آکبند

سرویس کریستال ایرنا طرح 26 پارچه هامبورگ

برند محصول: ایرنا
  • سرویس کریستال ایرنا طرح 26 پارچه هامبورگ
  • خانواده جنس: کریستال
  • برند: ایرنا - IRENA
  • ساخت: لهستان

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

سرویس کریستال ایرنا طرح 26 پارچه هامبورگ

شرکت ایرنا لهستان یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید کریستال محسوب می‌شود و در حال تولید کریستال‌های باکیفیت و ارسال آن به تمامی نقاط دنیا می‌باشد. کریستال‌های تولید شده در این شرکت از نوع بدون سرب می‌باشد که علاوه بر سبک بودن محصول شفافیت بالایی نیز دارد. سرویس کریستال هم می‌تواند به عنوان ظروف پذیرایی استفاده شود و هم به عنوان دکور در ویترین منزل قرار بگیرد. سرویس کریستال ایرنا طرح هامبورگ یکی از محصول شرکت ایرنا می‌باشد که دارای شیرینی خوری، آجیل خوری، میوه خوری، شکلات خوری، کشکول، فنجان، پیش دستی، پیاله، قندان و گلدان می‌باشد.

میوه خوری ایرنا طرح هامبورگ

میوه خوری ایرنا طرح هامبورگ محصول شرکت ایرنا ساخت کشور لهستان می‌باشد. قابل استفاده روی میز و یا در ویترین منزل، وزن کم و شفافیت بالا از مزایای این میوه خوری محسوب می‌شود. قابلیت ثبت سفارش این کحصول به صورتی تکی نیز وجود دارد.

میوه خوری کریستال ایرنا طرح هامبورگ

آجیل خوری ایرنا طرح هامبورگ

آجیل خوری طرح هامبورگ محصول شرکت ایرنا ساخت کشور لهستان می‌باشد. این آجیل خوری زیبایی سرویس کریستال شما را دوچندان می‌کند.

آجیل خوری هامبورگ ایرنا

شیرینی خوری ایرنا طرح هامبورگ

یکی از اصلی‌ترین لوازم پذیرایی شیرینی خوری محسوب می‌شود که در منزل و برای پذیرایی بسیار پرکاربرد می‌باشد. چیدن شیرینی بر روی این ظرف شوق و اشتیاق زیادی را در درون افراد ایجاد می‌کند.

شیرینی خوری ایرنا طرح هامبورگ

شکلات خوری ایرنا طرح هامبورگ

داشتن یک ظرف زیبا برای پر از شکلات‌های رنگارنگ و قرار دادن آن روی میز و برای پذیرایی از مهمان‌ها بسیار شیک و رویایی خواهد بود. شکلات خوری ایرنا طرح هامبورگ می‌تواند انتظارات شما را مرتفع سازد.

شکلات خوری کریستال ایرنا طرح هامبورگ

کشکول کریستال ایرنا طرح هامبورگ

کشکول کریستال طرح برلین محصول شرکت ایرنا لهستان می‌باشد که این کمپانی محصولات بسیار باکیفیتی را تولید می‌کند و در حال تولید بهترین نوع کریستال است.

کشکول کریستال ایرنا طرح هامبورگ

فنجان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

به همراه این سرویس یک بسته 6 عددی فنجان ارائه می‌شود، مشتریان محترم در صورت نیاز به تعداد بیشتری از این فنجان، می‌توانید آن را به صورت تکی ثبت سفارش کنید.

فنجان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

پیاله کریستال ایرنا طرح هامبورگ

یک بسته 6 عددی پیاله کریستال که می‌تواند یکی از محصولات زیبا و پرکاربرد در منزل محسوب می‌شود و به عنوان یک محصول همکاره می‌تواند در اختیار خانم‌های خانه‌دار قرار گیرد. این محصول به همراه ست پیش دستی خود جدا از سرویس کریستال قابل ثبت سفارش می‌باشد.

پیاله کریستال ایرنا طرح هامبورگ

پیش دستی کریستال ایرنا طرح هامبورگ

یک بسته 6 عددی پیش دستی کریستال که می‌تواند یکی از محصولات زیبا و پرکاربرد در منزل محسوب می‌شود و به عنوان یک محصول پرکاربرد می‌تواند در اختیار خانم‌های خانه‌دار قرار گیرد. این محصول به همراه ست پیاله خود جدا از سرویس کریستال قابل ثبت سفارش می‌باشد.

پیش دستی کریستال ایرنا طرح هامبورگ

قندان پایه‌دار کریستال ایرنا طرح هامبورگ

این محصول برای نگهداری قندهای منزل در یک محفظه شیک و زیبا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قندان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

گلدان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

یک گلدان کریستال بسیار شکیل به همراه این سرویس ارائه می‌شود.

گلدان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

نوع محصولسرویس
برندایرنا
مدلهامبورگ
ساخت کشورلهستان

نوشتن نقد و بررسی

سرویس کریستال ایرنا طرح 26 پارچه هامبورگ

سرویس کریستال ایرنا طرح 26 پارچه هامبورگ