آکبند

پیشنهاد ویژه سرویس کریستال ایرنا طرح 30 پارچه هامبورگ

سرویس کریستال ایرنا طرح هامبورگ

برند محصول: ایرنا
 • سرویس کریستال ایرنا طرح هامبورگ
 • برند ایرنا - IRENA
 • مدل 23 پارچه شامل
  میوه خوری
  شرینی خوری
  آجیل خوری
  قندان
  پیاله
  پیش دستی
 • مدل 58 پارچه شامل
  شیرینی خوری
  میوه خوری
  آجیل خوری
  پیاله و پیش دستی
  فنجان
  قندان بدون پایه
  کشکول بدون پایه
  ترشی خوری
  پارچ و لیوان
  نمکدان
 • ساخت کشور لهستان

جزییات بیشتر

موجود است

94,000,000 ریال

100,000,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

-6,000,000 ریال

سرویس کریستال ایرنا طرح هامبورگ

کریستال ایرنا ساخت کشور لهستان می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای کریستال است. این نوع کریستال از نوع بدون سرب می باشد که علاوه بر سبک بودن محصول شفافیت بالایی نیز دارد.

میوه خوری پایه دار و بدون پایه هامبورگ

میوه خوری ایرنا طرح هامبورگ ساخت کشور لهستان می باشد. این محصول دارای دو نوع بدون پایه و پایه دار می باشد. شما میتوانید با استفاده از این محصول در ویترین و یا میز پذیرایی خود زیبایی را دو چندان کنید. کریستال این محصول از نوع بدون سرب می باشد که همین امر باعث شده است تا این محصول محبوبیت زیادی نزد خانم های خانه دار داشته باشد. کریستال بدون سرب این امکان را می دهد تا شما به دلیل سبک بودن محصول آن را به راحتی حمل کنید و همچنین شفافیت بسیار بالایی به محصول می دهد.

میوه خوری پایه دار هامبورگ

میوه خوری بدون پایه هامبورگ

شیرینی خوری پایه دار و بدون پایه ایرنا طرح هامبورگ

شیرینی خوری کریستال طرح هامبورگ محصول شرکت ایرنا لهستان می باشد. این محصول با کیفیت با ظرافت و زیبایی خود یکی از با کیفیت ترین محصول های این شرکت لهستانی می باشد. شما میتوانید با استفاده از این محصول به میز پذیرایی خود زیبایی دهید و همچنین میتوانید با قرار دادن این محصول در ویترین منزل خود زیبایی آن را دو چندان کنید.

شیرینی خوری پایه دار کریستال طرح هامبورگ

شیزینی خوری بدون پایه هامبورگ

شکلات خوری پایه دار و بدون پایه ایرنا

شکلات خوری ایرنا طرح هامبورگ ساخت کشور لهستان می باشد. این شکلات خوری بسیار زیبا با طراحی جذاب خود محبوبیت بالایی را در بین هواداران کریستال پیدا کرده است. این شکلات خوری هم به صورت پایه دار و هم به صورت بدون پایه می باشد.

شکلات خوری پایه‌دار هامبورگ

شکلات خوری بدون پایه هامبورگ

قندان پایه دار و بدون پایه هامبورگ

قندان کریستال طرح هامبورگ محصول شرکت ایرنا می باشد. شرکت ایرنا تولید کننده انواع کریستال بدون سرب می باشد. این شرکت با محصولات زیبا که توسط متخصصین خبره خود طراحی و تولید شده است محبوبیت زیادی در دنیا دارد. قندان ایرنا طرح هامبورگ یک محصول با کیفیت و زیبا می باشد.

قندان بدون پایه طرح هامبورگ

پیش دستی ایرنا طرح هامبورگ

پیش دستی ایرنا طرح هامبورگ ساخت کشور لهستان می باشد. شرکت ایرنا با داشتن متخصصان خبره در امر طراحی و تولید کریستال بدون سرب یکی از برترین شرکت ها از این رو می باشند.

پیش دستی کریستال ایرنا طرح هامبورگ

پیاله ایرنا طرح هامبورگ

پیاله کریستال طرح هامبورگ محصول شرکت ایرنا می باشد. این محصول با کیفیت از جنس کریستال بدون سرب می باشد، کریستال بدون سرب محصول را سبک تر و شفاف تر می کند. این محصول توسط طراحان لهستانی طراحی و تولید شده است.

پیاله کریستال ایرنا طرح هامبورگ

پارچ و لیوان ایرنا طرح هامبورگ

پارچ و لیوان ایرنا طرح هامبورگ ساخت کشور لهستان می باشد. این شرکت تولیدکننده کریستال بدون سرب می باشد. شما میتوانید با این محصول زیبا به سفره و یا ویترین منزل خود زیبایی بدهید. و در صورت نیاز می‌تواند آن را به صورت تکی ثبت سفارش کنید.

پارچ و لیوان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

فنجان ایرنا طرح هامبورگ

فنجان ایرنا طرح هامبورگ که ساخت کشور لهستان می باشد. این محصول با کیفیت از نوع کریستال بدون سرب می باشد. شما میتوانید انواع نوشیدنی های خود را در آن سرو کنید. فنجان هامبورگ با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود این امکان به شما می دهد تا آن را به عنوان کادو به دوستان خود بدهید و آن ها را با این محصول زیبا شگفت زده کنید.

فنجان کریستال ایرنا طرح هامبورگ

نوع محصولسرویس
برندایرنا
مدلهامبورگ
ساخت کشورلهستان

نوشتن نقد و بررسی

سرویس کریستال ایرنا طرح هامبورگ

سرویس کریستال ایرنا طرح هامبورگ