آکبند

لباسشویی بوش WAK20200IR

لباسشویی بوش WAK20200IR

برند محصول: بوش
 • لباسشویی بوش WAK20200IR
 • رنگ: سفید
 • دارای ظرفیت 7 کیلویی
 • قدرت موتور 1000 دور در دقیقه
 • مجهز به سیستم VarioPerfect
 • مصرف انرژی +++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان

جزییات بیشتر

موجود است

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

لباسشویی بوش WAK20200IR

ماشین لباسشویی یک نوع رباط محسوب می‌شود که طراحی شده تا کار مشقت بار شستن لباس‌ها را آسوده کند. درواقع سالیان درازی است لباسشویی‌ها همانند یک دستیار برای شستشوی البسه‌ها در کنارمان خدمت می‌کنند روند تولید آن‌ها به سرعت بهتر و تکنولوژی‌های آن‌ها رو به پیشرفت است به عنوان مثال تکنولوژی Wi-Fi و یا Add-Wash جدیدترین آن‌ها محسوب می‌شود و شرکت بوش یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی است که بی‌نظرین ترین لباسشویی‌ها را تولید و روانه بازار می‌کند. تجربه نشان داده که خانواده‌های کم جمعیت لباسشویی‌هایی با حجم پایین را خریداری می‌کنند. لباسشویی بوش WAK20200IR با دور موتور 1000 دور در دقیقه یک دستگاه مناسب برای خانواده‌های کم جمعیت می‌باشد در واقع لباسشویی 7 کیلویی سفید بوش مدل 20200 یک دستگاه مناسب برای خانواده‌های کم بوده تا نیازی به پر شدن سبد لباس‌ها خود نداشته باشند.

ویژگی های لباسشویی بوش WAK20200IR

Active Water
فناوری اکتیو واتر طراحی شده تا با توجه به مقدار البسه و میزان کثیفی آن‌ها، بهترین عملکرد از لحاظ مصرف انرژی و نوع شستشو داشته باشد. در واقع Active Water در مرحله اولیه روند شستشو میزان کثیفی البسه‌ها را بررسی می‌کند و بعد از وزن کشی آن‌ها زمان شستشو و میزان آب مصرفی را تعیین می‌کند. بنابراین باخیال راحت و بدون نگرانی مدیریت مصرف انرژی خود را به دست اکتیو واتر بسپارید تا بهینه‌ترین عملکرد را در شستشو مشاهده کنید. لباسشویی بوش مدل WAK20200IR از این قابلیت بهرمند است و از ارزش خرید بالایی برخوردار است.

مدیریت مصرف آب در لباسشویی بوش WAK20200IR

Vario Perfect
این شما هستید که تصمیم خواهید گرفت که لباسشویی البسه‌های شما را چگونه شستشو دهد، برخی از افراد زمان برایشان از اهمیت بسیار برخوردار است و در اولویت اول قرار دارد از طرفی افرادی هم هستند مصرف انرژی را در اولویت اول قرار می‌دهند و مصرف انرژی برایشان بسیار مساله مهمی می‌باشد. بوش با طراحی تکنولوژی Vario Perfect به مشتریان خود آزادی عمل بیشتری داده است و این تکنولوژی از آپشن Eco Perfect و Speed Perfect بهره می‌برد. ویژگی Eco Perfect درمصرف انرژی 50% صرف‌جویی و Speed Perfect با 65% زمان کمتر البسه‌هایتان را شستشو می‌دهد و تنها می‌توانید یکی از این دو مورد را انتخاب کنید.

Wave Drum
لباسشویی بوش WAK20200IR مجهز به یک دیگ بسیار پیشرفته بوده که با قابلیت Wave Drum طراحی شده است و با بهرمندی از شیارهای منظم و موج دار آب با شدت از آن خارج می‌شود تا لکه‌ها سخت را از بین ببرد و بهترین نتیجه را در شستشو رقم بزند. این امر موجب شده تا کیفیت شستشو بسیار افزایش یابد و لباسشویی بوش 7 کیلویی ترکیه را به این تکنولوژی مجهز کرده است.

درام منحصر به فرد ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی ترکیه

ECARF
افرادی زیادی در دنیا هستند که از بیماری آلرژی رنج می‌برند از طرفی کودکان نیز از پوست ظریفی برخوردار هستند و مواد شیمیایی ممکن است به آن‌ها آسیب بزند. شرکت ECARF تاسیس شده تا بر روی مساله مهم آلرژی تحقیق کند و دستگاه‌های شوینده را مورد آزمایش قرار دهد تا آن‌هایی که مورد تایید هستند مهر ECARF را دریافت کنند. لباسشویی بوش مدل WAK20200IR مورد تایید این شرکت بوده و کیفیت شستشو بسیار خوبی دارد که باعث می‌شود مواد آلرژی‌زا روی البسه‌ها را از بین ببرد و برای افرادی که مشکل حساسیت‌های پوستی دارند مناسب می‌باشد.

تاخیر در برنامه
خانم‌های خانه‌دار و افرادی که شاغل هستند و زمان کمی را در منزل حضور دارند و نیازمند این هستند تا برای ماشین لباسشویی خود برنامه ریزی کرده و آن را برای ساعتی خاص کوک کنند. در حقیقت زمانی که ساعت کاری شما به اتمام میرسد ساعت شروع به کار لباسشویی آغاز می‌شود و زمانی که شما در طول مسیر در حرکت هستید لباسشویی کار سشتشو البسه‌هایتان را انجام می‌دهد و بعد از رسیدن به منزل با لباس‌ها شسته شده مواجعه خواهید شد. با کمک فناوری Start Delay شما می‌توانید زمان شروع به‌کار ماشین لباسشویی را تا 24 ساعت تعیین کنید و این تکنولوژی برای افرادی که زمان، اهمیت زیادی در زندگیشان دارد بسیار کارآمد است و می‌توانند با مشخص کردن زمان شست‌و‌شو، هنگامی که در خانه نیستند این کار را به ماشین لباسشویی بوش WAK20200IR بسپارند.

به تعویق انداختن زمان شستشو در لباسشویی بوش WAK20200IR

اضافه کردن البسه‌های جامانده
ویژگی منحصر به فرد و کاربردی که در لباسشویی بوش 7 کیلویی ترکیه قابل مشاهدست و ممکن است به مراتب مورد استفاده قرار بگیرد قابلیت Reload یا همان باگیری مجدد است. اگر فرزند کوچک شما لباس‌های خود را در مکان‌هایی مختلف قرار می‌دهد و شما زحمت زیادی برای پیدا کردن آن‌ها می‌کشید تا البسه‌ها را برای نظافت درون ماشین لباسشویی 20200 قرار دهید. بعداز روشن کردن لباسشویی و شروع روند شستشو متوجه آن خواهید شد که مقداری البسه از قلم افتاده است و فراموش کرده‌اید آن‌ها را درون ماشین لباسشویی قرار دهید. با کمک تکنولوژی Reload می‌توانید در هر زمانی کار ماشین لباسشویی را متوقف کرده و لباس‌های مورد نظر را درون ماشین اضافه کنید.

بدون صدا و بدون لرزش
صدا و لرزش دو واژه‌ای که مشتریان از آن بیزار هستند از طرفی این دو واژه به نوعی باهم در ارتباط هستند به این معنی که اگر لباسشویی به درستی در جای خود قرار نگیرد و پایه‌های آن به خوبی تنظیم نشود علاوه بر لرزش صدای زیادی تولید خواهد کرد. طراحی داخلی لباسشویی بوش WAK20200IR بسیار دقیق و ریزبینانه بوده و متریالی که در آن استفاده شده صدا را بسیار کاهش و لرزش را به طور کامل از بین برده است. حذف صدا و لرزش دو عاملی هستند که مشتریان را ترغیب به خرید ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی ترکیه خواهند کرد از طرفی اگر نگاهی به گذشته داشته باشیم و تجربیات دیگران را مشاهده و مطالعه کنیم به این مورد پی خواهیم برد که به هیچ عنوان خرید لباسشویی بوش موجب پشیمانی نشده است.

طراحی بدون صدا و لرزش در ماشین لباسشویی بوش ترک

مصرف انرژی
شرکت بوش نگاه ویژه‌ای به مصرف انرژی دارد و در تولیدات خود همواره مصرف انرژی را در اولویت اول قرار داده است. موارد بسیاری در تعیین رتبه انرژی دخیل هستند تا کلاس انرژی یک دستگاه مشخص شود. لبایشویی بوش WAK20200IR با قرار گرفتن در رده انرژی +++A نشان از کیفیت بالای این محصول دارد.

مصرف انرژی لباسشویی بوش WAK20200IR

برنامه‌‌های شستشو لباسشویی بوش WAK20200IR

برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی بوش WAK20200IR

برنامه‌های این محصول به دو دسته برنامه‌های اصلی و برنامه‌های کمکی تقسیم می‌شوند در حقیقت برنامه‌های کمکی به عنوان تعیین کننده سلیقه کاربران می‌باشد به این معنی بعضی از افراد تمایل دارند از آبکشی اضافه یا اتوکشی آسان در هنگام شستشو استفاده کنند که این برنامه‌ها کمکی یا ویژه محسوب می‌شوند.

 • Dark Wash
 • Shirts/Blouses
 • AllergyPlus
 • Outdoor
 • Sportswear
 • Super Quick 15/30
 • Spin/Drain
 • Cottons/Prewash
 • Easy Care/Prewash
 • Mix/Quick
 • Delicate/Silk
 • Wool
 • Rinse

نتیجه گیری

لباسشویی بوش WAK20200IR یک دستگاه شوینده با دور موتور 1000 دور در دقیقه و ظرفیت 7 کیلوگرمی بوده که قادر است در هر سیکل شستشو 7 کیلو از البسه‌های خشک را شستشو دهد. این لباسشویی دارای ابعاد استاندارد شامل عرض 59.8 سانتی متر، عمق 59 سانتی متر و ارتفاع 84.8 سانتی متر بوده و با رنگ سفید مناسب برای افرادی که علاقه‌مند به داشتن آشپزخانه‌ی با رنگ روشن هستند. ویژگی‌هایی چون به تعویق انداختن زمان شستشو، اکتیو واتر و واریو پرفکت موجب شده که ارزش این لباسشویی دوچندان شود، از طرفی وجود برنامه‌های چون Quick یا همان شستشو سریع که البسه‌هایتان را در بازه زمانی 15 دقیقه و کمتر شستشو می‌دهد وعلاوه برآن برنامه آلرژی پلاس و گواهی نامه‌ای که از شرکت ECARF دریافت کرده و برنامه‌های کاربردی دیگری که در این لباسشویی تعبیه شده است. حذف لرزش و صدا، مصرف انرژی و قابلیت Reload یا همان بارگیری مجدد عواملی دیگری است که کارایی و کیفیت این لباسشویی را تایید می‌کند.

شناسه کالا2800000126223

نوشتن نقد و بررسی

لباسشویی بوش WAK20200IR

لباسشویی بوش WAK20200IR