آکبند

پیشنهاد ویژه چای ساز بوش TTA5883

چای ساز بوش TTA5883

برند محصول: بوش
  • چای ساز بوش TTA5883
  • کتری با بدنه استیل ضدزنگ
  • قوری از استیل ضد زنگ
  • دارای صافی قوری
  • مجهز به پایه 360 درجه

جزییات بیشتر

37,900,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

چای ساز بوش TTA5883

یک دستگاه زیبا با ساختار استیل ضد زنگ و ضد رسوب ساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان می‌باشد که میتواند از آن برای تهیه یک چای خوش طعم بسیار مناسب استفاده کنید. این کالا با گارانتی بوش سرویس به مشتریان محترم عرضه می‌گردد.. چای ساز بوش TTA5883 با بدنه استیل برای افرادی که علاقمند به رنگ مدرن هستند و آشپزخانه خود را با این رنگ چیدمان می‌کنند.
چای ساز بوش مدل TTA5883 دارای یک کتری زیبا و خوش دست از جنس استیل ضد زنگ باکیفیت می‌باشد که با دهانه‌ی بزرگ خود امکان شست و شو را برای شما آسان می کند. کف این کتری دارای المنت مخفی می‌باشد که به کمک این المنت آب به نقطه جوش میرسد یا آن را گرم نگه میدارد. ظرفیت کتری این چای سایز 1.7 لیتر می‌باشد که برای انواع خانواده‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

چای ساز بوش TTA5883

این محصول تولید شده توسط شرکت معتبر بوش می‌باشد، کتری چای ساز بوش مدل TTA5883 مجهز به صافی روی دهانه خود بوده تا از ورود املاح اضافی آب به داخل چای جلوگیری شود و این صافی دارای قابلیت تعویض و شستشو نیز می‌باشد.از طرفی درب این کتری دارای قفل ایمنی است تا در صورت بالا بودن حرارت آب به هیچ عنوان احساس خطر نکنید.
چای ساز استیل بوش مدل TTA5883 با داشتن دکمه ی کنترلی روی دستگیره کتری به شما امکان تهیه آب جوش و یا گرم نگه داشتن را می‌دهد و توسط هر شخص قابل تنظیم می‌باشد. جوشیدن آب به صورت مداوم می‌تواند خطرناک باشد پس توصیه می‌شود در هر مرتبه استفاده از دستگاه آب کتری را عوض کنید. در این کالا زمانی که آب به نقطه جوش می‌رسد دستگاه به صورت اتوماتیک وارد مرحله دم کردن شده و آب داخل کتری را گرم نگه می دارد که این یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

چای ساز بوش 5883

چای ساز بوش مدل TTA5883

این کالا که یکی از بهترین چای ساز های استیل موجود در بازار می‌باشد که دارای پایه‌ی پلاستیکی و سبک است که کتری روی آن قرار می‌گیرد این پایه قابلیت چرخ 360 درجه و جمع کردن سیم چایساز را دارد. علاوء بر آن اتصالات کتری از نوع Strix می باشد تا در صورت استفاده زیاد، از آب شدن اتصالات آن جلوگیری شود. این کالا با داشتن یک قوری با ظرفیت 0.8 لیتر و از جنس استیل ضد زنگ می باشد که داخل قوری آن یک توری یا همان صافی کارگزاری شده تا تفاله چای داخل صافی قرار بگیرد و از وارد شدن تفاله به داخل چایی جلوگیری شود.

نوشتن نقد و بررسی

چای ساز بوش TTA5883

چای ساز بوش TTA5883