آکبند

لباسشویی بوش WAT2848XGC

لباسشویی بوش WAT2848XGC

برند محصول: بوش
  • لباسشویی بوش مدل WAT2848XGC
  • طراحی زیبا با رنگ نقره‌ای
  • مجهز به ظرفیت 9 کیلویی
  • دور موتور 1400 دور در دقیقه
  • مجهز به سیستم VarioPerfect
  • مجهز به سیستم VarioDrum
  • مصرف انرژی +++A
  • محصول شرکت بوش
  • ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

لباسشویی بوش WAT2848XGC

شستن لباس‌ها با دست می‌تواند کار بسیار سختی باشد حالا اگر شما عضو یک خانواده پرجمعیت باشید در طول روز ممکن است با حجم زیادی از البسه‌ها رو به رو شوید که شستن آن‌ها کاری بسیار دشوار محسوب می‌شود. بنابراین برای از بین بردن یک لکه باید انرژی زیادی صرف کنید تا به یک نتیجه مطلوب برسید اما لباسشویی‌ها حجم زیادی از البسه‌ها را در زمان و با مصرف انرژی کمتر شستشو خواهند داد. لباسشویی‌ها دارای ابعاد استاندارد هستند که شامل ارتفاع 80 سانتی متر، عرض 60 سانتی متر و عمق 60 سانتی متر هستند که این یک ابعاد استاندارد در جهان محسوب می‌شود. برندهای معتبر در دنیا در حال ساخت و عرضه ماشین لباسشویی هستند که در این بین شرکت بوش یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود که طرف‌داران زیادی را در سراسر جهان دارد. لباسشویی بوش WAT2848XGC یکی از بهترین تولیدات این شرکت می‌باشد که این لباسشویی 9 کیلویی بوش دارای مصرف انرژی +++A بوده و با دور موتور 1400 دور در دقیقه قادر است در هر سیکل شستشو حجم زیادی از البسه‌ها را شستشو دهد.

مصرف انرژی +++A لباسشویی بوش WAT2848XGC

مشخصات موتوری لباسشویی بوش WAT2848XGC

یکی از ویژگی‌هایی که موجب متمایز شدن لباسشویی بوش مدل WAT2848XGC با سایر برندها شده بهرمندی از موتور BLDC می‌باشد. در حقیقت لباسشویی‌هایی که این تکنولوژی را ندارند اصطحکاک موجب می‌شود به موتور آن‌ها آسیب برسد و به مرور زمان از بین بروند. موتور براشلس متشکل از یک آهن‌ربا می‌باشد که به درام چسبیده و حول محور آن حرکت می‌کند و نسبت به آرمیچر هم قدرت بسیار زیادی دارد و از طرفی اصطحکاک نیز در این موتورها وجود ندارد. این تکنولوژی موجب شده شرکت بوش موتور لباسشویی‌های خود را با اطمینان 10 سال ضمانت کند.

تکنولوژی EcoSilenceDrive روی لباسشویی 9 کیلویی استیل بوش تعبیه شده تا مصرف انرژی و صدای آن را کاهش دهد در حقیقت از بهینه‌ترین حالت موتور استفاده می‌شود. در نتیجه طول عمر موتور بسیار افزایش خواهد یافت که نشان دهنده کیفیت محصولات کمپانی بوش می‌باشد. البته باید گفت EcoSilenceDrive یکی از عواملی است که بر روی صدا تاثیر می گذارد کمپانی بوش برای کاهش صدای لباسشویی بوش WAT2848XGC دیواره‌های جانبی خود را با پارچه جین به صورت فشرده شده عایق بندی کرده تا صدای به سختی از آن خارج شود. لرزش نیز یکی دیگر از مشکلات اکثر ماشین لباسشویی‌ها محسوب می‌شود که تولیدکنندگان این قبیل کالا به دنبال راهکارهایی برای حل این مشکل هستند. شرکت بوش نیز برای جلوگیری از لرزش داخل لباسشویی‌ها از بتن استفاده کرده است تا لرزش را به حد صفر برساند.

موتور بی‌صدا ماشین لباسشویی بوش WAT2848XGC

تکنولوژی‌های لباسشویی بوش WAT2848XGC

عملکردی بدون لرزش AntiVibration
لرزش هنگام شستشو البسه یکی از مشکلات اصلی هر لباسشویی محسوب می‌شود که برای افراد خانه‌دار نیز آزار دهنده محسوب می‌شود. اگر کودک خردسال شما یا افراد خانوادیتان در حال استراحت هستند نگران نباشید و با خیال راحت دستگاه خود را روشن کنید زیرا لباسشویی بوش WAT2848XGC طراحی شده تا بدون لرزش البسه‌هایتان را شستشو دهد.

شستشو ملایم و کارآمد WaveDrum
در گذشته برای شستشو لباس‌های حساس آن‌ها را داخل تشت آب قرار میدادند تا آب به تاروپود البسه‌ها نفوذ کنید، سپس آن‌ها را به نرمی و با دست شستشو میدادند و دو عامل نفوذ آب و شستشو آرام موجب می‌شد البسه‌ها به بهترین نحو شستشو داده شوند. شرکت بوش نیز نگاه ویژه‌ای به این نحوه از شستشو داشته و با طراحی درام منحصر به فرد و برنامه شستشو ملایم که موجب نفوذ هرچی بهتر آب به درون البسه‌ها می‌شود این سیستم را پیاده سازی کرده تا برای شستشو البسه‌ها حساس نگرانی و مشکلی برای مشتریان شرکت بوش وجود نداشته باشد.

درام منحصر به فرد ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی ترکیه

تکنولوژی Vario Perfect
این تکنولوژی دارای دو گزینه Eco Perfect و Speed Perfect می‌باشد که هر کدام از آن‌ها به تنهای با برنامه‌های اصلی بجز برنامه آبکشی/خشک کن و شستشو سریع قابل اجرا هستند. برنامه Eco Perfect زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که وقت زیادی برای شستشو البسه‌های خود داشته باشید. درواقع Eco Perfect نشان دهنده رابطه مستقیم زمان و مصرف انرژی می‌باشد به این صورت که با انتخاب این گزینه مصرف انرژی به شدت کاهش میابد و زمان شستشو دو برابر خواهد شد. Speed Perfect نیز عملکردی معکوس دارد در حقیقت با انتخاب این گزینه زمان شستشو کاهش و مصرف انرژی افزایش خواهد یافت که این ویژگی نشان می‌دهد که چه میزان اختیار عمل دست کاربر می‌باشد.

Reload Function
ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد که فراموش کنید مقداری از البسه‌های خود را برای شستشو داخل درام لباسشویی 9 کیلویی استیل بوش قرار دهید و بعد از روشن کردن متوجه این مساله شوید. برای حل این مشکل شرکت بوش قابلیتReload Function را روی لباسشویی بوش WAT2848XGC تعبیه کرده تا زمانی که با این مشکل موجه شوید لباسشویی را Stop کنید و البسه‌های خود را داخل دیگ قرار دهید و مجدد Start/Play را انتخاب کنید تا لباسشویی ادامه روند شستشو را انجام دهد. توجه داشته باشید که این قابلیت تنها در مراحله اولیه شستشو قابل اجرا می‌باشد.

قابلیت اضافه کردن البسه‌های جا مانده در لباسشویی بوش 9 کیلویی

Aqua Stop سیستم ضد نشت آب
بوش با توجه به احتمال هدر رفتن آب در زمان استفاده از ماشین لباسشویی و برای جلوگیری از آن در این دستگاه از سیستم قطع آب AquaStop بهره برده است. Aqua Stop قطعه‌ای است که اگر در هر نقطه از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود بلافاصله آب را قطع می‌کند. بنابراین به کمک این ویژگی حداکثر استفاده ممکن از آب ورودی را خواهید داشت.

تاخیر در زمان شستشو
مصرف انرژی در کشور ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بخصوص مصرف آب و برق چرا که ما در کشوری نیمه خشک زندگی می‌کنیم. ویژگی برروی ماشین لباسشویی بوش WAT2848XGC تعبیه شده تا بتوانید بعد از اوج مصرف برق لباسشویی خود را روشن کنید. در واقع به این صورت که می‌توانید لباسشویی خود را کوک کنید تا در زمان تعیین شده توسط شما شروع به شستشو کند. به عنوان مثال افراد خانه‌داری که شاغل هستند و زمان کافی برای شستشو البسه‌های خود ندارند می‌توانند لباس‌ها را درون دستگاه قرار داده و زمان شستشو را یک ساعت قبل از رسیدن به منزل تنظیم کنند تا بعد از ورود به منزل با البسه‌های شسته شده مواجعه شوند.

ویژگی تاخیر در شستشو لباسشویی بوش ترکیه 9 کیلویی

برنامه‌های لباسشویی بوش مدل WAT2848XGC

برنامه‌های شستشوی لباسشویی بوش مدل WAT2848XGC

برنامه های شستشو این لباسشویی بوش 9 کیلویی ترکیه در زیر معرفی شده که با انتخاب هرکدام دورموتور، میزان حرارت آب و زمان شستشو قابل تنظیم می‌باشد.

Anti-allergy
کودکان خردسال از پوست بسیار آسیب پذیری برخوردار هستند بنابراین توصیه می‌شود البسه‌های کودکان را جداگانه و با مایع مخصوص شستشو دهید. افرادی نیز هستند که از آلرژی رنج می‌برند و وجود مواد شیمیایی درون مواد شوینده موجب تشدید این مساله می‌شود. شرکت بوش برای حل این مشکل برنامه ضدآلرژی را معرفی کرده که برای افراد مبتلا به آلرژی و کودکان بسیار کارآمد می‌باشد.

Shirts/Blouse
این برنامه مناسب پیراهن و بلوزهای بدون نیاز به اتو از جنس الیاف پنبه ای، نخی، الیاف مصنوعی و یا الیاف مختلط می‌باشد.

Dark wash
برای محافظت و جلوگیری از سفید شدن البسه‌های تیره برنامه‌ای معرفی شده تا تیرگی آن‌ها را تثبیت کند.

Sportswear
برای شستشو البسه‌های ورزشکاران مانند ژیملاست‌ها یا کشتی گیرها و یا الیافی که از میکروفیبر تولید شده بسیار موثر است.

Duvet
این برنامه برای شستشوی الیاف مصنوعی مانند بالش، متکا، لحاف و رو تختی؛ همچنین برای اقلام پر شده با پر مناسب است.

Delicate/Silk
البسه‌های ظریف و ابریشمی بسیار ارزشمند و گران قیمت هستند بنابراین به مراقبت بیشتری نیاز دارند. برای حفظ این الیاف‌ها شستشو آن‌ها باید با دما و دورموتور پایین انجام شود.

Drum Clean
این برنامه جهت تمیز کردن دیگ شستشو بکار می رود.

Cottons
بیشتر البسه های که در طول روز با آن‌ها سرکار از جنس کتان یا نخ است که شرکت بوش برای شستشو آن‌ها برنامه با نام Cottons را معرفی کرده که مناسب البسه‌هایی با بافت قوی و مقاوم هستند و در دمای 90 درجه سانتیگراد قابل شستشو می‌باشند.

Easy-Care
این برنامه در لباسشویی بوش مدل WAT2848XGC مناسب شستشو پارچه‌هایی از جنس کتان، پنبه، الیاف مصنوعی و یا الیاف ترکیبی می‌باشد.

Wool
مخصوص شستشو البسه‌های پشمی که نیاز به دورموتور و دمای خاصی دارند تا الیاف آن حفظ شود و از بین نرود.

SuperQuick 15/30
یکی از پرکاربردترین برنامه‌های ماشین لباسشویی بوش مدل WAT2848XGC شستشوی سریع می‌باشد که محبوب‌ترین برنامه‌ها در میان افراد خانه‌دار است که در کمترین زمان حجم زیادی از البسه‌ها را شستشو می‌دهد. توجه داشته باشید که این برنامه برای شستشو البسه‌هایی که چندان کثیف نیستند و کمی گردوخاک دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Mix
در طول روز انواع البسه‌ها با رنگ و جنس‌های مختلف در سبد شستشوی ماشین لباسشویی ما قرار می‌گیرند و نیاز به شستشو دارند. این برنامه طراحی شده که لباس‌های روزمره ما را شستشو دهد.

Curtains
از این برنامه می‌توان برای شستشو پرده‌ها یا الیافی مشابه آن استفاده کنید البته این برنامه محدودیت حجمی با حداکثر 3.5 کیلوگرم را دارد.

Rinse
برای آبکشی البسه‌ها و خشک کردن آن‌ها می‌توانید از این برنامه استفاده نماید.

Spin/Empty
خشک کردن / تخلیه

نوع محصوللباسشویی
برندبوش
مدلWAT2848XGC
گارانتی36 ماهه کارا سرویس
رنگاستیل
ساخت کشورترکیه
دور موتور1400 دور در دقیقه
سطح صدا49db
مصرف انرژی+++A
گنجایش9 کیلوگرمی
شناسه کالا2800000126636

نوشتن نقد و بررسی

لباسشویی بوش WAT2848XGC

لباسشویی بوش WAT2848XGC