آکبند

پیشنهاد ویژه سرویس کریستال ایرنا طرح 32 پارچه پراگ

سرویس کریستال ایرنا طرح پراگ

برند محصول: ایرنا
 • سرویس کریستال ایرنا طرح پراگ
 • برند ایرنا - IRENA
 • 33 پارچه شامل
  میوه خوری
  شیرینی خوری
  آجیل خوری
  شکلات خوری درب دار
  پسته خوری
  ترشی خوری
  پیاله
  پیش دستی
  فنجان
  قندان
  جاکاردی
 • در سرویس 54 پارچه اضافه میشود
  نمکدان 2 عدد
  پارچ و لیوان
  پیاله
  پیش دستی
 • ساخت کشور لهستان

جزییات بیشتر

119,000,000 ریال

124,000,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

-5,000,000 ریال

سرویس کریستال ایرنا طرح پراگ

کریستال ایرنا ساخت کشور لهستان می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای در زمینه تولید و عرضه کریستال است. شرکت ایرنا در حال تولید کریستال بدون سرب است که مزیت‌های مانند: سبک بودن و شفاف بالا را دارد. سرویس کریستال ایرنا طرح پراگ دارای شیرینی خوری، آجیل خوری، میوه خوری، شکلات خوری، ترشی خوری، فنجان، پیش دستی، پیاله، قندان و گلدان می‌باشد.

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ ساخت کشور لهستان می‌باشد. این محصول قابل استفاده روی میز و یا در ویترین منزل، وزن کم و شفافیت بالا از مزایای این میوه خوری محسوب می‌شود. قابلیت ثبت سفارش این محصول به صورتی تکی نیز وجود دارد.

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ

شیرینی خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ

شیرینی خوری کریستال ایرنا طرح پراگ محصول شرکت ایرنا لهستان می‌باشد. این محصول با کیفیت با ظرافت و زیبایی خود یکی از با کیفیت ترین محصول‌های این شرکت ایرنا می‌باشد. شفاف و بسیار سبک و قابل استفاده در روی میز به عنوان ظروف پذیرایی و همچنین قابل استفاده به عنوان دکوری در ویترین منزل

شیرینی خوری پایه دار ایرنا

آجیل خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ

آجیل خوری ایرنا طرح پراگ ساخت کشور لهستان می‌باشد و جزو لوازم پذیرایی و تزیینی منزل محسوب می‌شود.

آجیل خوری پایه دار کریستال ایرنا طرح پراگ

شکلات خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ

شکلات خوری ایرنا طرح پراگ ساخت کشور لهستان می باشد. این شکلات خوری دارای طراحی بسیار زیبا محبوبیت بالایی را در بین هواداران کریستال پیدا کرده است. شکلات خوری کریستال را به همراه سرویس و یا به صورت تکی ثبت سفارش کنید.

شکلات خوری پایه دار ایرنا طرح پراگ

قندان پایه دار ایرنا طرح پراگ

شرکت ایرنا یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده کریستال می‌باشد، قندان کریستال طرح پراگ محصول شرکت ایرنا تولید کننده انواع کریستال بدون سرب و شفاف است. این شرکت در حال تولید محصولات زیبا و منحصر به فرد می‌باشد و در کشورمان طرفداران زیادی دارد. این محصول باکیفیت و زیبا برای نگهداری قندهای منزل و جلوگیری از رسیدن رطوبت به آن‌ها است.

قندان پایه دار ایرنا طرح پراگ

پیش دستی ایرنا طرح پراگ

یک بسته 6 عددی پیش دستی ایرنا طرح پراگ ساخت کشور لهستان می باشد. شرکت ایرنا با داشتن متخصصان خبره در امر طراحی و تولید کریستال بدون سرب یکی از برترین شرکت ها از این رو می باشند. پیش دستی پراگ به همراه پیاله، هم به صورت سرویس و هم به صورت تکی قابل سفارش می‌باشد.

پیش دستی کریستال ایرنا طرح پراگ

پیاله کریستال ایرنا طرح پراگ

یک بسته 6 عددی پیاله کریستال طرح پراگ محصول شرکت ایرنا می باشد. این محصول با کیفیت از جنس کریستال بدون سرب می باشد، کریستال بدون سرب محصول را سبک تر و شفاف تر می کند. این محصول توسط طراحان لهستانی طراحی و تولید شده است. پیاله پراگ به همراه پیش دستی پراگ، هم به صورت سرویس و هم به صورت تکی قابل سفارش می‌باشد.

پیاله کریستال ایرنا طرح پراگ

ترشی خوری ایرنا طرح پراگ

یک بسته 6 عددی ترشی خوری ایرنا طرح پراگ ساخت کشور لهستان می باشد. ترشی خوری کریستال ایرنا طرح پراگ یک محصول زیبا و فانتزی می باشد و به سفره‌ها جلویی زیبایی می‌دهد. این محصول در بین خانم‌های ایرانی بسیار محبوب محسوب می‌شود.

ترشی خوری کریستال ایرنا طرح پراگ

پسته خوری ایرنا طرح پراگ

یک بسته 6 عددی پسته خوری ایرنا طرح پراگ ساخت کشور لهستان می باشد. این محصول در بین خانم‌های ایرانی بسیار محبوب می‌باشد و جزو لوازم پذیرایی محسوب می‌شود.

پسته خوری پایه‌دار کریستال ایرنا طرح پراگ

فنجان ایرنا طرح پراگ

فنجان ایرنا طرح پراگ که ساخت کشور لهستان می باشد. این محصول با کیفیت از نوع کریستال بدون سرب می باشد که در یک بسته 6 عددی به شما خریداران محترم عرضه می‌شود. شما میتوانید انواع نوشیدنی های خود را در آن سرو کنید. فنجان پراگ با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود این امکان به شما می دهد تا آن را به عنوان کادو به دوستان خود بدهید و آن ها را با این محصول زیبا شگفت زده کنید.

فنجان کریستال ایرنا طرح پراگ

گلدان کریستال ایرنا طرح پراگ

گلدان ایرنا طرح پراگ نیز به همراه این سرویس ارائه خواهد شد

گلدان کریستال ایرنا طرح پراگ

نوع محصولسرویس
برندایرنا
مدلپراگ
ساخت کشورلهستان

نوشتن نقد و بررسی

سرویس کریستال ایرنا طرح پراگ

سرویس کریستال ایرنا طرح پراگ