آکبند

پیشنهاد ویژه سرویس کریستال ایرنا طرح 32 پارچه پاریس

سرویس کریستال ایرنا طرح پاریس

برند محصول: ایرنا
 • سرویس کریستال ایرنا طرح پاریس
 • برند ایرنا - IRENA
 • مدل 42 پارچه شامل
  میوه خوری
  شیرینی خوری
  آجیل خوری
  پیاله و پیش دستی
  فنجان 2 سری
  قندان
  شکلات خوری
  پسته خوری
  ترشی خوری
  نمکدان
 •  مدل 54 پارچه شامل
  اقلام ذکر شده بالا به همراه یک دست پیاله و پیش دستی اضافه
 • ساخت کشور لهستان

جزییات بیشتر

موجود است

125,900,000 ریال

127,900,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

-2,000,000 ریال

سرویس کریستال ایرنا طرح 44پارچه پاریس

کریستال ایرنا ساخت کشور لهستان می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای کریستال است. این نوع کریستال از نوع بدون سرب می باشد که علاوه بر سبک بودن محصول شفافیت بالایی نیز دارد. سرویس کریستال ایرنا طرح پاریس دارای شیرینی خوری، آجیل خوری، میوه خوری، شکلات خوری، پسته خوری، ترشی خوری، فنجان، پیش دستی، پیاله و قندان می‌باشد.

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس محصول شرکت ایرنا ساخت کشور لهستان می‌باشد. قابل استفاده روی میز و یا در ویترین منزل، وزن کم و شفافیت بالا از مزایای این میوه خوری محسوب می‌شود. قابلیت ثبت سفارش این کحصول به صورتی تکی نیز وجود دارد.

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس

شیرینی خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس

شیرینی خوری کریستال ایرنا طرح پاریس محصول شرکت ایرنا لهستان می‌باشد. این محصول با کیفیت با ظرافت و زیبایی خود یکی از با کیفیت ترین محصول‌های این شرکت ایرنا می‌باشد. شفاف و بسیار سبک و قابل استفاده در روی میز به عنوان ظروف پذیرایی و همچنین قابل استفاده به عنوان دکوری در ویترین منزل

شیرینی خوری پایه دار ایرنا

آجیل خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس

آجیل خوری ایرنا طرح پاریس ساخت کشور لهستان می‌باشد و جزو لوازم پذیرایی و تزیینی منزل محسوب می‌شود.

آجیل خوری پایه دار کریستال ایرنا طرح پاریس

شکلات خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس

شکلات خوری ایرنا طرح پاریس ساخت کشور لهستان می باشد. این شکلات خوری بسیار زیبا با طراحی جذاب خود محبوبیت بالایی را در بین هواداران کریستال پیدا کرده است. شکلات خوری کریستال را به همراه سرویس و یا به صورت تکی ثبت سفارش کنید.

شکلات خوری پایه دار ایرنا طرح پاریس

قندان پایه دار ایرنا طرح پاریس

شرکت ایرنا یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده کریستال می‌باشد، قندان کریستال طرح پاریس محصول شرکت ایرنا تولید کننده انواع کریستال بدون سرب و شفاف است. این شرکت در حال تولید محصولات زیبا و منحصر به فرد می‌باشد و در کشورمان طرفداران زیادی دارد. این محصول باکیفیت و زیبا برای نگهداری قندهای منزل و جلوگیری از رسیدن رطوبت به آن‌ها است.

قندان پایه دار ایرنا طرح پاریس

پیش دستی ایرنا طرح پاریس

یک بسته 6 عددی پیش دستی ایرنا طرح پاریس ساخت کشور لهستان می باشد. شرکت ایرنا با داشتن متخصصان خبره در امر طراحی و تولید کریستال بدون سرب یکی از برترین شرکت ها از این رو می باشند. پیش دستی پاریس به همراه پیاله، هم به صورت سرویس و هم به صورت تکی قابل سفارش می‌باشد.

پیش دستی کریستال ایرنا طرح پاریس

پیاله ایرنا طرح پاریس

یک بسته 6 عددی پیاله کریستال طرح پاریس محصول شرکت ایرنا می باشد. این محصول با کیفیت از جنس کریستال بدون سرب می باشد، کریستال بدون سرب محصول را سبک تر و شفاف تر می کند. این محصول توسط طراحان لهستانی طراحی و تولید شده است. پیاله پاریس به همراه پیش دستی پاریس، هم به صورت سرویس و هم به صورت تکی قابل سفارش می‌باشد.

پیاله کریستال ایرنا طرح پاریس

ترشی خوری ایرنا طرح پاریس

یک بسته 6 عددی ترشی خوری ایرنا طرح پاریس ساخت کشور لهستان می باشد. ترشی خوری کریستال ایرنا طرح پاریس یک محصول زیبا و فانتزی می باشد و به سفره‌ها جلویی زیبایی می‌دهد. این محصول در بین خانم‌های ایرانی بسیار محبوب محسوب می‌شود.

ترشی خوری کریستال ایرنا طرح پاریس

پسته خوری ایرنا طرح پاریس

در این سرویس کریستال یک عدد پسته خوری ایرنا طرح پاریس ساخت کشور لهستان نیز موجود می‌باشد. این محصول در بین خانم‌های ایرانی بسیار محبوب می‌باشد و جزو لوازم پذیرایی محسوب می‌شود.

پسته خوری پایه‌دار کریستال ایرنا طرح پاریس

فنجان ایرنا طرح پاریس

فنجان ایرنا طرح پاریس که ساخت کشور لهستان می باشد. این محصول با کیفیت از نوع کریستال بدون سرب می باشد که در یک بسته 6 عددی به شما خریداران محترم عرضه می‌شود. شما میتوانید انواع نوشیدنی های خود را در آن سرو کنید. فنجان پاریس با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود این امکان به شما می دهد تا آن را به عنوان کادو به دوستان خود بدهید و آن ها را با این محصول زیبا شگفت زده کنید.

فنجان کریستال ایرنا طرح پاریس

گلدان کریستال ایرنا طرح پاریس

گلدان ایرنا طرح پاریس نیز به همراه این سرویس ارائه خواهد شد.

نوع محصولسرویس
برندایرنا
مدلپاریس
ساخت کشورلهستان

نوشتن نقد و بررسی

سرویس کریستال ایرنا طرح پاریس

سرویس کریستال ایرنا طرح پاریس