آبمیوه گیری بوش MES25A0

آبمیوه گیری بوش MES25A0

  • مخزن آب میوه گیری : دارد
  • کارکرد: تک کاره
  • مخلوط کن: ندارد
  • آسیاب: ندارد
  • مخزن تفاله جداگانه: دارد
  • سیستم ضد چکه: دارد
  • دارای قدرت موتور 700 واتی

جزییات بیشتر

13,500,000 ریال

به علت نوسانات بازار قبل از هرگونه ثبت سفارش با مشاوران فروش در ارتباط باشید

آبمیوه گیری سفید بوش مدل BOSCH MES25A0

طراحی زیبا و منحصر به فرد این دستگاه با ترکیب رنگ سفید و خاکستری، با قدرت 700 واتی خود یکی دیگر از محصولات کمپانی معتبر بوش می باشد. با توجه به دهانه وردی مناسب این دستگاه دیگری نیازی به خرد کردن و تکه کردن میوه های خو ندارید. این دستگاه دارای مخزن جدا شونده 2 لیتری تفاله و پایه های چسبنده می باشد که این دو ویژگی برای حذف لرزش و کم شدن صدا این دستگاه طراحی شده است. درپوش شفاف روی دستگاه امکان دید مخزن تفاله رو برای شما ایجاد می کند تا در صورت پر بودن مخزن بتوانید آن را به راحتی خالی کند.
جنس پلاستیکی بدنه این دستگاه وزن آن را به مقدار چشمگیری کاهش داده و چکه گیر موجود در دستگاه باعث می شود تا بعداز انجام آبمیوه گیری دیگر هیچ قطره ای از دستگاه روی محیط به جا نماند.طراحی این دستگاه بسیار ایمن می باشد به این معنی که در صورت وصل بودن تمام اجزا به صورت صحیح دستگاه قابلیت کارکردن را دارد. از دیگر ویژگی این دستگاه می توان به باز و بسته کردن خیلی راحت آن اشاره نمود.
جنس تیغیه این دستگاه از نوع استیل ضد زنگ می باشد که کیفیت بالای دارد و به راحتی می توان آن را برای نظافت از دستگاه خارج کنیم. همراه تیغه استیل یک توری بسیار ریز از جنس استیل کارگزاری شده برای آبمیوه گیری هرچه بهتر و بی نقص دستگاه می باشد. پارچ تلقی 1.25 لیتری موجود در این دستگاه قابلیت نگهداری 4 لیوان را در خود دارد و به نحوه ای طراحی شده که اگر آن را مقابل آبمیوه گیری قرار دهیم به هیچ عوان محیط کثیف نمی شود این دستگاه داری 2 نوع سرعت می باشد سرعت 1 برای میوه های نرم و سرعت 2 برای میوه های سفت تر مانند هویچ و کلفس مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن نقد و بررسی

آبمیوه گیری بوش MES25A0

آبمیوه گیری بوش MES25A0