آکبند

غذا ساز بوش MCM640604

غذاساز بوش MCM640604

برند محصول: بوش
  • غذاساز بوش MCM640604
  • قدرت موتور 1200 وات
  • ساخت کشور اسلوونی
  • بهمراه مخلوط کن و خردکن
  • قابلیت رنده کردن انواع مواد غذایی

جزییات بیشتر

108,700,000 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

غذاساز سفید بوش مدل BOSCH MCM640604

یکی از محصولات کوچک و پرکاربرد در آشپزخانه محسوب می شود. ترکیب رنگ سفید و خاکستری این دستگاه نشام از طراحی بسیار عالی این محصول دارد. این دستگاه دارای 2 نوع دیسکت دوطرفه ، که شامل چهارنوع رنده می باشد. شامل رنده درشت و رنده ریز و دو نوع ورق ورق کردن را دارا می باشد و قابلیت چرخش معکوس نیز دارد.علاوء بر آن یک دیسکت برای همزدن سفید تخم مرغ و خامه را دارا می باشد.

موتور این دستگاه دارای قدرت 1200 واتی می باشد، دارای یک ولوم روی بدنه برای روشن و خاموش کردن دستگاه، کم و زیاد کردن سرعت می باشد و از قابلیت پلاس هم پشتیبانی می کند به این معنی که در بعضی مواقع احتیاج هست یه پلاس لحظه ای برای میکس کردن بهتر موارد ایجاد کینم. از دیگر اجزای این محصول می توان به ظرف غذا ساز 3.9 لیتری و فوق العاده سبک می باشد و قادر است 750 گرم آراد به همراه ترکیبات دیگر(تا 1.5 کیلوگرم خمیر) را برای شما محیا کند؛ و به گونه ای طراحی شده که می توان کل اجزای این محصول را درون آن قرار دارد

این دستگاه متشکل از یک تیغه استیل ضد زنگ برای خرد کردن و سابیدن مورد استفاده قرار می گیرد، که کاربرد خیلی فراوانی دارد از قبیل خرد کردن پیاز ، گردو ، گوجه فرنگی وغیره ، علاوه بر آن یک تیغه برای پوره زدن نیز دارد. یک خردکن کوچک با تیغه های QuattriBlade برای خرد کردن و پودر کردن مورد استفاده قرار می گیرد.و دارای یک همزن از جنس استیل ضدزنگ می باشد که قادر است خامه،سفیده تخم مرغ و خمیر های سبک را هم بزند. یک مخلوط کن 1.5 لیتری مجهز به تیغه های دولبه فوق العاده برنده برای میکس کردن مواد مختلف و ساختن اسموتی های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه دارای آب مرکبات گیری نیز می باشد. پایه های چسبنده از لرزش و حرکت دستگاه جلوگیری می کنند. تمامی پلاستیک های استفاده شده در این دستگاه فاقد BPA می باشد.

نوشتن نقد و بررسی

غذاساز بوش MCM640604

غذاساز بوش MCM640604