آکبند

خردکن بوش MMR15A1

خردکن بوش MMR15A1

برند محصول: بوش
  • خردکن بوش MMR15A1
  • ساخت کشور اسلوونی
  • توان مصرفی 550 وات
  • 1.5 میلی‌لیتر ظرفیت کاسه
  • دارای ظرف خردکن پرکس
  • دارای 2 تیغه خردکن و 1 تیغه کف زن

جزییات بیشتر

موجود است

21,000,000 ریال

به علت نوسانات بازار قبل از هرگونه ثبت سفارش با مشاوران فروش در ارتباط باشید

خردکن بوش MMR15A1

یکی از وقت‌گیرترین کارهایی که خانم‌های خانه‌دار انجام می‌دهند خردکردن سبزی، گوجه و یا پیاز می‌باشد. مثلا خردکردن پیاز یک کار مشقت‌بار می‌باشد که علاوه بر زمان زیاد، خطر کارکردن با چاقو نیز در آن وجود دارد. خردکن بوش MMR15A1 یکی از بی‌نظیرترین ابزارها برای خرد کردن مواد غذایی می‌باشد که توسط مهندسین آلمانی طراحی شده و در کشور اسلوونی مونتاژ می‌شود.

امکانات خردکن بوش MMR15A1

این خردکن مجهز به یک ظرف پیرکس باکیفیت می‌باشد که از حجم مناسبی برخوردار و قادر است حجم زیادی از مواد را در خود جای دهد و حتی می‌توانید از این ظرف پیرکس به عنوان مخلوط کن نیز استفاده نمایید. خردکن بوش مدل 15A1 مجهز به یک موتور 550 واتی است که علاوه بر خردکردن مواد به عنوان مخلوط کن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
خردکن بوش MMR15A1 مجهز به یک تیغه لیرزی برای خرد کردن یخ نیز می‌باشد که قالب‌های یخ را به قطعات بسیار کوچک تبدیل می‌کند که برای پرکردن ظرف یخ و در ساخت اسموتی‌ها کاربرد فراوانی دارد.
علاوه بر تیغه خردکردن مواد و یخ از یک ابزار مخصوص برای کف‌زدن تخم مرغ و یا خامه استفاده می‌شود.

طراحی خردکن بوش مدل MMR15A1

این خردکن بوش 550 واتی بهمراه یک ظرف پیرکس با ظرفیت 1.5 لیتری است. از طرفی سه عدد تیغه مخصوص برای خردکردن مواد غذایی می‌باشد که عملکرد آن همانند دستگاه خردکن 1,2,3 می‌باشد. موتور دستگاه به راحتی از ظرف جدا می‌شود و تمام قطعات بجر موتور درون ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند.

نوشتن نقد و بررسی

خردکن بوش MMR15A1

خردکن بوش MMR15A1