آکبند

پیشنهاد ویژه چای ساز بوش TTA2010

چای ساز بوش TTA2010

برند محصول: بوش
  • چای ساز بوش مدل TTA2010
  • کتری با بدنه شفاف و دارای نشانگر میزان آب
  • مجهز به LED برای زیبایی دستگاه
  • قوری از جنس پیرکس شفاف
  • دارای صافی قوری و کتری
  • مجهز به پایه 360 درجه
  • ساخت کشور چک

جزییات بیشتر

35,700,000 ریال

36,700,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

-1,000,000 ریال

چای ساز بوش TTA2010

نوشیدن چای در بین مردم ایران بسیار رواج دارد و ممکن است روزانه به طور مکرر مورد استفاده قرارگیرد در حقیقت نوشیدن چای یک میان وعده اصلی محسوب می‌شود بنابراین برای نوشیدن یک میان وعده خوب نیارمند یک چای ساز خوب هستند. این مساله موجب شده تا شرکت‌های مختلفی برای سودآوری از این مهم دست بکار شوند و هر کدام از آن‌ها دستگاهی به نام چای ساز را تولید و روانه بازار کرده‌اند. البته در این مقاله ما منظورمان از چای همان چای سیاه است که فواید زیادی از قبل کاهش کلسترول، سلامت استخوان‌ها و بهبود در هضم غذا دارد. شرکت بوش با بررسی و مطالعه در مورد مردم ایران چای ساز بوش TTA2010 را طراحی و روانه بازار کرده است که این چایساز باکیفیت توسط متخصصین آلمانی طراحی شده و در کشور چک منتاژ می‌شود، چای ساز قرمز بوش جزو بهترین چای ساز های موجود در بازار محسوب می‌شود.

ویژگی‌های چای ساز بوش TTA2010

جوشیدن آب به صورت مداوم باعث میشود ترکیبات خطرناکی در آب ایجاد شود که برای انسان بسیار مضر می‌باشد و خطرات جدی را در پی دارد. پس بهتر است برای تهیه چای تازه آب کتری را بعد از دو یا سه بار استفاده عوض کنید تا ترکیبات مضر آب را خارج کرده باشید. یکی از ویژگی‌هایی که در این چای ساز وجود دارد، زمانی که آب به نقطه جوش میرسد دستگاه به صورت اتوماتیک وارد مرحله دم کردن شده و آب داخل کتری را گرم نگه میدارد و موجب دم کشیدن چای می‌شود، در نتیجه از تولید شدن ترکیبات مضر بر اثر جوشیدن بیش از حد آب جلوگیری می‌شود.
چای ساز بوش مدل TTA2010 با داشتن یک قوری شفاف با ظرفیت 0.7 لیتر و از جنس پیرکس شفاف به شما اجازه خواهد داد قرمزی چای در آشپرخانه مشاهده کنید. داخل قوری آن یک توری یا همان صافی کارگزاری شده تا از پخش شدن تفاله چای جلوگیری کند.
نوع پایه های این دستگاه Strix می‌باشد تا در صورت استفاده مداوم از چایساز از آب شدن پایه‌های کتری جلوگیری شود. چای ساز بوش مدل TTA2010 دارای کتری با حجم 2 لیتر شفاف و درجه بندی شده، مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت و کم جمعیت می‌باشد.

مشخصات ظاهری چایساز بوش TTA2010

چای ساز بوش چک با رنگ قرمز طراحی شده تا با رنگ چای ترکیب شود و جلوه زیبایی را ایجاد کند. علاوء بر آن زیر این کتری یک لامپ LED تعبیه شده است تا زمانی که چای ساز شروع به کار کند زیبایی این محصول دوچندان شود. قسمت بالای کتری یک کلید تعبیه شده که می‌توانید از آن برای جوش آوردن آب داخل کتری یا گرم نگه داشتن آن استفاده کنید.
چای ساز قرمز بوش با داشتن پایه ی 360 درجه‌ای استفاده از آن را هم برای چپ دستان و هم برای راست دستان فراهم کرده و شما می توانید در هرنوع زاویه‌ای که هستید به راحتی کتری را برای آماده کردن نوشیدنی چای روی پایه قرار دهید.

نوشتن نقد و بررسی

چای ساز بوش TTA2010

چای ساز بوش TTA2010