آکبند

چای ساز بوش TTA5603

چای ساز بوش TTA5603

برند محصول: بوش
  • چای ساز بوش TTA5603
  • کتری با بدنه استیل ضدزنگ
  • قوری از جنس پیرکس شفاف
  • مجهز به پایه 360 درجه
  • دارای صافی قوری

جزییات بیشتر

37,900,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

چای ساز بوش TTA5603

چای در ایران یک نوشیدنی پر مصرف محسوب می‌شود و در خانواده های ایرانی نوشیدن چای تازه همیشه در اولویت است. امروزه چای سازهای موجو در بازار به سمتی میروند که جای کمی را اشغال کنند و از تیره شدن چای یا جوشیده شدن آن که طعم چای را تغییر می‌دهد جلوگیری کنند. خرید چای ساز برای یک آشپزخانه جزء ملزومات محسوب می‌شود چرا که مردم ما در طول روز ممکن است 2 الی 3 وعده از چای استفاده کنند، برای لذت بردن از طعم چای علاوه بر تنظیم میزان چای خشک باید یک چای ساز مناسب داشته باشید. شرکت بوش یکی از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم خانگی می‌باشد و کالاهای بسیار مرغوبی را تولید و روانه بازار می‌کند. چای ساز بوش TTA5603 با داشتن بدنه استیل مناسب برای آشپرخانه های که با این ترکیب رنگ چیده می‌شوند.

چای ساز بوش 5603

سایر ویژگی‌های چای ساز بوش TTA5603

بهتر است بدانید جوشیدن آب به صورت مداوم باعث می‌شود ترکیبات خطرناکی در آب انباشته شود که مصرف آن برای انسان بسیار مضر می‌باشد. پس بهتر است برای تهیه چای تازه آب کتری را بعد از دو یا سه بار استفاده عوض کنید. چای ساز TTA5603 بوش زمانی که آب به نقطه جوش میرسد دستگاه به صورت اتوماتیک وارد مرحله دم کردن می‌شود و آب داخل کتری را گرم نگه میدارد. در قسمت بالای کتری یک کلید تعبیه شده که برای جوش آوردن یا گرم نگه داشتن آب استفاده می‌شود در این صورت در مصرف انرژی نیز صرف‌جویی خواهید کرد و همچنین چای داغ را برای مدت طولانی در اختیار خواهید داشت. علاوء برآن نوع پایه‌های این دستگاه Strix می‌باشد تا در صورت استفاده زیاد از آب شدن پایه های کتری جلوگیری شود.

سایر مشخصات چای ساز بوش TTA5603

چای ساز بوش مدل TTA5603 دارای یک قوری از جنس پیرکس شفاف بوده و این قوری با داشتن ظرفیت 0.8 لیتری مناسب برای انواع خانواده می‌باشد. داخل قوری یک توری یا همان صافی کارگزاری شده تا از پخش شدن تفاله جلوگیری کند. این صافی باعث می شود تمام تفاله های چای داخل صافی جمع شود و نظافت آن بسیار راحت‌تر باشد. چای ساز بوش مدل TTA5603 یکی از بهترین چای سازهای موجود در بازار می‌باشد. این کالا با داشتن کتری به اندازه 1.7 لیتر، هم می‌تواند برای خانواده های کم‌جعمیت و هم برای خانواده‌های پر جمعیت مورد استفاده قرار گیرد.

نوشتن نقد و بررسی

چای ساز بوش TTA5603

چای ساز بوش TTA5603