آکبند

سرویس کریستال ایرنا طرح 30 پارچه برلین

سرویس کریستال ایرنا طرح برلین

برند محصول: ایرنا
 • سرویس کریستال ایرنا طرح برلین
 • برند ایرنا - IRENA
 • شامل 31 پارچه
  میوه خوری
  شیرینی خوری
  آجیل خوری
  شکلات خوری
  ترشی خوری
  پیاله
  پیش دستی
  فنجان
  قندان
  گلدان
 • ساخت کشور لهستان

جزییات بیشتر

موجود است

82,000,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

سرویس کریستال ایرنا طرح 31 پارچه برلین

کریستال ایرنا ساخت کشور لهستان می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای کریستال است. این نوع کریستال از نوع بدون سرب می باشد که علاوه بر سبک بودن محصول شفافیت بالایی نیز دارد. سرویس کریستال ایرنا طرح برلین دارای شیرینی خوری، آجیل خوری، میوه خوری، گلدان (فقط در سرویس 31 پارچه)، شکلات خوری، ترشی خوری، فنجان، پیش دستی، پیاله و قندان می‌باشد.

میوه خوری پایه دار و بدون پایه برلین

میوه خوری ایرنا در دو نوع پایه دار و بدون پایه طرح برلین محصول شرکت ایرنا ساخت کشور لهستان می‌باشد. شما میتوانید با استفاده از این محصول در ویترین و یا میز پذیرایی زیبایی منزل خود را دو چندان کنید. کریستال این محصول از نوع بدون سرب می باشد و از مزیت‌های آن می‌توان به وزن بسیارکم این نوع از کریستال شفافت بالا و... اشاره کرد که همین امر باعث شده است تا این محصول محبوبیت زیادی نزد خانم های خانه‌دار داشته باشد.

میوه خوری پایه دار ایرنا طرح برلین

میوه خوری بدون پایه ایرنا طرح برلین

شیرینی خوری پایه دار و بدون پایه ایرنا طرح برلین

شیرینی خوری کریستال طرح برلین محصول شرکت ایرنا لهستان می‌باشد. این محصول با کیفیت با ظرافت و زیبایی خود یکی از با کیفیت ترین محصول‌های این شرکت لهستانی می باشد. شما میتوانید با استفاده از این محصول به میز پذیرایی خود زیبایی دهید و قرار گرفتن شرینی خوری کریستال ایرنا طرح برلین در کناری سرویس این محصول جلوه زیبای پیدا خواهد کرد، همچنین میتوانید از این محصول در ویترین منزل خود نیز استفاده کنید.

شیرینی خوری پایه دار ایرنا طرح برلین

شیرینی خوری بدون پایه ایرنا طرح برلین

آجبل خوری پایه ایرنا طرح برلین

آجیل خوری ایرنا طرح برلین ساخت کشور لهستان می باشد. این آجیل خوری بسیار زیبا با طراحی جذاب خود محبوبیت بالایی را در بین هواداران کریستال پیدا کرده است. شما می‌وانید این آجیل خوری کریستال را به همراه سرویس و هم به صورت تکی ثبت سفارش کنید.

آجبل خوری کریستال ایرنا طرح برلین

کشکول پایه دار و بدون پایه ایرنا برلین

کشکول کریستال طرح برلین محصول شرکت ایرنا لهستان می‌باشد که این کمپانی محصولات بسیار باکیفیتی را تولید می‌کند و در حال تولید بهترین نوع کریستال باکیفیت بسیار بالا است. این محصول باکیفیت و زیبا در دو نوع کشکول پایه دار و کشکول بدون پایه ارائه می‌شود که برای میز و ویترین منزل مناسب می‌باشد.

کشکول پایه دار کریستال ایرنا طرح برلین

کشکول بدون پایه کریستال ایرنا طرح برلین

قندان پایه دار و بدون پایه برلین

قندان کریستال طرح برلین محصول شرکت ایرنا می‌باشد. شرکت ایرنا تولید کننده انواع کریستال بدون سرب است که محصولات بسیار باکیفیتی را تولید می‌کند. این شرکت در حال تولید محصولات زیبا و منحصر به فرد می‌باشد و در کشورمان طرفداران زیادی دارد. این محصول باکیفیت و زیبا برای نگهداری قندهای منزل و جلوگیری از رسیدن رطوبت به آن‌ها می‌باشد.

قندان پایه دار ایرنا طرح برلین

قندان بدون پایه ایرنا طرح برلین

پیش دستی ایرنا طرح برلین

پیش دستی ایرنا طرح برلین ساخت کشور لهستان می باشد. شرکت ایرنا با داشتن متخصصان خبره در امر طراحی و تولید کریستال بدون سرب یکی از برترین شرکت ها از این رو می باشند.

پیش دستی ایرنا طرح برلین

پیاله ایرنا طرح برلین

پیاله کریستال طرح برلین محصول شرکت ایرنا می باشد. این محصول با کیفیت از جنس کریستال بدون سرب می باشد، کریستال بدون سرب محصول را سبک تر و شفاف تر می کند. این محصول توسط طراحان لهستانی طراحی و تولید شده است.

پیاله کریستال ایرنا طرح برلین

ترشی خوری ایرنا طرح برلین

ترشی خوری ایرنا طرح برلین ساخت کشور لهستان می باشد. ترشی خوری کرستال ایرنا طرح برلین یک محصول زیبا و فانتزی می باشد و به سفره‌ها جلویی زیبایی می‌دهد. این محصول در بین خانم‌های ایرانی بسیار محبوب محسوب می‌شود.

ترشی خوری کریستال ایرنا طرح برلین

فنجان ایرنا طرح برلین

فنجان ایرنا طرح برلین که ساخت کشور لهستان می باشد. این محصول با کیفیت از نوع کریستال بدون سرب می باشد. شما میتوانید انواع نوشیدنی های خود را در آن سرو کنید. فنجان برلین با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود این امکان به شما می دهد تا آن را به عنوان کادو به دوستان خود بدهید و آن ها را با این محصول زیبا شگفت زده کنید.

نوع محصولسرویس
برندایرنا
مدلبرلین
ساخت کشورلهستان

نوشتن نقد و بررسی

سرویس کریستال ایرنا طرح برلین

سرویس کریستال ایرنا طرح برلین