو در دمای 90 درجه سانتیگراد می‌باشند.

PreWash
پیش شستشو البسه‌ها باعث می‌شود تا نتیجه‌ای بی‌نقص در شستشو را مشاهده کنید. پیش شستشو معمولا برای البسه‌های کثیف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آسان شستشو (Easy care)
این برنامه شستشو برای انواع البسه‌ها قابل استفاده می‌باشد.

مختلط (Mix)
این برنامه مناسب البسه مختلط از جنس کتان و الیاف مصنوعی می باشد.

شستشوی البسه ابریشمی (Delicate / Silk)
هرکدام از برنامه‌های لباسشویی WAB202S2IR بوش با دمای و دور موتور مشخص روند شستشو را اجرا می‌کند. برنامه Delicate / Silk شستشو برای البسه‌های ظریف مانند ابریشم، نخی و یا ساتن مورد استفاده قرار می‌گیرد و نحوه عملکرد آن به گونه‌ای است تا آسیبی به الیاف البسه‌های ظریف نرسد.

1397-09-10

لباسشویی

سلام،ممنون از مولتی کالا بامحصولاتی که قیمتش فوق العاده است،وبا گارانتی اصلی وارسال رایگان برامون انجام داد

  • تعداد 2 نفر از 2 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

دیدگاه یا پرسش شما !

نوشتن نقد و بررسی

لباسشویی بوش WAB202S2IR

لباسشویی بوش WAB202S2IR