آکبند

جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920

برند محصول: سامسونگ
  • جاروبرقی سامسونگ VC-920
  • رنگ نوک مشکی
  •  قدرت موتور 2100 وات
  • مجهز به فیلتر FOAM و Micro
  • مجهز به مخزن سایکلون Cyclone
  • محصول شرکت سامسونگ
  • گارانتی سام سرویس

جزییات بیشتر

موجود است

0 ریال

هزینه حمل کالا برعهده مشتری می‌باشد

جاروبرقی سامسونگ VC-920

نظافت منزل یکی از کارهای روزمره افراد خانه دار است که از زمان‌های قدیم تا به امروز به نحوه‌های گوناگون انجام می‌شده، با گذر زمان جاروبرقی اختراع شد تا کار مشقت بار نظافت منزل و غبار رویی سهولت پیدا کند از طرفی با روند تکنولوژی جارو برقی نیز پیشرفت کرده و در قالب‌ها و قدرت‌های مختلف تولید و عرضه شده است. سامسونگ یکی از برندهای است که در زمینه تولید جاروبرقی کیسه ای و جاروبرقی مخزن دار در حال فعالیت است. جاروبرقی سامسونگ طرف داران زیادی در سراسر دنیا دارد و علت آن تنها کیفیت بالای محصولات این شرکت است. جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920 دارای موتور قدرتمند 2100 وات و میزان صدا 80 دسی بل و با بهرمندی از امکانات مختلف که در ادامه بیان می‌شود یک جاروبرقی ارزان و باکیفیت است.

تکنولوژی‌های جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920

جاروبرقی سامسونگ VC-920 با بهرمندی از فیلتر سایکلون و یا چرخشی موجی که گردوخاک و زباله حاصله از جارو کشی را در خود نگهداری می‌کند و مانع از پر شدن کیسه اصلی می‌شود با وجود این ویژگی در زمان استفاده کردن و جمع کردن زباله بیش از حد قدرت موتور کاهش نمی‌یابد. در این فیلتر زباله‌های ریز و درشت قابل جداسازی می‌باشند و شفاف بودن مخزن میزان حجم پر بودن مخزن را نشان خواهد داد. تخلیه و پاکسازی سریع فیلتر سایکلون تنها با چرخش ظرف شیشه‌ای قابل تخلیه است و با پیچاندن مجدد به دستگاه متصل می‌شود. جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920 مجهز به فیلتر بهداشتی است، که گردوخاک بعد از رد شدن از فیلتر سایکلون داخل کیسه اصلی خواهد شد، وجود فیلتر بهداشتی باعث جلوگیری از خروج گردوغبار شده و هوای خارج شده از دستگاه کاملا پاکیزه‌ای و عاری از گردوغبار است. مجهز بودن جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920 به سیستم بی‌سیم قابلیت کنترل جارو برقی را دارد و خاموش و روشن شدن و تنظیم میزان مکش جاروبرقی توسط این پنل دیجیتال انجام می‌شود.

سایر مشخصات جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920

لوله تلسکوپی جاروبرقی 920 سامسونگ برحسب قد کاربر توسط دکمه‌ای که بر روی دسته قرار دارد قابل تنظیم می‌باشد تا هر کاربر برحسب نیاز آن را تنظیم کند. بدنه جارو برقی از پلاستیک بسیار مقاوم است و نشان از کیفیت خوب این جاروبرقی دارد در قسمت انتهایی جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920 دو عدد چرخ تعبیه شده که باعث حرکت کردن سریع جاروبرقی می‌شود. اتصال لوله خرطومی بر روی بدنه قابلیت چرخش 360 درجه را دارد و کمتر در معرض خطر شکستگی قرار میگیرد از طرفی در هر زاویه‌ای که باستید خرطومی متناسب با آن تنظیم می‌شود. روی بدنه جاروبرقی سامسونگ VC-920 تعداد دو عدد دکمه قرارد دارد که عملکرد یک دکمه برای خاموش و روشن شدن جاروبرقی و دیگری بصورت سیم جاروبرقی را جمع‌آوری می‌کند. جهت جابه جایی جاروبرقی می‌توانید از دسته آن استفاده کنید نوع طراحی بی‌نقص دسته و اتصال آن به بدنه جاروبرقی خطر شکستگی را از بین برده و باعث سهولت در جابه‌جا کردن آن می‌شود. یکی از ویژگی‌های این دستگاه دارا بودن سه عدد پارو مختلف است که یکی از پاروها باریک جهت جاروکشی درزها، دیواره‌ها و فضاهایی که به آن دسترسی ندارید مورد استفاده قرار می‌گیرد، پارویی دیگر که گرد است برای نظافت و گردگیری مبل کارایی دارد. مهمترین پارویی‌ها می توان برس هوشمند یا Smart Brush اشاره کرد که پارویی اصلی جاروبرقی VC-920 سامسونگ محسوب می‌شود و این پارویی به دلیل طراحی مناسب تمامی پرزها و موها‌ی اضافه فرش را جمع می کند.

نوع محصولجاروبرقی
برندسامسونگ
مدلVC-920
گارانتیسام سرویس
رنگمشکی
سطح صدا80 دسی بل
نوع جاروبرقیکیسه‌ای
توان2100 وات
تعداد پاروها1 عدد
نوع سیم جمع کنخودکار
سایر مشخصاتابزار نظافت درج‌ها و گردگیر مبل و پرده

نوشتن نقد و بررسی

جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920

جاروبرقی سامسونگ مدل VC-920