آکبند

لباسشویی بوش WAK24260GC

لباسشویی بوش WAK24260GC

برند محصول: بوش
 • لباسشویی بوش مدل WAK24260GC
 • طراحی زیبا با رنگ سفید
 • مجهز به ظرفیت 8 کیلویی
 • دور موتور 1200 دور در دقیقه
 • مجهز به سیستم VarioPerfect
 • جزو لباسشویی سری 4 بوش
 • مصرف انرژی +++A
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان

جزییات بیشتر

موجود است

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

لباسشویی بوش WAK24260GC

امروزه ماشین لباسشویی یکی از ارکان اصلی منزل محسوب می‌شود و نبود آن می‌تواند مشکل بزرگی محسوب شود. شستن لباس‌ها با دست کار بسیار دشواری است و دشوارتر از آن می‌تواند حجم بالای البسه‌ها و یا میزان کثیفی آن‌ها باشد که شستشو را برایتان سخت و سخت‌تر خواهد کرد. بوش برندی آشنا و معتبر در زمینه لوازم خانگی و جزو شرکت‌های مخترع در زمینه تولید لوازم خانگی می‌باشد که محصولات آن زبان زد خاص و عام است. در ادامه می‌خواهیم به معرفی یکی از مدل‌های ماشین لباسشویی بوش بپردازیم و ویژگی‌ها آن را بیان کنیم. لباسشویی بوش WAK24260GC یکی از بهترین محصولات این شرکت بوده که با بهرمندی از ظرفیت 8 کیلوگرمی قادر است هشت کیلو البسه خشک را در هر سیکل شستشو دهد. لباسشویی بوش 24260 جزو ماشین لباسشویی بوش سری 4 است که قطعات آن آلمانی بوده ولی در کشور ترکیه منتاژ می‌شود و به اصطلاح با نام لباسشویی بوش ترکیه معرفی می‌شود. این ماشین لباسشویی بوش ترکیه 8 کیلویی مجهز به 14 برنامه شستشو و یک درام با نام تجاری WaveDrum است که موجب خواهد شد البسه‌ها به بهترین نحوه شستشو داده شوند.

ویژگی‌های لباسشویی بوش WAK24260GC

EcoSilence Drive
صدا عامل آزار دهند در ماشین لباسشویی می‌باشد که می‌تواند موجب اذیت و آزار اعضای خانه شود. بنابراین هنگام خرید ماشین لباسشویی بوش باید به میزان صدای آن توجه داشته باشید تا دستگاهی را انتخاب کنید که کمتری سطح صدا را داشته باشد. لباسشویی بوش WAK24260GC با بهرمندی از موتور EcoSilence از لحاظ سطح صدا بی‌نظیر می‌باشد و صدای آن در هنگام شستشو 50 دسی‌بل بوده که هیچ مزاحمتی برای افراد خانه ایجاد نمی‌کند. از طرفی موتور EcoSilence Drive علاوه بر قدرت بالا موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی ترکیه خواهد شد.

موتور بی‌صدا لباسشویی بوش WAK24260GC

Yorgan program
یکی از بزرگترین دغدغه‌های خانم‌های خانه‌دار شستن پتو می‌باشد که کاری بسیار دشوار و سخت است چرا که خیس شدن پتو موجب افزایش وزن آن خواهد شد و جابه‌جایی آن بسیار دشوار می‌شود از طرفی زندگی کردن در آپارتمان‌ها شرایط شستشو پتو را برایتان دشوار می‌کند. بنابراین شرکت بوش برای حل این مشکل بر روی ماشین لباسشویی بوش ترکیه خود برنامه‌ای مخصوص شستشوی پتو و ملحفه را تعبیه کرده است تا هر زمان که نیاز به شستشوی ملحفه و پتو داشتید بدون دغدغه فکری از لباسشویی بوش مدل 24260 استفاده نمایید.

VarioPerfect
نظر هرشخص با توجه به علایق و تفکراتش مشخص می‌شود و نظرات نیز باتوجه به معیارهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین شرکت بوش برای اینکه اختیار عمل بیشتری را برایتان فراهم کند بر روی ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی خود ویژگی را با نام VarioPerfect معرفی کرده است. این ویژگی به دو آیتم EcoPerfect و SpeedPerfect تقسیم‌بندی می‌شود که برای شستشوی البسه‌ها در حالت اقتصادی می‌توانید از اکوپرفکت و برای شستشوی البسه‌ها در کمترین زمان می‌توانید از اسپیدپرفکت استفاده نمایید.

تکنولوژی مدیریت انرژی و زمان در لباسشویی بوش 8 کیلویی ترک

ActiveWater
برای مدیریت آب و مصرف بهینه آب ویژگی با نام ActiveWater برروی لباسشویی بوش WAK24260GC تعبیه کرده تا به کمک آن آب ورودی برای شستشو را مدیریت کند. به کمک این ویژگی البسه‌ها در سه مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا آبگیری با توجه به وزن و حجم البسه انجام شود که موجب مدیریت در مصرف آب خواهد شد و از هدر رفتن آن جلوگیری می‌کند.

دور موتور لباسشویی بوش WAK24260GC

یکی از ویژگی‌های مهم در خرید ماشین لباسشویی بوش دور موتور آن می‌باشد، در حقیقت دور موتور علاوه بر اینکه نشان از قدرت ماشین لباسشویی دارد در قیمت ماشین لباسشویی نیز موثر است. از طرفی دور موتور در میزان خشک کردن البسه‌ها نیز موثر است و هرچقدر دور موتور بالاتر باشد میزان خشک شدن البسه‌ها نیز بیشتر خواهد شد. لباسشویی بوش مدل WAK24260GC با بهرمندی از دورموتور 1200 دور در دقیقه قادر است حدود 80 الی 90 درصد رطوبت البسه را از بین ببرد.

برنامه‌های شستشو لباسشویی بوش مدل WAK24260GC

برنامه‌های شستشوی لباسشویی بوش WAK24260GC

 • AllergyPlus / Hygiene (شستشوی ضد آلرژی)
 • Shirt (شستشوی تی‌شرت)
 • Sportswear (شستشوی البسه‌های ورزشی)
 • Duvet (شستشوی پتو)
 • Delicates/Silk (شستشوی البسه‌های ابریشمی)
 • Drum Clean (شستشوی درام)
 • Cottons (شستشوی کتان)
 • Cottons Eco (شستشوی الیاف کتان در حالت اقتصادی)
 • Easy-Care (شستشوی آسان)
 • Wool (شستشوی البسه‌های پشمی)
 • SuperQuick 15/30 (شستشوی سریع)
 • Mixed Load (شستشوی البسه‌های گوناگون)
 • Curtains (شستشوی حریر یا پرده)
 • Rinse/Spin/Drain (آبکشی/خشک کن/تخلیه)

معرفی برخی از برنامه‌های شستشوی لباسشویی بوش WAK24260GC

از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین برنامه‌هایی که می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم برنامه شستشوی سریع یا همان 15 دقیقه‌ای می‌باشد که در 15 دقیقه البسه‌های را شستشو ، آبکشی و خشک می‌کند که در نوع خود بی‌نظیر است. البته توجه داشته باشید این برنامه مناسب البسه‌هایی می‌باشد که چندان کثیف نیستند و نیاز به شستشوی سطحی دارند.
برنامه کاربردی دیگری که می‌توانیم به آن اشاره کنیم Duvet یا همان شستشوی پتو می‌باشد و برای نظافت ملحفه و پتو مور استفاده قرار می‌گیرد که در بالا بطور مفصل به آن اشاره داشتیم.
برنامه شستشوی ضد آلرژی مناسب افرادی که حساسیت‌های فصلی دارند و یا از پوست ظرفی برخوردار هستند می‌توانید از شستشوی ضد آلژی استفاده کنید. در حقیقت این برنامه با افزایش دمای آب موجب از بین بردن تمامی میکروب‌ها و اثرات مربوط به مواد شویند (که دارای مواد شیمیایی هستند) خواهد شد.
لباسشویی بوش 8 کیلویی ترک مجهز به برنامه‌های متنوعی همچون شستشوی تیشرت ، البسه‌های ورزشی (که از الیاف خاص برخوردار هستند) ، البسه‌های ظریف و ابریشمی ، البسه‌های کانوایی و میکس می‌باشد که نشان از تنوع بالای برنامه‌های لباسشویی بوش مدل WAK24260GC دارد.
در کنار این برنامه‌ها ویژگی‌های همچون شستشوی دارم اصلی و یا آبکشی/خشک کردن/تخلیه بر روی این ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی ترکیه تعبیه شده است.

سایر مشخصات لباسشویی بوش WAK24260GC

AntiVibration Design
لرزش مشکل بسیار بزرگی محسوب می‌شود و شرکت‌های مختلفی برای از بین بردن لرزش در تلاش هستند تا آن را بطور کامل از بین ببرند. شرکت بوش برای حل این مشکل در طراحی ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی ترکیه از بتن و گیره‌های محکم برای حفظ و کنترل آن استفاده کرده است. در کنار آن در انتهای ماشین لباسشویی بوش WAK24260GC چهار عدد پایه تعبیه شده است که با تراز کردن پایه‌ها تا حدی زیادی جلوی لرزش را خواهید گرفت.

تکنولوژی AntiVibration در لباسشویی بوش 24260

Self cleaning detergent drawer
بطور حتم شما نیز با این مساله مواجعه شدید که محل نگهداری مواد شویند بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی کثیف بوده باشد که این مساله بسیار آزار دهنده است. بوش برای حل این مشکل ویژگی را بر روی ماشین لباسشویی 8 کیلویی ترکیه خود تعبیه کرده است تا بعد از اتمام کار لباسشویی به صورت اتوماتیک محل نگهداری مواد شوینده را نظافت کند.

Dimensions
هر محصولی دارای یک سری ابعاد است که آن ابعاد باید دارای استانداردهای لازم باشد. لباسشویی بوش WAK24260GC با بهرمندی از ابعاد استاندارد شامل طول 60 سانتی‌متر ، عرض 60 سانتی‌متر و ارتفاع 84 سانتی‌متر موجب شده این محصول استانداردهای لازم را دریافت نماید.

نتیجه‌گیری

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره کردیم ماشین لباسشویی بوش مدل WAK24260GC با بهرمندی از ظرفیت 8 کیلوگرمی و دورموتور 1200 دور و با وجود برنامه‌های متنوعی از جمله برنامه شستشوی پتو قادر است حجم زیادی از البسه‌ها را در هر سیکل شستشو نظافت نماید. در کنار این امکانات ویژگی‌ها خوبی برای کنترل و مدیریت آب بر روی این لباسشویی بوش 8 کیلویی ترک تعبیه شده است که موجب افزایش ارزش خرید این محصول شده است.

نوع محصوللباسشویی
برندبوش
مدلWAK24260GC
گارانتی36 ماهه کارا سرویس
رنگسفید
ساخت کشورترکیه
دور موتور1200 دور در دقیقه
سطح صدا50 دسی‌بل
مصرف انرژی+++A
گنجایش8 کیلوگرمی
شناسه کالا2800000065409

نوشتن نقد و بررسی

لباسشویی بوش WAK24260GC

لباسشویی بوش WAK24260GC