آکبند

پیشنهاد ویژه جارو شارژی بوش BCH6ATH25

جارو شارژی بوش BCH6ATH25

برند محصول: بوش
 • جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25
 • قابلیت استفاده به صورت ایستاده 
 • مدت زمان کارکرد حدود 60 قیقه
 • دارای باطری با طول عمر بالا
 • ساخت کشور چین

جزییات بیشتر

موجود است

103,700,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

جارو شارژی بوش BCH6ATH25

یکی از لوازمی که برای نظافت منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد انواع جاروها از قبیل جارو شارژی ، جاروبرقی و... می‌باشد که از گذشته تا به امروز روند تولید و عرضه جاروها متفاوت بوده است به عنوان مثال در زمان‌های قدیم صاقه گیاهان مختلف را در کنار هم قرار می‌دادند تا بتوانند محیط را نظافت کنند. اما با پیشرفت تکنولوژی رباط‌هایی تولید شدند که کار مکش و نظافت را انجام می‌دادند که نام آن‌ها جاروبرقی بود که در قالب‌های و شکل‌های مختلف توسط انواع برندها تولید می‌شد. یکی از مشکلات جاروبرقی‌ها وزن و حجم زیاد آن‌ها بود و جابه‌جایی آن‌ها سخت بود و هم محل زیادی را اشغال می‌کرد که این امر موجب شد تا محصول دیگری با نام جارو شارژی تولید شود. جاروشارژی‌ها از مزیت‌های همچون وزن و حجم کمی برخوردار هستند که این امر موجب شده تا طرف‌داران بسیار را در سراسر دنیا داشته باشند. برند نام آشنای بوش آلمان که جزو بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی محسوب می‌شود از جمله جاروشارژی و جاروشارژی‌های بوش نیز در بازار جزو بی‌نظیرها هستند و به علت کیفیت بالا آن‌ها طرف داران زیادی دارند. جارو شارژی بوش BCH6ATH25 یکی از بی‌نظیرترین تولیدات کمپانی بوش محسوب می‌شود و علت آن می‌تواند قدرت بالای آن در مکش و زمان کارکرد آن می‌باشد که در ادامه به بررسی کامل آن می‌پردازیم.

تکنولوژی‌ها جارو شارژی بوش BCH6ATH25

Lithium-Ion Technology
مهم‌ترین بخش زمان خرید جارو شارژ بوش توجه به نوع باطری آن است چرا که نوع باطری جارو شارژی تعیین کننده طول عمر آن می‌باشد. در حقیقت نوع باطری‌هایی که در جاروشارژی بوش تعبیه می‌شود متفاوت است به عنوان مثال در برخی از مدل‌ها از باطری نیکل و برخی دیگر از باطری لیتیوم استفاده می‌کنند که جارو شارژی بوش 25 ولت مجهز به باطری لیتیوم بوده که علاوه بر طول عمر بالا در مکش جارو شارژی نیز تاثیر گذار است.

جارو شارژی بوش 25 ولت
تصور کنید که اگر جارو شارژی را خریداری کنید که مکش خوبی نداشته باشد و نتوانید به خوبی از آن استفاده کنید چقدر شما را آزار می‌دهد در حقیقت اینکار به معنی دور ریختن پول خودتان می‌باشد. بنابراین در هنگام خرید جارو شارژی مکش تاثیر بسزایی در انتخاب آن دارد و هرچقدر مکش جارو شارژی بیشتر باشد نظافت به بهترین نحوه ممکن صورت می‌گیرد. جارو شارژی بوش مدل BCH6ATH25 با بهرمندی از ولتاژ 25.2 مکشی معادل یک جاروبرقی 2000 واتی را دارد و بنابراین یک نتیجه فوق العاده در نظافت را درپی خواهد داشت.

AllFloor HighPower Brush
یکی از عوامل مهم که موجب می‌شود مکش به خوبی انجام شود و نتیجه نظافت حیرت‌انگیز باشد نوع پارویی جاروشارژی بوش 25 ولت می‌باشد. در حقیقت جارو شارژی بوش 6ATH25 مجهز به نسل جدید پارویی بوده و این پارویی از تمام فضا برای مکش استفاده می‌کند و سرتاسر این پارویی با زمین در ارتباط می‌باشد که موجب مکش هرچه بهتر آن می‌شود از طرفی پارویی جاروشارژی بوش BCH6ATH25 قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و برای سطح مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات ظاهری جارو شارژی بوش BCH6ATH25

استفاده از سه سطح مختلف برای نظافت محیط

 • سطح 1
 • برای زمان‌هایی استفاده می‌شود که می‌خواهید بصورت جزوئی سطح محیط را نظافت کنید.
 • سطح 2
 • برای استفاده از جارو شارژی 25 ولت بوش به صورت نرمال می‌توانید از این سطح استفاده کنید.
 • سطح 3 (توربو)
 • برای پاکسازی سفت و سخت محیط می‌توانید در کمترین زمان ممکن می‌توانید از حالت توربو استفاده کنید.

وزن کم جاروشارژی بوش BCH6ATH25

یکی از عواملی که موجب می‌شود افراد خانه‌دار اقدام به خرید جارو شارژی بوش داشته باشند وزن کم این دستگاه‌ها می‌باشد که نسبت به جاروبرقی بسیار سبک‌تر بوده و حجم بسیار کمی را اشتغال می‌کند. جارو شارژی بوش مدل BCH6ATH25 دارای وزنی معادل 3 کیلوگرم بوده و به راحتی قابل جابه‌جا شدن است.

پارویی تربو براش
اگر نگاهی به پارویی جارو شارژی بوش 25 ولت داشته باشیم متوجه خواهیم شد نوع پارویی که در این جارو استفاده شده به صورت فرچه‌ای می‌باشد هماننده جارو دستی‌های قدیمی که این امر موجب خواهد شد تا زباله‌ها و گردو‌غبار محیط به خوبی پاکسازی شود.

نوشتن نقد و بررسی

جارو شارژی بوش BCH6ATH25

جارو شارژی بوش BCH6ATH25